Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Jeśli już dotarłeś na tą stronę, to znaczy, że potrzebujesz pomocy. Oferuję profesjonalną pomoc przy pisaniu prac licencjackich oraz magisterskich. Zarówno badawczych, jak i opisowych, z zakresu: pedagogiki, komunikacji społecznej, socjologii, resocjalizacji, doradztwa zawodowego, oligofrenopedagogiki oraz pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, psychologii, studia z zarządzania zasobami ludzkimi,marketingu, administracji, prawa, politologii, bezpieczeństwa międzynarodowego, stosunków międzynarodowych, PR, turystyki czy hotelarstwa. Oferuję także wykonywania badań, w tym przygotowywanie narzędzi badawczych (ankiety, wywiady) oraz analizę badań wykonanych przeze mnie, bądź przez Ciebie.
Zajmuję się również poprawianiem prac z plagiatem, korektą gotowych prac.
W zależności od Twoich potrzeb i wymagań, co do pracy - dostosuję się do Ciebie. Poprawki do prac wliczone są w cenę.
Do każdej pracy podchodzę indywidualnie oraz rzetelnie. Dotrzymuję wcześniej umówionych terminów. Ze swojej strony gwarantuję stały kontakt, kompetencje, rzetelność, sumienność oraz uczciwość.
Dodatkowo mogę pomóc w różnego rodzaju pracach zaliczeniowych, prezentacjach, itp. Ze swojej strony gwarantuję - terminowość, indywidualne podejście, stały kontakt. W razie pytań, bądź wątpliwości proszę o kontakt.

email studia.na.piatke@gmail.com

tel 737 918 735

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2019 o 17:28, Ada napisał:

Witam,
Oferuję współpracę związaną z pisaniem. Moja oferta obejmuje pomoc w pisaniu prac: licencjackich, maturalnych, zaliczeniowych, referatów, prezentacji multimedialnych, itp.. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, że względu na dużą ilość Redaktorów w naszej firmie. Prace piszemy w sposób profesjonalny, w oparciu o wiedzę, doświadczenie, literaturę oraz Twoje wskazówki i sugestie. Ponieważ oferuję pomoc w pisaniu - przez cały czas tworzenia pracy, posiadasz możliwość wglądu w nią oraz nanoszenia poprawek, tak aby spełniała ona Twoje wymagania. Jesli będą potrzebne poprawki po otrzymaniu pracy - również je zrobimy! Prace przechodzą przez system antyplagiatowy a Ty dostajesz raport. U nas plagiaty nie przechodzą, a Deadline to rzecz święta. Dodatkowo przygotowujemy odpowiednią bibliografię, wszelkie potrzebne wykresy, czy tabele do danej pracy oraz w treści zawieram odpowiednie cytaty. 
Teksty piszę za niewygórowane ceny, na wysokim poziomie i zawsze terminowo!!!
Ponadto oferuję również pisanie różnego rodzaju artykułów, tekstów promocyjnych, komentarzy, postów, wpisów (np. na blogi, fb) itp. 
Zapraszam serdecznie do współpracy!

taniepisanieonline@wp.pl

Bardzo mocno przestrzegam przed panią Adą(?), której zaufałem a okazała się oszustką ;)
Uważajcie i trzymajcie się wszyscy z daleka od taniepisanieonline@wp.pl
Na początku sprawia mylne profesjonalne wrażenie, wysyła próbki jak pisze i nawet pierwszy rozdział w ustalonym terminie. Następnie kontakt się urywa, zawala terminy. Przeprasza pisząc o problemach osobistych.
Pod koniec robi coś najbardziej podłego, twierdzi, że praca gotowa, tylko musi dograć szczegóły, zeedytować etc. Przez to daje poczucie, że wszystko jest w porządku. Naiwnie wierząc w te słowa, nie szukałem innej pomocy, bądź nie dokończyłem tego sam. Przez tego człowieka który ukrywa się pod taniepisanieonline@wp.pl a przedstawia jako Adrianna Tkacz(kto wie, kto to tak naprawdę jest?) nie przystąpiłem do obrony. Naprawdę z całego serca odradzam, trzymajcie się z daleka, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy, czasu i wiary w ludzi.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.02.2019 o 17:28, Ada napisał:

Witam,
Oferuję współpracę związaną z pisaniem. Moja oferta obejmuje pomoc w pisaniu prac: licencjackich, maturalnych, zaliczeniowych, referatów, prezentacji multimedialnych, itp.. Zakres tematyczny jest bardzo szeroki, że względu na dużą ilość Redaktorów w naszej firmie. Prace piszemy w sposób profesjonalny, w oparciu o wiedzę, doświadczenie, literaturę oraz Twoje wskazówki i sugestie. Ponieważ oferuję pomoc w pisaniu - przez cały czas tworzenia pracy, posiadasz możliwość wglądu w nią oraz nanoszenia poprawek, tak aby spełniała ona Twoje wymagania. Jesli będą potrzebne poprawki po otrzymaniu pracy - również je zrobimy! Prace przechodzą przez system antyplagiatowy a Ty dostajesz raport. U nas plagiaty nie przechodzą, a Deadline to rzecz święta. Dodatkowo przygotowujemy odpowiednią bibliografię, wszelkie potrzebne wykresy, czy tabele do danej pracy oraz w treści zawieram odpowiednie cytaty. 
Teksty piszę za niewygórowane ceny, na wysokim poziomie i zawsze terminowo!!!
Ponadto oferuję również pisanie różnego rodzaju artykułów, tekstów promocyjnych, komentarzy, postów, wpisów (np. na blogi, fb) itp. 
Zapraszam serdecznie do współpracy!

