Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam na imię Angelika i od wielu już lat zajmuję się pomocą w tworzeniu prac naukowych. Oferuję wsparcie w tworzeniu zarówno prac licencjackich, magisterskich, a także wzorców rozpraw doktorskich, których mam już sporo na swoim koncie. Przez kilka ostatnich lat wspierałam w tworzeniu prac naukowych przeszło trzysta osób, dzięki czemu moja wiedza i doświadczenie pozwalają na pełen profesjonalizm i szybkie tempo pracy. Z zawodu jestem prawnikiem i to właśnie z tej dziedziny najczęściej udzielam pomocy. Zachęcam jednak do kontaktu również osoby poszukujące wsparcia także w innych dziedzinach naukowych. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu drogą mailową: a.d.poradnictwo@gmail.com

Pozdrawiam serdecznie

red. Angelika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku lat zajmuję się pomaganiem studentom prawa i administracji. Przygotowuję plan, dobieram tematy i wreszcie piszę teksty. Mam kilka lat doświadczenia i wielu zadowolonych klientów za sobą. Na życzenie próbki prac. Rozsądne ceny (do negocjacji). Mam dostęp do legalisa i lexa oraz zasobów stołecznych bibliotek. Podejmuję się również pilnych zleceń! joanna.zdanowska84@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam taniepisnieonline@wp.pl, mają dobre opinie, skorzystałem i jestem zadowolony, poprawki były w cenie, chociaż tylko w jednym podrozdziale coś było do małej poprawy a babeczka która pisała mi pracę napisała ją o kilka stron więcej za co nie wzięła dodatkowych pieniędzy. Polecam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Też korzystałem z pomocy przy pisaniu pracy. Kontakt dostałem od znajomego, któremu  też kobieta pisała prace i wszystko było ok. Wcześniej rozglądałem się za ofertami, na necie ale wszyscy chcieli zaliczki w dużej wysokości, a wiadomo jak to jest. Wpłacisz zaliczkę i po kontakcie :)


Tak po krótce dla zainteresowanych, nie wpłacałem żadnej zaliczki, miałem możliwość wglądu w pracę przed zapłatą, praca była napisana zgodnie z wymogami formalnymi uczelni, co ważne, bo nie musiałem niczego poprawiać : przypisów bibliografii, czcionki itp. Cena też w miarę dostępna :)

 

Jeśli ktoś zainteresowanym, najlepiej samemu dopytać co i jak : e-pracedyplomowe@o2.pl

:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z całego serca polecam taniepisanieonline@wp,pl !!

Uratowali mi tyłek po innej firmie, terminowo i 0% plagiatu po sprawdzeniu :)))

Kontakt z Panią Adrianną jest cały czas, nie czekałam dłużej niż godzinę na odpowiedz, drobne poprawki wprowadzone tego samego dnia i fajna płatność ratami, po kazdym rozdziale wysyła screeny pracy i dopiero wpłacałam. Rewelacja !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam też niedawno problem z moją pracą licencjacką z germanistyki. Napisałam pierwszy rozdział, ale promotor ciągle go odrzucał. Szukałam pomocy w pisaniu po niemiecku i mogę Wam polecić http://pisanieponiemiecku.pl/ Wszystko poszło mega profesjonalnie i praca została bez problemu obroniona. Dostałam nawet opracowane pytania do obrony oraz wykorzystane materiały, więc naprawdę o nic nie musiałam się martwić :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie prace zaliczeniowe kilka razy były pisane przez jedną z osób pracujących dla redaktor online . Byłem ogólnie zadowolony z treści, zaliczenie było bez problemu. Nie wiem jak inne osoby tam piszące, ale redaktor, który robił pracę dla mnie rzeczywiście robił to na dobrym poziomie. Serwis bardzo przyjemny w obsłudze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fajne polecenie - Pani Ada, -  taniepisanieonline@wp.pl

 

Wysłałem kilka zapytań o pracę do różnych firm, z tą Panią lepiej się pisało (bardziej rzeczowo ) ale wybrałem oczywiście najtańszą, wysłali mi kawałek plagiatu, po wpłacie już kontaktu nie było. Zgłosiłem się ponownie do Pani Ady z terminem 2 tygodniowym-60 str praca i dali radę, napisali  to i  w dodatku super, bez plagiatu i w 2 tyg ! 

Łącznie zapłaciłem jak za zboże ale się obroniłem :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zleciłam napisanie pracy i zostałam oszukana, bo okazało się, że 70% to był plagiat

 

znalazłam reklamę gościa i w 12 dni poprawił mi perfekcyjnie ponad 40 stron (600 zł)

rewanżuję mu się i wklejam jego reklamę, jaką znalazłam przypadkowo na jednym z forów

---------------------------------------------------------------------------------------------

Poprawiam plagiaty

-- 15 zł strona --

Dopadł Cię Jednolity System Antyplagiatowy?

