Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych.
Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp.
Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych.
Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie.
Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca.
Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość.
Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym.
KONTAKT; pelcwiktoria@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat pomagam w pisaniu STARANNYCH I SOLIDNYCH prac magisterskich i licencjackich na temat:

- Kierunek ekonomia
- HANDEL ZAGRANICZNY
- TURYSTYKA I REKREACJA
- TRANSPORT I kierunek logistyka

Jestem solidny, rzetelny i na czasie.

Każdego interesanta zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe:
507 235 653
e-mail: krzycho1127@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajmujemy się fachową i rzetelną pomocą w zakresie pisania prac. Piszemy także, jako jedni z nielicznych na rynku, w językach obcych takich, jak na przykład niemiecki i angielski. Nasze prace charakteryzuje wysoki poziom merytoryczny. Dla bezpieczeństwa istnieje możliwość rozliczania się partiami. Zapraszamy do kontaktu, jeśli jesteś zainteresowany - to nic nie kosztuje. edu-pisanie.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie masz czasu na napisania pracy zaliczeniowej , licencjackiej, magisterskiej  a czas ucieka, napisz do mnie a zrobię to za Ciebie.

 

Jestem doktorantką nauk humanistycznych i chętnie Ci pomogę .

Pomogę też w pisaniu pracy licencjackiej czy magisterskiej.

Tanio i profesjonalnie.

 

Ceny za pracę zaczynają się już od 30 zł .

 

 

Napisz i się przekonaj , że warto skorzystać z usług profesjonalisty.

Napisałam już sporo prac wysoko ocenionych.

http://pisanieprac8.blogspot.com/

ania752@poczta.fm

post-4787-0-85324100-1418047765_thumb.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuję pomoc przy pisaniu prac dyplomowych: licencjackich, magisterskich i innych z zakresu studia z zarządzania, ekonomii, marketingu lub bankowości

Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość i anonimowość.

Wszelkie szczegóły przez e-mail lub tel.

 

Kontakt: monyczkkaa1@o2.pl    608511099

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś miał problem z napisaniem pracy to trafiłam na ciekawego bloga, gdzie autor wyjaśnia różne wątpliwości dotyczące pisania prac dyplomowych. Jak napisać wstęp, co się powinno w pracy znaleźć itd. Adres bloga to: http://pisaniepracydyplomowej.wordpress.com/ - może się komuś to przyda w samodzielnym napisaniu pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałam problem już przy samym początku pisania pracy- przy samym kompletowaniu bibliografii do pracy i zznalazłam kontakt, który szczerze polecam. Pomogli przy znalezieniu bibliografii, a jak już napisałam pracę to sprawdzili mi ją  pod względem stylistycznym. Jeśli szukasz kogoś kto pomoże Ci zacząć pisać pracę a przy okazji nie zostawi Cie bankrutem polecam pomoce.dydaktyczne@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałam w ubiegłym roku akademickim z porady strony firmy Bezstresowy Magister. Profesjonalnie podchodzą do tematu, płaci się w ratach za każdy rozliczony rozdział, mają też trochę niższą cenę niż inne firmy. Ostatecznie byłam bardzo zadowolona, więc zachęcam i polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegam przed korzystaniem z piszących pod adresem. Wymagają wpłaty 50/50. Obiecują dużo np. darmowy plan pracy, który nigdy nie dociera do adresata, czy też kontakt online. Kontakt dobry do momentu wpływu pieniędzy, następnie wiadomości typu"praca w trakcie pisania, proszę pisać na platformie" przychodzą co kilka dni. Nie reagują na uwagi, praca niezgodna z tematem, zbudowana jako zlepek kawałków innych prac, nawet zlepienie tych kawałków jest na "żywca". Po sprawdzeniu aplagiatem porażka!

Zdecydowanie odradzam i przestrzegam!

Edytowane przez Maverick
Treści zawierające dane osobowe oraz numer konta bankowego zostały usunięte. Pozostała część wypowiedzi nie została poddana jakiejkolwiek edycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  OSTRZEGAM!

 

Ostrzegam przed tymi piszącymi.

