Skocz do zawartości
Bass

Psychologia na Krakowskiej Akademii.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym studiować na Krakowskiej Akademii i chciałabym poznać Waszą opinię na temat tej Akademii.

Na internecie jest pełno (zazwyczaj negatywnych) opinii, które wyrażają osoby niestudiujące tam (nie kryją tego - po prostu tak im się wydaję, że to zły wybór) albo osoby które słyszały coś na ten temat od koleżanki wujka koleżanki siostry mojej cioci itd., a ja chciałabym poznać opinie ludzi, którzy mają, bądź mieli styczność z KA. A może ktoś również chce tam studiować?  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam okazję ostatnio być na tej uczelni i muszę przyznać, że na mnie zrobiła ogromne wrażenie - Pozytywne! 

Wspaniałe budynki, świetnie wyposażone i dostosowane również dla osób niepełnosprawnych, parkingi i to wszystko w jednym miejscu. W ofercie mają ponad 20 kierunków do wyboru. Prowadzą studia w języku angielski, podyplomowe i MBA. 

Sama tam nie studiowałam ale na mnie Krakowska Akademia zrobiła bardzo dobre wrażenie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Dzień dobry, zrobiłam na ten temat duuuży research i dalej jestem niepewna, bo różne źródła zdają się mówić zupełnie inne rzeczy. Realistycznie, ile powinnam uzyskać punktów na maturze, by dostać się na weta na jakiejkolwiek uczelni? Słyszałam, że do Olsztyna najłatwiej się dostać i że można wybrać biologię + język rozszerzony zamiast chemii, czy to prawda? Używałam strony dostanesie i wydaje mi się, że coś nie do końca poprawnie tam jest to przeliczane.  
    • Rozumiem, jak trudna może być decyzja o wyborze ścieżki życiowej, szczególnie gdy oczekiwania otoczenia są inne niż Twoje własne pragnienia i możliwości
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.