Jestem w stanie Ci pomóc! Jeżeli uczelnia wykryła w części twojej pracy skopiowany tekst – wiem jak rozwiązać Twój problem. Poprawiam plagiat rzetelnie, a wskaźniki po moich poprawkach spadają do poziomu maksymalnie 10% - zwykle poniżej 5%. Nie zmieniam języka pracy nie dodaje w pracy podwójnych spacji i ukrytych znaków, ponieważ to i tak wykrywa najnowsza wersja JSA, natomiast profesjonalnie redaguje tekst pracy! Potrzebujesz więcej informacji Skontaktuj się ze mną!

 

 dr_piotrnowak@gazeta.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że korzystając z tzw. "firm" można łatwo się naciąć, bo oni mają podwykonawców i robią masówkę. A potem tylko stracone czas i pieniądze. Moim zdaniem najlepiej skorzystać ze sprawdzonej osoby.

Ktoś mi kiedyś polecił Pana Rafała i teraz ja sam go polecam, bo zna się na rzeczy, a poza tym potrafi wytłumaczyć wszystko o co pytałem. Materiały od niego były bardzo dobrze opracowane. Kontakt do niego to: rafpon@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy na tym forum też się poleca osoby piszace czy tylko rekomenduje siebie, ale jakby co to mi bardzo dobrze napisała firma taniepisanieonline

Kontakt genialny, 40zl za str inżynierka, bez wcześniejszych opłat, dopiero po dostaniu screenów,plagiatu nie było, więc spoko są 

Email taniepisanieonline@wp.pl 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś korzystałem dwa razy ze strony "Prace na pięć" i faktycznie dostałem z ich pomocą 5. Prowadzi to chyba jedna osoba, przynajmniej ze mną się ciągle jeden człowiek kontaktował. Fajnie tłumaczy wszystko, do tego ma profesjonalne podejście - otrzymane teksty pierwsza klasa! Także jakby ktoś chciał skorzystać, a nie wie u kogo szukać takiej pomocy, to ja polecam tę stronę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na takich portalach, gdzie ogłaszają się "firmy" piszą jakieś dzieciaki, które do perfekcji maja opanowaną funkcję kopiuj-wklej. Ponadto prace sa powielane, kopiowane jedna z drugiej, bo po co tworzyć nową, gdy mamy już jedną na ten temat? przedstawia się falśzywe raporty z antyplagiatu, gdzie wyłącza się funkcje "podobieństwa z książek". To jakaś masakra. Trzeba być samobójcą, by się na to zdecydować. Albo osoby prywatne, które piszą mgr w tydzień, kiedy przeciętnemu studentowi zajmuje to pół roku? Zresztą jak można podejmowac się pisania prac na każdy temat. Sami ludzie renesansu. Pomyślcie, zanim skorzystacie.

Najlepiej szukać po znajomych kogoś z polecenia-pocztą pantoflową. I nie liczcie, że uczciwa praca będzie kosztować 800 zł.,

Moja sis pisała z pomocą tej dziewczyny, ale ona tylko Podyplomówki z zarządzania, pedagogika i psychologia.

magda.sadownik@wp.pl  - tylko nie udostępniajcie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prace na pięć oferuje pomoc wszystkim studentom, którzy mają problem z przygotowaniem pracy. Materiały opracowywane przez Prace na pięć charakteryzują się wysokim poziomem merytorycznym i unikalnością, bowiem każdy przypadek traktowany jest indywidualnie. Innymi słowy, nie dostajesz tego, co dostały już dziesiątki osób przed Tobą i nie musisz się martwić, czy to co otrzymałeś, nie okaże się kopią stroną z internetu. Materiały przygotowywane dla Ciebie są tylko Twoje. Z tego powodu serwis podejmuję się jedynie ograniczonej liczby współprac, a zatem, jeśli chcesz skorzystać z usług Prace na pięć i mieć pewność, że Twoja praca jest w dobrych rękach, zdecyduj się na współpracę odpowiednio wcześniej. Wszelkie warunki współpracy ustalane są indywidualnie, zatem nie bój się zajrzeć na stronę pracenapiec.pl i zapytać o to, jakby to wyglądało w Twoim przypadku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie odradzam korzystanie z serwisu "Twójredaktor.pl" - https://www.twojredaktor.pl

 

Niekompetentna obsługa zleceń, na porządku dziennym jest pobieranie od zleceniodawcy zapłaty za zlecenie, a następnie brak realizacji zlecenia przez serwis. Zwrotu wpłaconych pieniędzy nie ma.

Redaktorzy jeśli już otrzymają zapłatę za zlecenie to jest ona równa ok. 40% tego co płaci zleceniodawca, reszta to prowizja serwisu. Czyli jeśli ktoś da zlecenie do tego serwisu i do zapłaty zleceniodawca ma powiedzmy 2000zł (np. za pracę dyplomową), to redaktor wycenił tę pracę na ok. 800zł. Resztę bierze właściciel serwisu.

