Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pracownia Rysunku i Architektury RA w Poznaniu zaprasza do zapisów na Wakacyjne Warsztaty Artystyczne dla dzieci i młodzieży w dniach 6-9 lipca 2015 oraz dla dorosłych w dniach 4-5 lipca 2015. Zapisy na stronie internetowej www.rysunekarchitektura.pl , pod numerem telefonu 602 136 330 oraz mailowo: kontakt@rysunekarchitektura.pl. Na stronie pracowni można zapoznać się również z całą ofertą kursów rysunkowych i malarskich prowadzonych w naszej szkole oraz do obejrzenia galerii prac naszych uczniów. Zapraszamy! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda, że tak daleko ode mnie, bo moja córka pewnie chętnie by poszła na takie warsztaty. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez fakealien
      Hej. Czy jest tu ktoś, kto studiuje fotografię na UAP? Zamierzam składać papiery na ten kierunek. Czy macie jakieś podpowiedzi, głównie co do egzaminu? Czy jest on trudny?
      Dziękuję za odpowiedzi!
    • Przez eeemily
      Czy studiował ktoś może lub zetknął się ze studiami filologicznymi,mam tu na myśli filologię języków obcych albo po prostu studia językowe czy tzw. lingwistykę stosowaną? Jak wyglądają takie studia? Gdyby znalazł się też ktoś kto zetknął się z Uniwersytetem Rzeszowskim lub KUL-em czy UMCS-em, byłabym wdzięczna za opinie o tych uczelniach(Mam świadomość, że zawsze znajdą się i dobre i złe).
    • Przez CtrlJinn
      Cześć, mam kilka pytań związanych z powtarzeniem I roku studiów na uczelni publicznej (UW)
      - W cenniku znalazłem taką informację: "powtarzanie roku studiów pierwszego stopnia: Suma opłat za każdy powtarzany przedmiot, nie więcej jednak niż 2100 zł." Czy to oznacza, że powtarzam jedynie te przedmioty, których nie zaliczyłem? Czy wszystkie? 
      - Jeżeli wszystkie, to czy nie lepiej byłoby jeszcze raz dostać się na dany przedmiot i zacząć od początku za darmo? Czy istnieje taka możliwość? 
      - Czy jeżeli nie zaliczę przedmiotu rozłożonego na 2 semestry, mogę poprawiać tylko 1 semestr? 
      Z góry dziękuję, pozdrawiam.
    • Przez aleksandrakk
      Hej, czy jest tu może ktoś z politechniki wrocławskiej, najlepiej studiujący architekturę? Jestem ciekawa jak mniej więcej wygląda plan zajęć. Ile jest godzin zajęć w pierwszym semestrze (tygodniowo), czy ich ilość z czasem się zmienia, do której i od której na ogol trwają zajęcia, czy prawda jest ze zazwyczaj jeden dzień w tygodniu jest dodatkowo wolny, ogolnie czy da się zorganizować czas tak by studiować, pracować i rozwijać swoja niezależna pasje? 
    • Przez RysunekArchitektura
      Regularne kursy przygotowawcze w Pracowni RA przygotowujące do egzaminów na studia architektury i kierunki artystyczne! 

Roczny Kurs Rysunku - program: 
      + 4 godzinne zajęcia raz w tygodniu
      + czas trwania: 10 miesięcy
      + termin: od września 2017 do czerwca 2018
      + miejsce: Pracownia przy ulicy Półwiejskiej 23/3 w Poznaniu 
      + kameralne grupy 6-12 osobowe
      + prowadzący zajęcia: dwoje architektów z 6 letnim doświadczeniem 
      + symulacje egzaminów, profesjonalna korekta prac domowych i wykonywanych podczas zajęć
      + specjalnie przygotowane, autorskie wykłady z kompozycji
      + autorskie dydaktyczne materiały pomocnicze z każdych zajęć 
      + Otwarta Pracownia - każdy uczeń kursu może korzystać dodatkowo z pomieszczeń Pracowni poza zajęciami. 

