Skocz do zawartości
Hemmersbach

C# Developer poszukiwany [praca stała]

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy pracowników!
Firma: Hemmersbach Central Support  
http://www.hemmersbach.com/pl/home/
Gdzie: Bielany Wrocławskie
Stanowisko:
C# Developer

Any C# Developers?

If you?

• feel comfortable working with .NET Development, C# and WPF,
  • enjoy working with new technologies, have good understanding of mobile platforms and knowledge of the agile software development,
  • have experience with MS SQL databases,
  • and have good command of English…

…feel welcomed to work for us within an outstanding team on the responsible position having freedom to make your choice!

What can we offer you?

• Very attractive salary (upper limit depending on your skills and experience),
  • Wide range of trainings and personal development – onboarding training in Germany,
  • Stable, full time job in international, flexible and opened company,
  • Participation in international projects worldwide – creating tools for internal use, 
  • Welcoming and friendly work environment,
  • Multisport and lunch package,
  • Private healthcare package,
  • Relocation bonus.

For more details: http://www.hemmersbach.com/pl/kariera/jobdetails/c-developer/

You can also send your application directly: Jobs.2168@hemmersbach.com

Hemmersbach-Banner-Rig1-Logo2_07.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Nazguls
      Witam. Jestem studentem 1 roku studiow zaocznych informatyki na prywatnej uczelnii i mam problem z chybioną decyzją co do wyboru kierunku. Wybrałem informatyke skuszony łatwą dostępnością pracy na rynku oraz wysokimi wynagrodzeniami. Wcześniej próbowałem jedynie programować, jednak nie wykraczało to ponad proste zadania typu- wpisz date urodzenia, a program policzy ile sekund minęło od twoich narodzin, o ile nie mam większych problemów z programowaniem, tak cała reszta jest dla mnie w ogole nie interesująca. Wydawało mi się, że ta dziedzina nauki mi się spodoba, jednak po tym roku stwierdzam, że byłem w błedzie. Najbardziej przeszkadza mi brak kontaktu z innym czlowiekiem, specyfika pracy oraz niskie zainteresowanie kierunkiem. Zawsze pasjonowałem się militariami, współczesną historią oraz szeroko pojętymi zbrojeniami. Niestety nie mogę odbywać służby wojskowej przez wrodzoną chorobę oczu. Od jakiegoś czasu zastanawiam się czy istnieją może jakieś kierunki powiązane z wyżej wyminionymi zagadnieniami które dają szanse na realne zatrudnienie, jednak jako cywil. Przeglądając internet trafiałem na np. oferty pracy jako analityk militarny, jednak jedynie za granicą. W naszym kraju ciężko było znaleźć podobny zawód. Kolejne zagadnienia jaka mnie interesują to ekonomia oraz stosunki dyplomatyczne, jednak tutaj rodzi się podobne pytanie czy te kierunki są przyszłościowe (zwłaszcza stosunki międzynarodowe) i czy znajde po nich zatrudnienienie. 
    • Przez Demotwator00
      Dzień dobry!
      Jestem rok po maturze (zdanej za pierwszym razem) ale nie wybrałem się od razu na studia. Nie wiedziałem - w zasadzie nadal nie wiem, gdzie mógłbym się wybrać.
      Skończyłem technikum informatyczne, aktualnie pracuję w dużej firmie produkcyjnej jako pomoc informatyczna (zakładam konta, wymieniam sprzęt, diagnozuję go, pomagam użytkownikom, zajmuję się drukarkami i panelami pracowniczymi).
      Wychodzi na to, że najlepszym wyborem byłyby studia informatyczne no ale... Z matematyki nigdy nie byłem dobry - to po pierwsze.
      Po drugie, na tym kierunku są przedmioty programowania, którego nie lubię, w szkole się z tym męczyłem i nie widzę siebie w tym dziale.

Myślałem też o kierunku finanse i rachunkowość (dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, procenty i statystyka mi pasują, gorzej już z innymi działami)
      Ewentualnie,  kierunek zarządzania z ukierunkowaniem na SAP (zarządzanie produkcją).
      Jakie jest Wasze zdanie o takich ewentualnych wyborach?
      Pozdrawiam

PS. Studia będą zaocznie, najprawdopodobniej na WSB Wrocław.
    • Przez mslavko
      Cześć Wam

Mam kilka pytań związanych z wyborem tematu pracy inżynierskiej. Mam kilka pomysłów dotyczących stworzeniem jakiegoś systemu informatycznego/aplikacji desktopowej, lecz po analizie rynku w jednym z bardziej mnie interesujących tematów, znalazłem PODOBNĄ, komercyjna/płatną taką aplikację. Teraz nie wiem co zrobić. Bo chcę zrobić aplikację, która będzie w porównaniu do tej płatnej co już instnieje - BARDZO OKROJONA - będzie posiadała tylko kilka funkcji, a ta istniejąca już - PŁATNA - jest w pełni zaawansowana. Czy ja mogę tworzyć aplikację o podobnej tematyce tylko z mniejszą ilością funckji? Aplikacja ta będzie się opierać na darmowej bazie danych PostgreSQL lub H2database, będzie miała stworzone GUI w JavaFX, a całosc będzie zaprogramowana w języku Java.

