Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Sebastian

Dokorant we Wrocławiu pilnie potrzebny

Masz dyplom studiów magisterskie z chemii lub dziedziny pokrewnej? Pasjonuje Cię praca naukowa? Jesteś mocno zaangażowany w to co robisz? Bez problemu wynajdujesz kreatywne rozwiązania problemów?  Nie masz kłopotów z samodzielnością w wykonywanych działaniach? Mówisz dobrze po angielsku? Masz szansę pracować przy ciekawym interdyscyplinarnym projekcie z pogranicza chemii, fizyki oraz biologii oraz zdobyć tytuł doktora nauk przyrodniczych.

Wydział Chemii Uniwersytetu Wrocławskiego i Narodowe Centrum Nauki prowadzą nabór na studia doktoranckie związane z projektem  „Zastosowanie chemicznych metod modyfikacji powierzchni w celu uzyskania dyspergowalnych w wodzie i biokompatybilnych nanoznaczników fluorescencyjnych w zakresie okna terapeutycznego.” Kierownikiem projektu jest wybitny specjalista w swojej dziedzinie - prof. UWr. dr hab. Mirosław Karbowiak. Zaangażowany w badania jest także Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych PAN, Wrocławskie Centrum Badań EIT+ oraz Instytut Immunologii i Terapii Doświadczalnej PAN.  

Rekrutacja odbywa się w trybie konkursowym, zgłoszenia przyjmowane są do 23 czerwca 2014 r. Więcej informacji: http://www.chem.uni.wroc.pl/Rekrutacja_na_studia_doktoranckie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ejszja
      Witam! Czy ktoś z forum studiuje może Informatykę w biznesie na UE we Wrocławiu? Jeśli tak to mógłby wypowiedzieć sie na temat poziomu jaki tam jest? Słyszałam, że ten kierunek dobrze stoi tam z bazami danych, ale jak z programowaniem? Dziękuję z góry za odpowiedź
    • Przez Visss
      Witam, w tym roku podchodzę do matury. 
      Zaczne od tego, że jestem w Technikum Organizacji Reklamy. Mam problem z wyborem studiów. 
      Sprawa wyglada tak, że chciałbym studiować we Wrocławiu psychologię. Czy jest tu ktoś kto studiuje na SWPS we Wrocławiu lub na Uniwersytwcie? 
      Od razu powiem, że nie zależy mi na studiach jednolitych, jakie gwarantuje Uniwersytet. Wiąże swoją przyszłość z reklamą. Konkretnie z Badaniem Rynku lub Public Realtions. Dowiedziałam się, że jeśli pójdę na studia I stopnia z psychologii później będę mogła wybrać już podyplomowe które mnie interesują. Nie wiem czy to odpowiednia droga do mojego celu. Podobno tak. (Co do kierunków typowo związanych z reklamą.. we Wrocławiu nie znalazłam nic ciekawego) 
      Zależy mi na tym, by jakas dobra duszyczka mogła odpowiedzieć na kilka pytań, które mnie nurtują. 
      Jestem w kropce, nie wiem co dalej robić. Nauczyciele rozkładają ręce, gdy pytam co i jak. A do matury zostało mało co.. 
      O tyle dobrego, że posiadam kwalifikacje w zawodzie (A26 i A27). 
      Podsumowując, chciałabym uzyskać opinie o wrocławskich uczleniach. Poznać wasze zdanie oraz wdać się w dyskusję na ten temat, nawet pasowałoby mi na priv. 
      Każdy komentarz na pewno mi pomoże 
    • Przez turbyo
      Witam
      Aktualnie jestem w klasie maturalnej na profilu mat-fiz. Z matury celuje w: mat(pp) 85% (pr)60%, fiz 35%, ang (pr) 85-95%.
      Zastanawiam się która uczelnia i kierunek będzie lepszym wyborem: 
      Teleinformatyka czy Elektronika i telekomunikacja?
      ZUT Szczecin czy PUT Poznań? 
      Jak uważacie? 
      Dzięki wielkie
    • Przez Vainnq
      Lepiej iść na technologię chemiczna czy na chemię? Wolę chemię od biologii ale na jakiś fajny i opłacalny medyczny kierunek mógłbym iść. Jakie są perspektywy w Polsce i za granicą po technologii chemicznej lub chemii.?Może są jakieś inne opłacalne w Polsce lub za granicą chemiczne lub medyczne kierunki? 
      Ja jestem nastawiony na technologię chemiczną, ale jak tam jest i czy się opłaca? Myślę głównie o AGH.