Roczny Kurs Rysunku został opracowany z myślą o tych uczniach, którym do egzaminu na uczelnię wyższą pozostał już tylko rok. Natomiast jeśli do Twojego egzaminu na studia masz jeszcze dwa lata, zapraszamy na: 

2-letni Kurs Rysunku :
      - program oparty na Rocznym Kursie Rysunku 
      - trwa od września 2017 przez 20 miesięcy.

2-letni Kurs Rysunku to doskonały i niezwykle precyzyjny sposób na przygotowanie do egzaminu z rysunku! 

Kurs Rysunku i Malarstwa :
      Kurs Rysunku i Malarstwa przeznaczony przede wszystkim dla zdających na studia uczelni artystycznych; nauka rysunku głównie w technice ołówkowej i węglem; prowadzenie kursu: architekt i artysta plastyk; czas trwania kursu od września 2017 do czerwca 2018 r. lub dłużej.
      Kierunki, na które przygotowują kursy przygotowawcze w Pracowni RA:
      - Architektura i urbanistyka, Politechnika Poznańska i inne miasta
      - Edukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznych, Politechnika Poznańska i inne miasta
      - Architektura krajobrazu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i inne miasta
      - Projektowanie mebli, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i inne miasta
      - na kierunki Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu (ASP) musisz zdać egzamin z malarstwa, dlatego polecamy Ci nasz Kurs Rysunku i Malarstwa w naszej Pracowni 

Zapisy na kursy za pomocą formularza kontaktowego na stronie internetowej Pracowni RysunekArchitektura 
      www.rysunekarchitektura.pl
      pod numerem telefonu
      602 136 330 
      lub mailowo:  kontakt@rysunekarchitektura.pl

Odwiedź nasz fanpage na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami na temat architektury, rysunku i egzaminów wstępnych! https://www.facebook.com/RysunekArchitektura

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zawsze możesz podejść do obrony na innej uczelni która prowadzi ten kierunek.  Ciekawa sytuacja. 
    • Witam, jestem studentem ostatniego rocznika Ekonomii na jednej z uczelni. W tym roku skończyłem studia magisterskie, ale nie podszedłem do obrony pracy. Jako że byłem na ostatnim roczniku Ekonomii i zamykają kierunek dziekanat informuje że jak nie obronię się teraz nie będę miał w ogóle możliwości. Czy jest gdzieś przepis który mówi o tym że nie można wznowić statusu studenta na czas obrony jak jest zamknięty kierunek? Regulamin studiów mówi o tym że jak zostanę skreślony mam rok na obronę.   Pozdrawiam
    • Na zapotrzebowanie tu i teraz nie ma sensu patrząc bo za 5 lat będzie zupełnie inne. A co dopiero za 30 czy 40 lat.  Studia wybiera się zgodnie z zainteresowaniem jednak wiem że dużo osób jest zawiedzionych po inżynierii środowiska.  Zdecydowanie PG lub PP.
    • Cześć! Na wstępie chciałabym powiedzieć, że jestem uczennicą 4 klasy technikum geodezyjnego, więc do matury i studiów mam niecały rok. Jednak już teraz pragnę wybrać studia i uczelnie, aby na spokojnie móc wszystko załatwić. Wiem, że jeśli znajdę pracę w geodezji to studia będą zaoczne w tym zawodzie. Postanowiłam, że jeśli plan nie wypali, pójdę na dzienne. I tu pojawia się problem. Na razie stwierdziłam, że wolałabym pracować w biurze, najlepiej projektowym, ale praca w terenie mnie nie zniechęca, więc decyzja padła na budownictwo lub inżynierię środowiska, ponieważ nie chcę iść na architekturę. Nie wiem co wybrać. Po czym szybciej znajdę pracę jako kobieta? Na co jest większe zapotrzebowanie pracowników? Wiem, że wiąże się to z uzyskaniem uprawnień, ale mnie to nie przeraża. Zastanawiam się także nad uczelnią tj. politechniką gdańską, koszalińską, poznańską lub UWM. Może macie pomysł co wybrać, albo jakieś inne kierunki. Dodam tylko, że na maturze rozszerzać będę matematykę i fizykę, ewentualnie zamiast fizyki geografię (bo mam ja w szkole i od pewnego czasu myślę nad finansami i rachunkowością). Dziekuje z góry za poświęcony czas i pozdrawiam. MilkaLilka
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.