Strata czasu oraz najprawdopodobniej pieniędzy.

Zdecydowanie polecam natomiast osoby prywatne, które gdzieś można znaleźć w sieci, albo które ktoś poleca, oczywiście z zaufanego kręgu. Na pewno mniej to będzie kosztowało, a i sama praca przygotowana w sposób profesjonalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam wieloletnie doświadczenie w pomaganiu studentom. Układam plany, doradzam w doborze tematu, dokonuję korekty czy wreszcie pomagam w tworzeniu całych tekstów. Mam doświadczenie w pracy z JSA. Oferuję przystępne ceny z możliwością negocjacji i rozłożenia płatności na raty. Nie pobieram zaliczki. Załączam wydruk z programu antyplagiatowego gratis. Pracuję tylko ze studentami prawa, administracji, bezpieczeństwa wewnętrznego i pedagogiki. Nie wahaj się – pisz! Z przyjemnością pomogę w rozwiązaniu Twojego problemu :)  PS: Realizuję także zlecenia o charakterze nagłym.

dorota.kordialek@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkie osoby potrzebujące skutecznej pomocy w napisaniu pracy:

- magisterskiej,
- licencjackiej,
- zaliczeniowej,
- i innych.

Wszystkie osoby, którym pomogłem, obroniły się na ocenę 5.

Oferuję krótkie terminy oraz wysoką jakość.

Zapytaj o szczegóły przesyłając wiadomość na adres:

zbyszek2032@gmail.com

Zapraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz problem z przygotowaniem pracy dyplomowej? Napisz do mnie, pomogę!

Oferuję wszechstronną pomoc w przygotowaniu różnego rodzaju prac dyplomowych:
licencjackich, magisterskich z różnych dyscyplin. Mogę przygotować całość, łącznie z częścią badawczą, jak i napisać pojedyncze rozdziały,  czy też opracować narzędzie badawcze. 
Masz temat, a nie masz konspektu? Zapraszam przygotuję go nieodpłatnie!  
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jestem w stanie pomóc w wielu dziedzinach w tym w szczególności w pracach z nauk społecznych -pedagogiki, socjologii, medycznych,  turystyki,   zarządzania, logistyki, administracji, jak i prawa, jak i wielu innych.
Wszystkie materiały są przygotowywane jednorazowo – na zlecenie klienta. Nie powielam wcześniej napisanych tekstów, nie ma obaw o plagiat. 
Ceny są adekwatne do trudności tematu, dostępności literatury oraz  ilości stron opracowania – każda praca wyceniana jest indywidualnie po ustaleniu szczegółów. Płatności ratalne, bez żadnych przedpłat. 
Do wszystkich zleceń podchodzę profesjonalnie i sumiennie, a każde jest wykonywane z pełnym zaangażowaniem. Zależy mi na zadowoleniu klienta, dlatego gwarantuję wysoką jakość świadczonych usług, a wszelkie wymagane poprawy tekstu są nieodpłatne
Zapewniam pełen kontakt, na każdym etapie pracy.
Zapraszam: pracedyplomowe.martyna@gmail.com
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Od wielu lat zajmuję się pomocą w pisaniu różnych prac dyplomowych, zarówno licencjackich, inżynierskich, jak i magisterskich.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy, to zapraszam do niezobowiązującego kontaktu z moją firmą (legalna, zarejestrowana w CEIDG, wystawiam faktury).

Moje prace cechują się oryginalnością potwierdzoną każdorazowo raportem z systemu antyplagiatowego. W cenie współpracy zawarte są wszystkie poprawki mieszczące się w ramach ustalonego planu pracy. Istnieje możliwość dogodnych płatności ratalnych. Oferuję atrakcyjne ceny dla zdecydowanych Klientów.

Chętnie przygotuję wzór pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej. Pomogę opracować plan pracy, stworzyć bibliografię, czy konspekt. Mogę sformatować pracę zgodnie z wymogami uczelnianymi.

Zapraszam do kontaktu!

MAGOS Prace Dyplomowe

magos.firma@gmail.com

http://prace-magisterskie.com.pl

tel. 514-39-59-59

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się wrobić w zadn portale pisząe, bo ja takim sposobem straciłam 900 zł.  Praca była SKOPIOWANA co do słowa z polskiej wikipedii i przetłumaczona na angielski. Nna świecie polecam panią Darię - rozdziały na czas, od razu napisany z wytycznymi mojego wydziału, bezproblemowy kontakt i co najwazniejsze praca przeszla antyplagiat bez problemu!! Mi pisała akurat pracę po angielsku z filologii, ale wiem, że pisze też po polsku -> dar.korczynska@gmail.com 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.