Strona jest prawie identyczna,te same obiecanki fachowości. Zanim cokolwiek im zlecicie,dobrze się zastanówcie. 

Dane jakimi się posługują: 


Jak ktoś nie wierzy można sprawdzić domenę "ADS International Incorporated" i widać, że to ci sami ludzie. 

Uważajcie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście masz rację. Trzeba też przyznać, że jest to dla mnie niezła lekcja i co ważniejsze, zamierzam ją odrobić. Jednak to, że popełniłem błąd idąc na skróty,nie zwalnia mnie z odpowiedzialności za to,aby przestrzec innych.

Co ciekawe moje wpisy dotyczące  PisaniePrac.pl  oraz  PisaniePrac.club  na  opiniepisanieprac.fora.pl  zostały usunięte, a mnie zablokowano.

Nie jestem w stanie zabronić korzystania z takich form pisania, ale nie mogę się zgodzić na oszukiwanie ludzi. Każdy postąpi jak będzie chciał,jednak powinien mieć świadomość na co się decyduje, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KONSULTACJE W PISANIU PRAC

Oferuję pomoc w pisanu prac zaliczeniowych, licencjackich i magisterskich z zakresu nauk społecznych i humanistycznych. Posiadam duże doświadczenie i rozległą wiedzę (doktorat na jednej z renomowanych uczelni). Korzystając z mojej pomocy, masz pewność, że Twoja praca będzie:

oryginalna i merytoryczna,

oparta o odpowiednią metodologię,

zgodna z wymogami uczelni/prowadzącego (temat, styl przypisów i bibliografii, ilość stron),

oddana w terminie,

pozbawiona błędów stylistycznych, ortograficznych i interpunkcyjnych,

prawidłowo skonstruowana (podział na rozdziały i podrozdziały, spis treści),

oparta o bogatą bibliografię i będzie zawierała odpowiednią ilość przypisów.

 

Oferuję także pomoc przy konstruowaniu planu pracy, konspektu oraz bibliografii. 

Moja pomoc obejmuje również wszelkie wymagane poprawki.

Cena ustalana jest indywidualnie.

 

Kontakt: nofixedbeing@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko sciema... Sam napisałem kilka prac dyplomowych i wiem ile wkładu pracy to kosztuje(wiele godzin spędzonych bibliotekach, przed komputerem). Wątpię że ktoś zrobi to solidnie za 10-12 zł od strony nawet jeżeli ma już przed sobą napisaną prace to i przy parafrazowaniu zdań spędzi sporo czasu. Większość ludzi podających tu swoje domniemane referencje to zwykle oszusci, sublimuję że prace rzekomo przez nich napisane to nic innego jak plagiaty innych prac. Nikt nie zrobi tego za darmo... Taka praca kosztuje, ciężko jest napisać dobrą pracę w 2 tygodnie, a co dopiero gdy reklamujaca się osoba pracuje na etacie! Zanim kogoś wybierzecie pomyślcie czy sami zgodzilibyście się napisać takową prace za takie pieniądze, a co dopiero osoby z 2 fakultetami, doktorzy itp. Ludzie zastanówcie się do kogo piszecie odnośnie pracy. Ja również zajmuję się pisaniem prac... Jeżeli jesteś zainteresowany udzielę więcej informacji prywatnie. mikolaj.merchut@gmail.com bądź pod telefonem 509215901

