Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, pisze z wielkim problemem... jestem tegoroczną maturzystką, rozszerzenia jakie pisałam to biologia, Studia na kierunku chemia i angielski... szczerze powiem biologia i angielski poszły super, zaś Studia na kierunku chemia to tragedia :( tzn moze nie bedzie tak źle ale moje marzenia chyba co do medycyny legły w gruzach, nie chce pisac matury za rok, wg mnie to strata czasu, pisze zatem z zapytaniem co byście mi polecili, na chwile obecna złożyłam 4 podania na studia: na biotechnologię do PWR, PW i UJ i medycyne do PUM (marne szanse, ale nie chce rezygnować ostatecznie), poza tym zastanawiam sie czy nie złożyć na cos jeszcze? Jako opcję rezerwową? Hmm ta medycyna do mnie mowi albo inne pokrewne kierunki tez bardzo kręcą, jak myślicie złożyć gdzies jeszcze gdzie jest mały prog? Czy celować w cos innego, i co konkretnie? Smutno troche Haha bo mi sie noga powinęła :( ale na studiach wyprułabym z siebie flaki zeby tylko tam byc :/ co myślicie? A moze da sie gdzies dostać bez chemi? (Marzycielka Haha)

za każdą odpowiedz bede niesłychanie wdzięczna !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci zależy na tej medycynie, obstaw słabsze szkoły, gdzie progi powinny być niższe. Uniwersytet Opolski, Rzeszowski, Zielonogórski, UJK w Kielcach, Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu. Nawet jeśli w pierwszej turze się nie załapiesz, to większość osób składa tam na wszelki wypadek i możesz wskoczyć. Chyba lepiej studiować coś, co się lubi, w mniejszym mieście niż na siłę szukać czegoś innego. 

Z tych innych też masz spory wybór: pielęgniarstwo, położnictwo, fizjoterapia, weterynaria, analityka medyczna, farmacja, biologia, biotechnologia, kosmetologia, zdrowie publiczne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.