Tylko pytanie brzmi, czy jeśli podobna aplikacja istnieje to czy ja mogę tworzyć tez aplikację o tej tematyce, tylko po swojemu? (na darmowej bazie danych, w javie itp)? Dodam, że nie wiem jak ta płatna została stworzona w jakim środowisku itp.

Jeśli mogę to mam trochę problem.. bo muszę wiedzieć dlaczego taką aplikację tworzę tzw. PROBLEM TEMATYKI. Nie mogę powiedzieć że BRAK TAKIEGO SYSTEMU NA RYNKU, bo jest. Ale czy mogę zaznaczyć, że chcę stworzyć aplikację, która będzie opierała się na darmowej bazie danych, i będzie TAŃSZA/BEZPŁATNA??

Dziękuję za odpowiedź!
      TO MÓJ PIERWSZY POST
    • Przez Hemmersbach
      Hemmersbach provides IT services globally. With more than 2,400 permanent employees in 34 subsidiaries we offer our services in over 190 countries worldwide.
      For our Central HR Team we are seeking the following:

HR administrator – recruitment team

Your tasks:

Checking worldwide incoming applications for central Recruitment Team (English and German)
            Publishing job advertisements, entering applicants data and preparing documentation as a support for central team
            Leading of comprehensive recruitment projects for the various levels of the organization for Poland Area
            Support to development processes including internal program for future managers
      Our requirements:

Very good English (C1) and communicative German (B1)
           Previous experience in recruitment for various positions, preferably in IT or SSC  
           Well-organized, creative, independent and self-driven person
           Ability to build positive relations with the candidates as well as employees

Your benefits:

Independency and fast personal development in internal HR department,
            Possibility to use language skills every day in cooperation with other countries,
            Stable working time
           Interesting international projects
             Welcoming and friendly work environment within young team
           Direct communication and flat structure
            Great opportunities for both professional and personal development
           Buddy programme
            Space for your own ideas
            Language trainings
             A package of benefits and co-fundings: multisport card, private health care, life insurance, free bus from the center of Wroclaw

Link: https://www.hemmersbach.com/career/browse-jobs/jobs/hr-administrator---recruitment-team-2949/2949

Please add a statement: „I hereby agree for my personal data included in my application to be processed for the purposes of the recruitment process by Hemmersbach Central Support Sp. z o. o. Sp. K.  under the Personal Data Protection Act as of 29 August 1997, Dz. U. no 133,.883, consolidated text: Journal of Laws 2016, item 922 as amended. I hereby agree for my personal data in the range described above to be placed in the data base of Hemmersbach Central Support Sp. z o. o. Sp. K  and be processed for the purposes of future recruitment processes”

• Przez joanna.kopec.91
      Cześć wszystkim. Jestem studentką II roku studiów magisterskich na kierunku Pedagogika o specjalności: Edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Fakt, że studia podyplomowe nie są de facto żadnym wykształceniem, a kursem realizowanym przez uczelnie i dlatego nie uprawniają do podjęcia studiów 2. stopnia na danym lub pokrewnym kierunku. Natomiast odnośnie Twojego pytania - jeśli cokolwiek związanego z biolchemem pod kątem przyszłej pracy, to tylko lekarski, stomatologia, pielęgniarstwo lub farmacja. Wszystkie inne to kierunki dla hobbystów albo chcących realizować się później na uczelni, po których znalezienie pracy dosłownie graniczy z cudem. Tak więc głowa do góry - po TŻ najprawdopodobniej miałabyś dużo gorszą pracę (i to poniżej kwalifikacji) niż obecnie, a mając jakieś doświadczenie zawsze można przecież awansować.
    • Jeżeli myślisz o tym kierunku poważnie, to próbuj. Ja skończyłam studia farmaceutyczne i realizuje się w Dr Zdrowie. Świetna praca, dobry zarobek, a cały czas się rozwijam.
    • Same studia podyplomowe nie dają Ci nic w rekrutacji na Studia II stopnia. Faktycznie musisz się zastanowić co dalej. Szczerze mówiąc nie do końca wiem dlaczego chcesz swój plan realizować od 2 stopnia. Lepiej ponownie zacząć studia I stopnia bo to tylko rok dłużej.  Moim zdaniem 28 lat to jeszcze nie jest za późno. Aczkolwiek jest Ci trudniej.
    • Witaj na forum
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.