Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry dostałem sie do 2 uniwersytetów chciałbym Poznać wasza opinie gdzie studiowac.

Informatyka inzynierska na uniwersytecie im Adama Mickiewicza w poznan.studia.net

Informatyka licencjacka Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie I pytanie czy jest fizyka i czy obowiązkowa ? 

I czy łatwo po roku przenieść się do UJ LUB UW ? DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, eskaboy napisał:

Dzień dobry dostałem sie do 2 uniwersytetów chciałbym Poznać wasza opinie gdzie studiowac.

Informatyka inzynierska na uniwersytecie im Adama Mickiewicza w Poznaniu

Informatyka licencjacka Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie I pytanie czy jest fizyka i czy obowiązkowa ? 

I czy łatwo po roku przenieść się do UJ LUB UW ? DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDZI

UAM to lepsza uczelnia i lepsze miasto pod względem rynku pracy. Studia inżynierskie teoretycznie powinny być bardziej techniczne, ale tak naprawdę różnie bywa i trzeba to sprawdzić w programie studiów. Z pytania o fizykę wnoszę, że do niego nie zajrzałeś (naprawdę zadziwia mnie, że ludzie są w stanie brak kota w worku i pójść na studia bez zapoznania się z ich programem). I nie, nie jest łatwo przenieść się ze słabszej uczelni na lepszą, bo gdyby tak było, przenieśliby się wszyscy, którzy się nie dostali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, aguagu napisał:

UAM to lepsza uczelnia i lepsze miasto pod względem rynku pracy. Studia inżynierskie teoretycznie powinny być bardziej techniczne, ale tak naprawdę różnie bywa i trzeba to sprawdzić w programie studiów. Z pytania o fizykę wnoszę, że do niego nie zajrzałeś (naprawdę zadziwia mnie, że ludzie są w stanie brak kota w worku i pójść na studia bez zapoznania się z ich programem). I nie, nie jest łatwo przenieść się ze słabszej uczelni na lepszą, bo gdyby tak było, przenieśliby się wszyscy, którzy się nie dostali. 

Ja widziałem program studiow pytałem się o fizykę bo może być w fakultetach A UAM JEST dobra uczelnia 4 W Polsce, czytałem o przenosinach, trzeba mieć dobra ocenę i ten sam program A UAM I UJ jest ten sam program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eskaboy, jak wyobrażasz sobie studia ścisłe lub techniczne bez fizyki? :D Przecież to niewykonalne, każdy taki kierunek ma przedmiot o nazwie fizyka lub jego treści programowe rozbite na kilka mniejszych przedmiotów. Wynika to m.in. z konieczności dostosowania się do przepisów ministerialnych. Nie ma się czego bać, bo przedmioty podstawowe zawsze należą do najłatwiejszych, a większe problemy mogą spotkać Cię na przedmiotach kierunkowych i specjalnościowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie polecam UAM. Renomowana uczelnia, która daje dużo możliwości. Miasto jest bardzo przyjaźnie nastawione do studentów. :)  Lublin też jest ok, ale na pewno ma gorszy rynek pracy oraz możliwości rozwoju.

Co do fizyki, tak jak napisał kolega wyżej. Na studiach technicznych zawsze znajdziesz fizykę. ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.