Skocz do zawartości
Aleksandra55

Zarządzanie i marketing - gdzie najlepiej?

Rekomendowane odpowiedzi

Podyplomówki z zarządzania to też dobry kierunek studiów. Na zarządzaniu są specjalności związane z marketingiem, i choć to nie to samo to zawsze coś. Minusem jest to, że na specjalność po 1 roku najczęściej jest osobna rekrutacja i jeśli nie ma popytu na specjalność to może nawet nie powstać.

 

Dobrze, że kierujesz się zainteresowaniami związanymi ze studiami i kierunkami wybierając miejsce studiowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, raczej wolalabym kierować się w pierwszej kolejności uczelnią i kierunkiem studiów niż preferencjami co do miasta :)

 

i to jest rozsądne :) niestety nie wszyscy tak do tego podchodzą i często wybierają najpierw miasto a potem uczelnie, a na końcu kierunek i okazuje się, że to nie było to co chcą robić. Ale różnie z tym też bywa. 

 

Poza tym do przyszłego roku masz jeszcze trochę czasu i może np. uruchomiony zostanie taki kierunek również na innych uczelniach albo stwierdzisz, że jednak wolisz iść na Podyplomówki z zarządzania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz, zagubiłem się gdzieś w tych niuansach.

Słuchaj skoro zdajesz rozszerzenie z fizyki to nie chciałabyś się wybrać na jakieś studia techniczne?

Aż żal marnować takiego potencjału matematyczno-fizycznego. Oczywiście nie twierdze, że Podyplomówki z marketingu to zły kierunek tym bardziej, że idziesz na niego z pasji. Jednak chciałbym się upewnić, czy zastanawiałaś się też nad kierunkami technicznymi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden techniczny kierunek studiów do mnie nie przemawia, lubię matmę ale to chyba nie jest to co chciałabym w życiu robić :)

Fajne, racjonalne podejście:) 

Zatem rozumiem, że Podyplomówki z marketingu jest na czele listy kierunków do wybrania:)  I bardzo dobrze! Grunt to wiedzieć co się chce wżyciu robić.

A teraz kawał pracy przed Tobą. Będziesz o matury uczyć się sama, czy może z jakiś dodatkowych kursów planujesz skorzystać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o korepetycje to na moje oko jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto. To samo co tam można zrobić samemu w domu, wystarczy uważać na lekcjach i być troszkę inteligentnym. Korepetycje magicznie nie zrobią z nikogo Einsteina, jedynie narzucają dodatkową pracę którą tak jak już mówiłam przy odrobinie motywacji jesteśmy w stanie zrobić sami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś czegoś nie rozumie i troszkę się postara to wystarczy poprosić nauczyciela o wytłumaczenie, chyba że mamy totalnego pecha i nasz nauczyciel wie o przedmiocie prawie tyle co nic (a zdarzyło mi się to) to w internecie można znaleźć multimedialnych wykładowców - problem rozwiązany, wystarczy chcieć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.