Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o informatyce na PK(zaocznie) na wydziale WIEIK ?                                                          (Perspektywyzawodowe,praktyki,trudność)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziwne pytanie. A co mamy sądzić. Dobra uczelnia, wymagający kierunek. Gdybyś poczytam forum to byś wiedział bo było wiele razy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Aikoocioq
      Cześć. Jestem aktualnie w 3 klasie technikum na profilu informatyk i stwierdziłam, że to odpowiedni moment na szukanie uczelni. Uwielbiam projektowanie sieci i grafikę komputerową, z kolei nie przepadam za programowaniem. Jestem świadoma, że jest to nieodłączna część informatyki i jestem w stanie to przeboleć. Na jaki kierunek powinnam się udać? I która uczelnia będzie najodpowiedniejsza?
    • Przez Nataliaslizz
      Z gory przepraszam nie wiem czy wybralam wlasciwy temat ale mam problem - dzwonila do mnie pani z dziekanatu mojego wydzialu na ktorym zaczynam w tym roku studia. Pani nie byla zbyt szczegolowa jedynie prosila o potwierdzenie obecnosci na inauguracji. Powiedziala ze bede odbierac list immatrykulacyjny. Bylam zajeta i zapomnialam zapytac o co chodzi.
      Czy ktos moglby wytlumaczyc mi na czym to polega? Oczywiscie wiem czym jest immatrykulacja ale list? Prosze o pomoc
    • Przez agtxd98
      Witam.
      Od razu przepraszam, bo jestem nowa i nie wiem czy dobre forum wybrałam. Przechodząc do sedna, mam problem. Mianowicie jestem po II roku budownictwa na WIL PK - studia stacjonarne. Mam zamiar przejść na studia niestacjonarne od tego roku, ale tutaj pojawia się problem. Dzienne trwają 3,5 roku i są bez specjalności, natomiast zaoczne 4,5 roku i są specjalności do wyboru. I tutaj mam pytanie jak to się ma ze sobą? II rok mam prawie zaliczony cały (kampania wrześniowa z jednego przedmiotu), brak warunków dotychczas. Moja decyzja wynika z podjęcia pracy. Proszę o pomoc, bo nie wiem co robić.
      Pozdrawiam
    • Przez Goś
      Hej! Idę w tym roku na studia i zastanawiam się nad Energetyką na PK. Ale obawiam się czy nie jest to kierunek zbyt ogólny, lekki, czy nie będę po nim 'specjalistą od wszystkiego i niczego'? Może ktoś z Was go studiuje/studiował lub słyszał coś od znajomych? 

Dodam jeszcze, że geniuszem nie jestem, ale jestem ambitna i przygotowana na naukę, nie chciałabym się zmarnować na lekkim kierunku, chociaz wiadomo, poza studiami chce mieć też czas na życie towarzyskie. Dla zobrazowania mojej 'wiedzy' maturę z matmy podstawowej napisałam na 100%, a z rozszerzonej na 76%

Co sądzicie o tym kierunku? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Studiował ktoś może ten kierunek z przygotowania pedagogicznego na WSKZ: studia-pedagogiczne.pl/kursy/618/studia/podyplomowe/przygotowanie-pedagogiczne-dla-nauczycieli-przedmiotow-lub-zajec-prowadzonych-w-szkole-podstawowej-i-ponadpodstawowej-teoretycznych-przedmiotow-zawodowych-oraz-praktycznej-nauki-zawodu/src-i1-ar ?
    • Ja równie twierdzę że szkoła policealna nie jest stratą czasu a jeśli uzupełnieniem kierunku studiów to już całkiem. Jeśli ktoś kończył budownictwo/architekturę to uzupełnienie w postaci szkoły policealnej z architektury wnętrz to całkiem dobra opcja, jeśli ktoś kończył logistykę/ekonomię to uzupełnienie w postaci szkoły policealnej  z informatyki/finansow to również dobra opcja pomimo tego że absolwenci szkół wyższych w większości przypadków traktują ludzi po technikum bądź szkole policealnej jako dużo gorszych od tych co ukończyli studia podyplomowe w dodatku kończąc liceum i studia nie mieli nawet do czynienia z programem tych szkół. Bo czego logistyk bądź ekonomista nauczy się na podyplomowce czego nie miał by w szkole policealnej np. Z informatyki, a przydało by mu się to w pracy? 
    • Ja uważam, ze wybranie szkoły policealnej to nie jest marnotrawienie czasu  Znam osoby, które podczas studiów dodatkowo chodzą do szkoły policealnej by nabyć więcej praktyki. Sama realizuje naukę w szkole policealnej Cosinus i zauważyłam zdecydowanie progres.  Szkoła pokazała mi drogę i utwierdziła mnie tylko, że w dobrym kierunku idę. A to myślę, że dzięki kadrze nauczycieli, która podchodzi do nas "chcemy Was nauczyć i Wam pokazać". Zdecydowanie lepiej człowiek czuje się w takiej szkole, gdy jest wybijany do przodu. Ja naprawdę niemogę powiedzieć, że nic się nie uczyłam lub nie uczę. Myślę, że jak ktoś chłonąć wiedzę to czy to studia czy szkoła policealna to będzie się uczył. Moja szkoła kładzie nacisk by nas nauczyć, a pracownie też mamy wyposażone w sprzęty czy produkty do pracy.    A więc nie oznacza to, że jak szkoła policealna to nic się nie nauczę. Wprost przeciwnie! Ja jestem zadowolona!  G.Angelika, 19/02/2020r.
    • Lokalizacja to sprawa drugorzędna, jestem w stanie pojechać wszędzie, byleby znaleźć odpowiadający mi kierunek. Ale jeśli już będę miała wybór, to dolnośląskie.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.