taniepisanieonline@wp.pl

Uwaga oszustka!
Uważajcie i trzymajcie się wszyscy z daleka od taniepisanieonline@wp.pl
Na początku sprawia mylne profesjonalne wrażenie, wysyła próbki jak pisze i nawet pierwszy rozdział w ustalonym terminie. Następnie kontakt się urywa, zawala terminy. Przeprasza pisząc o problemach osobistych.
Pod koniec robi coś najbardziej podłego, twierdzi, że praca gotowa, tylko musi dograć szczegóły, zeedytować etc. Przez to daje poczucie, że wszystko jest w porządku. Naiwnie wierząc w te słowa, nie szukałem innej pomocy, bądź nie dokończyłem tego sam. Przez tego człowieka który ukrywa się pod taniepisanieonline@wp.pl a przedstawia jako Adrianna Tkacz(kto wie, kto to tak naprawdę jest?) nie przystąpiłem do obrony. Naprawdę z całego serca odradzam, trzymajcie się z daleka, jeśli nie chcecie stracić pieniędzy, czasu i wiary w ludzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do odwiedzania serwisu ogłoszeniowego https://PisaniePrac.pro - ogłoszenia osób piszących prace, jest też możliwość dodania ogłoszeń z prośbą o pomoc. Rejestracja konta jest darmowa, po utworzeniu konta użytkownik ma możliwość dodawania bezpłatnych i płatnych ogłoszeń. Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że co raz więcej studentów poszukuje pomocy przy pisaniu prac magisterskich i licencjackich. Kiedyś mój wykładowca opowiadał jakie to jest złe i szkodliwe zjawisko. Po czym się okazało, że na naszej uczelni od lat do wyboru jest 100 tematów prac magisterskich, dokładnie takie same od lat. Tematy własne... bardzo niechętnie. Nic więc dziwnego, że większość zleciła to komuś. Na teki coś szkoda czasu i pieniędzy. Ale abstrahując od tak skrajnych przypadków, nie dziwię się, że studenci zlecają pracę do napisania. Dziś, wielu studentów i studentek to nie młodzi ludzie zaraz po szkole średniej, ale dorośli ludzie z bagażem zobowiązań. Uczelnie, a zwłaszcza promotorzy za tym nie nadążają. DLa przykładu jaki sens ma pisanie pracy o oparzeniach przez pielęgniarkę z 20 latami doświadczenia na oddziale leczenia oparzeń. Ona często wie więcej niż lekarze, a na pewno dużo więcej ma praktyki niż jej wykładowca czy promotor, który oparzenia widuje jedynie na obrazkach. Taka osoba ma pracę, studia, rodzinę i musi jeszcze znaleźć czas na pisanie pracy magisterskiej, często bezsensownej i nic nowego nie wnoszącej do jej życia zawodowego. Dlatego nie dziwię się, że wpisując w wyszukiwarkę takie frazy jak:

wyskakuje pełno ofert. Nie powinno to być w żaden sposób zakazane. Po prostu student tak czy siak musi wykazać się wiedzą na obronie. Chociaż wystarczyły by zwykłe egzaminy na koniec studiów i tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • A orientujesz się czy jest może opcja wykupu z wynajmu?
    • Ogólnie obie opcje maja swoje wady i zalety.  Wynajem długoterminowy daje większą elastyczność i mniejsze zobowiązania finansowe, ale nie masz własności auta. Leasing daje możliwość eventualnego wykupu pojazdu, ale wiąże się z większymi kosztami i ograniczeniami. Najlepiej bedzie jesli na spokojnie porównasz sobie poszczególne oferty, zwracając uwagę na koszty, warunki i dostępne modele. No i oczywiście, nie zapomnij skonsultować się z ekspertem finansowym, żeby wybrać opcję najlepiej odpowiadającą twoim potrzebom i możliwościom. Ostatecznie, ważne jest, żeby być świadomym swoich wyborów i decydować na podstawie własnej sytuacji. W przypadku wspomnianego tutaj master1 to firma ma swoje place w wielu miastach, tak więc warto byłoby się przejść na jeden z nich i zobaczyć sobie samochody na żywo.
    • Chciałbym poruszyć temat nauki angielskiego online i zastanowić się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla mnie. Czy ktoś miał doświadczenia z nauką angielskiego online i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Interesuje mnie, dla kogo nauka angielskiego online może być najlepszym wyborem i jakie są główne zalety tego sposobu nauki. Zastanawiam się także, jakie są różnice między tradycyjnymi lekcjami a nauką online, oraz jakie platformy czy kursy polecacie dla osób z różnymi poziomami zaawansowania.
    • Możesz. Plus tutaj jest też taki, ze rata Ci się nie zmieni przez czas trwania leasingu, no chyba że będziesz chciał coś w umowie zmienić (zwiększyć limit km itp).
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.