Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jestem studentką psychologii, którą bardzo interesuje temat seksualności, sposobów radzenia sobie kobiet z problemami ginekologicznymi i tworzenia programów pomocy. Piszę właśnie pracę magisterską na temat funkcjonowania seksualnego kobiet po zabiegu histerektomii i chciałabym zaprosić Panie do podzielenia się swoimi doświadczeniami i odczuciami w tym temacie. Jeśli znają również Państwo osoby o podobnych doświadczeniach, byłabym wdzięczna za udostępnienie ankiety i pomoc. Ankieta jest całkowicie anonimowa (wyniki są opracowywane zbiorowo) i nie powinna zająć więcej niż 20 minut.

Serdecznie dziękuję!

https://forms.gle/M8LtjdAQpHqTkfdU6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Nike12
      Witajcie, na mnie również przyszedł czas, jeśli chodzi o pracę magisterską. Bardzo proszę o wypełnienie ankiety: https://forms.gle/jyFhaN6JXFoxXT1z6
      Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
    • Przez Szybki_Czesiek99
      Witam,piszę do wszystkich forumowiczów z pytaniem czy podczas badań lekarskich do Wyższej Szkoły Kryminologii i Penitencjarystyki w Warszawie sa robione badania na obecność np.thc w organiźmie?
      Być może ktoś przechodził już te badania i wie czego się spodziewać.
      Liczę na duży odzew z waszej strony
    • Przez Sowa Dyplomowa
      Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
      Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

http://www.sowadyplomowa.pl

• Przez sandraw
      Witam,
      zwracam się do Was z prośbą o wypełnienie ankiety, której potrzebuję do napisania pracy licencjackiej na temat różnic w akceptowaniu zachowań przez kobiety i mężczyzn. Jest ona całkowicie anonimowa, a wypełnienie jej zajmie nie dłużej niż 5 minut.
      Z góry dziękuję za pomoc.

https://goo.gl/forms/GSbTmbTfjrseP8E03
    • Przez Tatiana Khamova
      Cześć) Jestem studentką 6go roku polonistyki we Lwowie. Bardzo proszę was o wypełnienie niewielkiej ankietki na temat funkcjowania znaczeń wyrazów „NARÓD”, „NACJA". Ankieta jest anonimowa, jej wypełnienie zajmie 3-5 minut, a zebrane informacje bardzo mi pomogą w napisaniu pracy magisterskiej. 

Z góry dziękuję za poświęcony czas) 
      https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSedGEbGtEpGQAyAEtCfrx4uY6hT0W9aRIRSzgLUBKkGGzKuhw/viewform?usp=sf_link

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• To pozostaje mi życzyć powodzenia bo to dość ciężki kawałek chleba
    • Takie opinie wyczytałam na różnych stronach internetowych, dlatego sama mam świadomość że mogą być wyssane z palca i nieprawdziwe. Po skończeniu studiów planowałam dalej się dokształcać, dużo myślałam o szkole psychoterapii lub innych kursach ściśle związanych z psychologia. Szczególnie miałabym ochotę rozwijać dość niekonwencjonalne metody psychoterapii. Nie wiem, jak będzie po studiach, ale takie wstępne plany sobie zrobiłam. 
    • Nie rozumiem. Myśli Pani że wyksztalcenie zdobyte na uni wroc będzie gorsze od tego na UW? Naprawdę? Kto Pani takich głupot naopowiadal?  To świetne uczelnie. Jednak sam kierunek dość problematyczny. Dużo osób po nim pracuje w HR. Nie wiem jaki ma Pani pomyślą na siebie i co chce Pani robić?
    • Dziękuje za odpowiedź. Obawiam się jedynie że mogę mieć problem z dostaniem się na UW, ponieważ jest dość duża liczba kandydatów... a SWPS wiadomo, uczelnia prywatna. Zastanawiałam się natomiast, czy to prawda że po innych uczelniach na tym kierunku nie ma "przyszłości"? Mam tutaj na myśli Uj, UKSW, UWrocł.  Zawsze uważałam, że jeśli ktoś bardzo chce, to pomimo niższego poziomu w tabeli rankingowej nadal można odnieść fajny, zamierzony sukces.   Zresztą po przeczytaniu kilku opinii o uczelniach, pracy w zawodzie w przyszłości czuję się rozdwojona i niepewna... Są opinie chwalące, zadowalające, z super perspektywą zawodową w przyszłości, a z drugiej strony bywają i te mniej pozytywne. Ale to chyba zawsze tak jest. Dużo wątpliwości odnośnie tego, co tak naprawdę wybrać i co poprowadzi do dobrego miejsca...  Nikt przecież nie wskażę palcem którędy iść, żeby było jak najlepiej w przeszłości.       
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.