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam serwis Bezstresowy Magister. Spisali się na medal z moją magisterką, chociaż mieli lekkie opóźnienia, ale i tak wyrobiłem się z obroną we wcześniejszym terminie :) dobry kontakt mailowy i telefoniczny, co było dla mnie ważne, ponieważ chciałem być na bieżąco i wiedzieć, co się dzieje z moim zleceniem. Tak samo rozliczenia były za każdy rozdział oddzielnie, co dla mnie pracującego studenta również było istotne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zajmuję się pisaniem prac dyplomowych, jeśli mam za dużo zleceń to powierzam je zaufanym osobom. Z doświadczenia wiem że ludzie są albo leniwi albo zapracowani. Większość moich klientów jak i znajomych którym pomogłem w napisaniu pracy to osoby które pracują, nie mają czasu na pisanie i wolą po prostu zlecić to osobie trzeciej. Ja działam głównie na rekomendacjach ale rozszerzyłem swoją działalność na cały kraj, więc jeżeli ktoś szuka profesjonalnej pomocy do zapraszam do kontaktu ze mną na kontakt@odyplomy.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Edu Talent i jego pseudorekatorzy to totalne DNO, zleciłam im napisanie pewnej pracy, 6 miesięcy wcześniej niż jej potrzebowałam, (tak pół roku wcześniej!) termin jak najbardziej został zaakceptowany, jednak po wpłaceniu zaliczki jakby wszystko obróciło się o 180 stopni. gdy pytałam o postępy słyszałam że na 100% dostanę coś np do czwartku, w czwartek słyszę że jednak w poniedziałek a w poniedziałek że we środę... oczywiście sami o tym nie informują tylko samemu trzeba co kilka dni pytać dlaczego nie ma materiałów na które się umawiałeś. cząstkowe treści otrzymywałam dopiero kiedy się o nie upominałam, liczba stron o które prosiłam nie zgadzała się(dostawałam połowę tego czego wcześniej oczekiwałam) ale redaktor nic sobie z tego nie robił, kontakt beznadziejny, na odpowiedź czeka się minimum kilka dni. ostatecznie podziękowałam za współpracę, a ten redaktorzyna straszy sądem bo niechce dalej płacić, oczywiście ze swojej strony go olałam i przekazałam sprawę do odpowiednich organów w celu odzyskania zaliczki.

o beznadziejności tej firmy KRZAK mogłabym pisać jeszcze długo ale szkoda mi na nich klawiatury...

Mam wrażenie że pozytywne opinie na ich temat piszą sami Pseudoredaktorzy którzy nie mają co robić i sobie nabijają posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Jeśli przykładasz dużą wagę do codziennej stylizacji i lubisz zawsze czuć się piękna, z pewnością wiesz, że perfumy są nieodłączonym elementem dnia. Należy dobierać je jednak do okoliczności, pH skóry, a nawet pory roku.
    • Hugo Boss Energise z pewnością można opisać jako energetyczne i pobudzające – takie jak nadchodząca pora roku. Zapach jest trwały i silny, utrzymuje się na ciele przez cały dzień, a na odzieży nawet do kilku dni. Stanowi połączenie drzewa cytrusowego, mandarynki, kardamonu i kolendry.
    • Witajcie,  ostatnio rozważam studiowanie dietetyki na mgr bo Polskie Towarzystwo Dietetyków składa ustawę o regulacji zawodu dietetyka jako medycznego więc bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości osoby po dietetyce otrzymają Prawo Wykonywania Zawodu więc automatycznie będą miału uregulowaną pensję i pozycję z własnym samorządem jak lekarze, pielęgniarki czy farmaceuci.  Osobiście interesuje się dietetyką i rozważam robienie studiów magisterskich niestacjonarnie, tylko mam wątpliwości, czy to ma sens skoro ciągle słyszy się, że perspektywy nie są dobre ponieważ bardzo dużo absolwentów dietetyki jest obecnych na rynku pracy przez co wysoka konkurencja jest.  Mam też opcję wyjazdu za granicę i chętnie z niej skorzystałbym tylko waham się, ponieważ nie wiem, czy całe życie chciałbym mieszkać w innym kraju i dlatego rozważam tą dietetykę jako taką alternatywę, gdy za kilka lat chciałbym wrócić i wiem, że gdy ten kierunek zostanie uregulowany to raczej już nie będzie szansy na robienie magisterski bez licencjata z tego kierunku a nawet może stać się 5-letnia.  Co o tym sądzicie, czy według Was warto inwestować kolejne 2 lata czy lepiej postawić wszystko na 1 kartę i wyjechać?  
    • Holandia, kraj tulipanów, malowniczych kanałów i rowerów, jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na mapie Europy. Dla wielu z nas marzenie o zwiedzeniu Amsterdamu czy urokliwych wiosek jest jak spełnienie marzeń. Jeśli również masz tę wyjątkową okazję, zastanawiasz się pewnie nad wyborem środka transportu.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.