Skocz do zawartości
NowyStudenttt

Praca Studia Treningi

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytać się  osobę doświadczoną która była w tej samej sytuacji. Czy jest możliwość pogodzenia pracy ( nawet 1/2 etatu ) + studiowania + czasu na treningi ? Ale chodzi mi o studiowanie a nie zaliczanie wszystkich przedmiotów tylko aby zaliczyć. Jeśli tak jakieś porady jak złapać prace od października gdzie się rozejrzeć. Zainteresowany byłbym praca w przemyśle produkcyjnym - Gdańsk. jeśli takiej nie znajdę to cokolwiek dzień zdobył bym doświadczenie związane z mechanika /oceanotechnika 

za rady z góry dziękuję 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Pracowałem całe studia dzienne, miałem stypendium naukowe a do tego reprezentowałem uczelnie i codziennie chodziłem na trening. Pracy musisz szukać w ogłoszeniach, fajnie pracuje się rozkładając towar w różnych sklepach bo masz elastyczne godziny a i kasa jest dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia mi powiedz na własnym przykładzie od której do której trwały Twoje zajęcia ... dokładnie chodzi mi kiedy miałeś czas aby pracować - tylko weekendy czy po zajęciach również szedłeś na kilka godzin do pracy. Tak schodząc z tematu z czystej ciekawości jeśli można wiedzieć co trenowałeś ? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenowałem futsal. 

 

Pisalem już o tym na forum, wystarczy poszukać. Wstałem o 5 rano od 5:50 do 7 pracowałem na jednym sklepie na 7:40 byłem w drugim sklepie tam do 9. Pózniej zajęcia do 13-14. Następnie trzeci sklep do 16 i od 17 do 19 trening. Sobota nauka a w niedziele mecze ligowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość pogodzenia pracy ( nawet 1/2 etatu ) + studiowania + czasu na treningi ?

Dorabiać dorywczo jak najbardziej, ale o stałej pracy w wymiarze nawet połowy etatu nie może być mowy na takich studiach dziennych. W każdym semestrze (poza ostatnim) będziesz mieć ok. 450 godzin, co w zasadzie wyklucza jakąkolwiek inną systematyczną aktywność poza nauką. Zresztą, który pracodawca zatrudni studenta dziennego, jeżeli ten nie kończy właśnie studiów? Przecież nikt nie będzie układał specjalnego grafiku pod jedną osobę.

 Jeśli tak jakieś porady jak złapać prace od października gdzie się rozejrzeć. Zainteresowany byłbym praca w przemyśle produkcyjnym - Gdańsk. jeśli takiej nie znajdę to cokolwiek dzień zdobył bym doświadczenie związane z mechanika /oceanotechnika 

Jeżeli jesteś po technikum i masz zawód np. elektromechanika lub pokrewny, to nie powinieneś mieć większych problemów ze znalezieniem pracy. Takich potrzeba praktycznie w każdym zakładzie. Natomiast jeśli jesteś po LO i nie masz dodatkowych papierów, to zapomnij o zdobywaniu doświadczenia przynajmniej do trzeciego roku studiów, bo najpierw trzeba się czegoś nauczyć. Jak już będziesz na tym etapie, to warto rozejrzeć się, czy gdzieś poszukują asystenta specjalisty itp. W ubiegłym i tym roku jedna z gdyńskich firm działających w branży okołostoczniowej poszukiwała studentów, oferując na rękę od 10 do 14 zł/h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy żeby pracował gdziekolwiek żeby mogł sie utrzymac 

Hehehe, żeby jeszcze wynagrodzenie za pracę niewymagającą kwalifikacji w niepełnym wymiarze godzin pozwalało się utrzymać. Lepiej poszukać wakacyjnej roboty po drugiej stronie Bałtyku albo gdziekolwiek za granicą i nie zawracać sobie głowy w roku akademickim. Tym bardziej, gdy na uczelni spędza się tygodniowo 35 i więcej godzin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.