Skocz do zawartości
PMI_Outsourcing

Pierwsza praca w logistyce!

Rekomendowane odpowiedzi

Młodszy Specjalista ds. logistyki poszukiwany!

Szukamy osób z dobrą znajomością j.  angielskiego oraz wykształceniem logistycznym lub ekonomicznym (może być ostatni rok studiów).

Zakres obowiązków:

- Wdział w procesach planowania transportu i zakupów logistycznych,
- Znajomość systemu SAP,
- Współpraca z działami: produkcją, jakością i magazynem.

Oferujemy:

- Możliwość zdobycia doświadczenia,
- Szansa rozwoju zawodowego,
- Możliwość rozwoju umiejętności językowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres joanna.malewska@pmi-outsourcing lub aplikację bezpośrednio przez naszą stronę: http://www.pmi-outsourcing.pl/kandydat/przeslij-nam-swoje-cv?work=114

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez user100
      Witam, czy dostane się na Uniewersytet Ekonomiczny w Katowicach albo Krakowie z wynikiem 68% z matury z matematyki podstawowej?
      Dodam że chodzi mi o logistykę zwykłą lub inżynieryjną. 
    • Przez mlodystudent00
      Witam,
      Jestem tegorocznym maturzystom i właśnie staje przed wyborem studiów (najlepiej dziennych). Mianowicie interesuje mnie kierunek Logistyka, gdyż chodziłem do technikum o profilu logistycznym więc jestem już stricte podporządkowany temu kierunkowi. Czy z takimi wynikami mogę składać papiery na większość uczelni?
      Matematyka (podstawa) - 70%
      Język polski (podstawa) - 66%
      Język angielski (podstawa) - 68%
      No i tutaj trochę gorzej z tymi rozszerzeniami 
      Geografia (rozszerzenie) - 17%
      Angielski (rozszerzenie) - 44%

Czy jako iż jestem osobą która preferuje bardziej teorie niż zadania matematyczne, powinienem wybrać uniwersytet niż politechnike?
      Bardzo proszę o odpowiedź.
      Pozdrawiam.
    • Przez Tojejo
      Witam, 
      Mam parę pytań odnośnie studiów logistycznych (zaocznie), 7 semestrów, tyuł inżyniera. 
      1. Politechnika Śląska czy Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach? Istnieje jakaś różnica między tymi uczelniami w powyższym kierunku? Co "lepsze"? 
      2. Czego warto zacząć sie już uczyć? Jakieś programy (typu Excel), konkretne działy (nie miałem roz. matematyki w liceum) 
      3. Porównujac logistyke do inżynierii produkcji...  Bardziej wymagająca, trudniejsza do ograniecia?  
      Chciałbym sie dowiedzieć jak najwięcej o tym kierunku. Orłem z maty nigdy nie byłem aczkolwiek potrafię przysiąć do nauki. 
    • Przez xsuunset
      Hej,

jestem bardzo ciekawa opinii studentów na temat kierunku logistyka na UE w Katowicach. Ogólnie jestem zielona w tym temacie. Chciałam iść na Polibudę w Zabrzu, jednak po przeczytaniu opinii muszę się jeszcze raz zastanowić. Wszystkie rady będą mile widziane. Jak już jest taki temat na forum to przepraszam, to mój debiut
    • Przez krzysztof2912
      Witam. W przyszłym roku szkolnym będę zdawał matutę z matematyki, angielskiego oraz geografii na poziomie rozszerzonym. Od zawsze wiązałem swoją przyszłość z armią. Marzył mi się WAT z uwagi na promocje oficerskie. Z matematyki idzie mi różnie. Maturę podstawową aktualnie piszę na ponad 80 %, lecz z rozszerzeniem bywa różnie. Na razie jest to poziom ok. 40 % max. Z fizyki jestem kiepski. O ile w gimnazjum radziłem sobie nieźle tak poziom rozszerzenia okazał się dla mnie za wysoki. Aktualnie rozważam dwie drogi. Albo wybrać się na studia logistyczne, albo do szkoły podoficerskiej i stać się żołnierzem zawodowym. Czy logistyka jest trudna? Czy ktoś kto nie jest dobry z fizyki ma szanse się utrzymać? Z góry dziękuję za odpowiedzi. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tylko co w obecnej sytuacji mógłbym do Dziekana napisać? Po tym, co usłyszałem w rozmowie telefonicznej to ciężko mi jakkolwiek odnieść się do sprawy a nie chcę się jeszcze na koniec zbłaźnić. Starać się wyjaśnić całe zajście i opóźnienie w tej wiadomości email? Bo tak czy siak z tego co mi wiadomo, to jakiekolwiek odwołanie trafi do samego Rektora i nie wiem czy tu jeszcze kontakt z Dziekanem cokolwiek zdziała. Dziękuję Panie Łukaszu za nieustanną pomoc w tej kwestii, to jedyne co w obecnej sytuacji mnie jakoś utrzymuje w nadziei.
    • Napisz do Dziekana.  Okres do którego składa się takie podanie to okres zamknięcia roku akademickiego czyli 21 września br.  Nikt Ci nic więcej nie wywróży.
    • Skontaktowałem się z sekretariatem Dziekana i usłyszałem tylko, że jedyna opcja to pisanie maila do niego. Kobieta stwierdziła, że moim błędem było to, że nie złożyłem w porę, czyli do 21 września 2020 roku, podania o powtarzanie semestru, twierdząc przy tym, że tak też stanowi regulamin. Tu akurat rzecz ma się chyba nieco inaczej, bo fragment o powtarzaniu semestru w żaden sposób nie mówi o terminie ostatecznym składania tego typu dokumentacji, podobnie jak kalendarz roku akademickiego, gdzie pojawia się termin "okres, w którym należy podjąć wszystkie indywidualne decyzje dotyczące zaliczenia roku akademickiego 2019/2020". Odnosi się on do obecnego roku a mi zależy na kolejnym, gdzie ten semestr bym poprawiał. Czy tu cokolwiek da się uratować? Czy rzeczywiście gdy już przyjdzie pismo, to jest takie rozróżnienie, o którym wyczytałem na pewnej stronie, że albo mogę się odwoływać od decyzji o skreśleniu albo zgodzić się z nią i pisać o przywrócenie na listę studentów? Czy w ogóle jest sens odwoływać się od tej decyzji? Czy nawet jeśli jakimś cudem by mnie przywrócili, to będę mógł w ogóle prosić o powtarzanie semestru?
    • W Gdyni jest fajna uczelnia Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu, tam jest Prawo na dość dobrym poziomie, a łatwiej się dostać. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.