Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

jak w tytule - posiadam duże doświadczenie zarówno pod kątem korekty, opracowania i wszelkich modyfikacji prac zaliczeniowych jak i tworzeniu nowych tekstów. Wszystkie zlecenia wykonuję od podstaw, cena zawsze jest ustalana indywidualnie - negocjowalna.

Moje publikacje można odnaleźć w sieci - publikowałem różne artykuły, głównie o treści historycznej (z wykształcenia historyk wojskowości o specjalności nauczycielskiej - mgr) aczkolwiek zajmuję się również pedagogiką, socjologią, psychologią, dziennikarstwem etc. W przypadku kontaktu przesyłam próbki swoich prac do wglądu.

Wszystkie zlecenia wykonuję rzetelnie i całkowicie OD PODSTAW.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez powerfullspace
      Hej, czy ktoś może studiuje obecnie psychologię na UMCSie w Lublinie?
      Jak Wam podoba się ten kierunek? Czy jesteście zadowoleni ze studiów?
      Czy może wiecie, jakie są dalsze specjalizacje? Czy jest możliwość wybrać kierunek neuropsychologii? Jeśli tak, to w jaki sposób?
      Dzięki za odpowiedź!
    • Przez powerfullspace
      Czy studiuje ktoś obecnie na tej uczelni? Najbardziej interesuje mnie Lublin. Jakie macie wrażenia? Jakie widzicie perspektywy?
      Czy może ktoś zaczepił się o psychologię na Collegium Humanum? Czy myślicie, że warto iść tam studiować psychologię właśnie?
      Dzięki za odpowiedź!
    • Przez DragoGame
      Jak wygląda nauka na AWL na studiach cywilnych? 
    • Przez Pralkadoprania
      Witam

W tym roku mam zamiar iść na studia jednak długo zwlekałam z ostateczną decyzją. Na początku miałam iść do Akademii Frycza Modrzewskiego na prawo ,ale zrezygnowalam zaraz po otrzymaniu wiadomości o przyjęciu i teraz zostały mi tylko drugie tury w rekrutacjach. Uznałam że chce iść na psychologie i na moje szczęście została uruchomiona druga tura na uniwersytecie Papieskim. Czy ktoś wie jak jest z dostaniem się na ten uniwersytet? Czy jest ciężko ponieważ moje wyniki z matury pozostawiają wiele do życzenia. Wiem że nikt nie jest w stanie mi nakreślić czy się dostanę czy nie, ale nie mogę znaleźć konkretnych informacji i jedyne co wyczytałam to że progów niby nie ma z kolei na innej stronie już pisze że progi są. Więc może ktoś coś wie o tej uczelni i będzie w stanie mi mniej więcej nakreślić poziom trudności w dostaniu się na nią?

• Przez knec3
      Witam wszystkich,
      posiadam wykształcenie średnie techniczne z fryzjerstwa. Aby stworzyć sobie alternatywę na rynku pracy (obecnie pracuję w zawodzie) postanowiłem przygotować się do zawodu nauczyciela przedmiotów zawodowych. Czy ukończenie licencjatu z pedagogiki specjalność Pedagogika szkolna z profilaktyką społeczną + ewentualne studia podyplomowe do nauczania zawodu będzie dobrą drogą do zdobycia odpowiednich kwalifikacji do wykonywania tego zawodu? Studiować mam zamiar na Akademii Ignatianum w Krakowie w trybie niestacjonarnym.
      Pozdrawiam! :) 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zależy Ci na dobrze napisanym tekście? Nie masz głowy do ortografii ani interpunkcji albo szkoda Ci czasu na przeglądanie słowników? Zasady poprawnej polszczyzny to Twoja zmora? Napisz do mnie! Chętnie pomogę Ci w uporządkowaniu treści pracy dyplomowej/zaliczeniowej czy innego rodzaju tekstu. Dzięki temu będą one poprawne, bardziej komunikatywne i zyskają uznanie czytelników. :-) Sprawdzę też i uporządkuję przypisy i bibliografię oraz zadbam o formatowanie tekstu. Cena do uzgodnienia. Proponuję bezpłatną próbkę redakcji/korekty fragmentu tekstu, która pozwoli ocenić zakres pracy, koszt usługi i termin jej wykonania. Ogłoszenie nie dotyczy pisania prac.
    • @_niktważny_, to pytanie do komisji rekrutacyjnej. która oceni zgodność programową ich studiów z kończonymi przez Ciebie. ZIP na politechnikach prowadzą na ogół wydziały mechaniczne, a na uczelniach przyrodniczych/rolniczych nie ma takich wydziałów, więc pomimo zbieżnej nazwy kierunku, programy w pewnym stopniu różnią się od siebie.
    • Czy po ukończonych studiach I stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji jest szansa na dostanie się na ten sam kierunek na magisterkę stacjonarną na Politechnice Warszawskiej? Czy jest to zadanie praktycznie niemożliwe, gdyż podczas rekrutacji biorą tylko absolwentów ich uczelni, bądź po innych politechnikach i na taką rekrutacje nawet nie spojrzą? Czy hipotetycznie próbować może na niestacjonarne? Jeśli nie to może kierować się na Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Pomysłem jest też Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie. Albo pozostać przy Warszawie tylko na bardziej niszową uczelnie pójść. Pisze w celu poznania innej perspektywy.
    • Jak najbardziej. Tylko problem pojawia się kiedy BHP to nie wprowadzenie do labów, a cotygodniowy 2h wykład na którym ogląda się filmy z lat 90 o tym że nie wolno pić w pracy xd. Na 1 semestrze ? No to jest normalka, nie ma problemu. Gorzej jest jak takie przedmioty dowalą w 3, albo 5 jak mi razem z angielskim i wfem. Tu już się przestaje sympatycznie robić bo na wyższych latach roboty jest od groma i naprawdę uważam że kogoś powaliło dając te zapchaj dziury na wyższych latach niż 1. Jasna sprawa że podstawowa wiedza jest niezbędna do poznania zarówno tych późniejszych szczegółowych zagadnień jak i zastosowań praktycznych, problem jest kiedy ktoś daje egzamin z wyjątków, bo to nie sprawdzanie podstaw wiedzy  np. o chemii nieorganicznej, a tego ile ktoś miał szczęścia. Tutaj jest problem z tym wydziałem, dążenie do elitarności przez sztuczne zawyżanie poziomu, chociażby zmniejszając czas na pisanie kolokwiów, żeby przypadkiem student nie ściągał czy właśnie dawanie jakiś dziwnych pytań, żeby nie było odpowiedzi ani w wykładach ani w Internecie
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.