Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, stoję przed wyborem pomiędzy chemią medyczną na UWr, a analityką medyczną na WUMie. Mógłby mi ktoś doradzić, co powinnam wybrać, kierunki wydają się podobne i z tego co czytałam perspektywy zatrudnienia diametralnie się nie różnią. Proszę o porady i opinie co do tych kierunków :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kwestia preferencji. Moim zdaniem lepiej wybrać chemię medyczną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, Łukasz napisał:

Kwestia preferencji. Moim zdaniem lepiej wybrać chemię medyczną.

Dobrze myśle, że chemia medyczna jest bardziej naukowym kierunkiem z większymi możliwościami rozwoju, niż analityka gdzie najczęściej zostaje się diagnostą w szpitalu i na tym się w zasadzie kończy?

Na osobę po studiach jednolitych magisterskich patrzą lepiej, niż na taką która skończyła 2 stopnie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A chemia medyczną jest jako studia jednolite? Teoretycznie nie ma to znaczenia. Moim zdaniem chemia medyczną daje szersze możliwości chociaż po obu kierunkach realia w naszym kraju są trudne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, Łukasz napisał:

A chemia medyczną jest jako studia jednolite? Teoretycznie nie ma to znaczenia. Moim zdaniem chemia medyczną daje szersze możliwości chociaż po obu kierunkach realia w naszym kraju są trudne.

Mogłabym prosić o rozwiniecie myśli co do przyszłej pracy? Bardzo dziękuje za dotychczasowe odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co używasz cytatu post pod postem? To niezgodne z regulaminem. 

Sama chemia to kierunek szerszy dziedzinowo dlatego daje większe możliwości. Sam bym się nie ograniczał do chemii medycznej tylko poszedł na chemię na studia I stopnia a dopiero na studia II stopnia poszedł na chemię medyczną. Wówczas mam jeszcze większe możliwość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cóż, prawda jest taka, że po chemii i analityce szanse na pracę w zawodzie są relatywnie niewielkie. Jeśli zdając biologię i chemię nie możesz dostać się na lekarski lub ewentualnie farmację, wybierz to, co bardziej odpowiada Twoim zainteresowaniom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KieMooN
      Tak. Wiem, że takich tematów jest milion lecz nie byłbym sobą gdybym nie zadał pytania po swojemu!
      A więc tak. Matura poszła słabo. Jedynie gdzie publicznie mam jakieś szansę dostać się na publiczne to SGGW *powtarzam są szanse*. 
      Zakładałem taki scenariusz, dlatego myślałem również o studiach prywatnych. PJATK, WIT, WWSI itp.  A może coś innego?
      Chciałbym, żeby uczelnia nakreśliła mi odpowiedni kierunek nauki, liczę się z tym, że poziom raczej wszędzie jest wysoki (?)
      Czy są tu takie osoby, które rzetelnie mogą napisać coś co mnie nakłoni do wyboru jednych z tych uczelni? Tak, patrzyłem koszta.
      Również, jeśli są tu studenci/absolwenci to też proszę o opinie nt. tychże uczelni.

• Przez Nina7
      Chce studiować 2 kierunki
      1-  będzie prawo niestacjonarne.  
      2 - co wybrać żeby połączyć to z prawem i dlaczego?  
    • Przez TextBookers
      Zapraszamy do współpracy z serwisem TextBookers!
       Poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć współpracę przy realizacji tekstów obcojęzycznych – w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, proste zasady wypłat , atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od tego, jak Twoje teksty oceniać będą klienci, a także, a może przede wszystkim, zlecenia dostępne 24 h na dobę. Pracujesz, kiedy chcesz, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie – poznaj jakości tekstów tu https://www.textbookers.com/pomoc/wymagania-jakosciowe i sprawdź to.
      Serwis Texbookers od momentu powstania zapewnia Klientom serwisu dostęp do treści SEO w każdej jakości, a Autorom – stałą możliwość pisania i zarabiania. Rozwijamy się dynamicznie, a dzięki temu możemy poszerzać zakres naszych usług. Chcesz dołączyć do grona Autorów tworzących nową jakość w naszym Serwisie?
      To proste. Wystarczy wejść na stronę www.textbookers.com, założyć konto, napisać krótki tekst próbny, a następnie podpisać i przesłać nam umowę.  Po jej pozytywnej weryfikacji, pozostaje Ci jedynie rozpocząć realizację tekstów!

Zapraszamy także do udziału w Programie Partnerskim "Poszukiwanie copywriterów", dzięki któremu można zdobyć dodatkowe punkty wymienne na gotówkę. Szczegóły programu opisaliśmy na naszym blogu https://www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 
    • Przez Studia548
      Witam, myślicie ze mam małe czy duże szanse, aby dostac się na Informatyke stosowana i systemy pomiarowe na UWr mając ok.50/60 punktów? (Rozszerzenie mam z matematyki)

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Niestacjonarne. Tylko i wyłącznie. Nie ten dział - przenoszę temat. 
    • Hej mam takie pytanie, studiuje obecnie na 2gim roku na studiach dziennych, licencjackich i chciałbym  się przepisać na zaoczne na 3 ostatni rok. Moje pytanie jest takie, czy na dyplomie będzie pisało, że ukończyłem studia zaoczne, czy będzie oprócz tego wzmiaka, że 2 lata ukończyłem studiując dziennie? Bardzo proszę o odpowiedz kogoś kto też się przepisywał.
    • Ja również zadawałam sobie pytanie czy warto. Obecnie jestem już po i muszę przyznać, żw to była jedna z lepszych decyzji jakie podjęłam. Zdecydowałam się na Instytut Studiów Podyplomowych (ten z siedzibą w Tychach). Z wykształcenia jestem nauczycielem specjalnym w jednej ze szkół podstawowych, dlatego też wybrałam specjalność: Pedagogika specjalna - Pedagogika resocjalizacyjna z socjoterapią. Zakres materiału obejmuje najważniejsze aspekty wspomnianego tematu, żadnych zbędnych "zapychaczy".  Osoby prowadzące zajęcia wykazują się niesamowitą wiedzą i profesjonalizmem!  Polecam!!!
    • Studia II stopnia powinny być dzieeszinowo związane ze studiami I stopnia bo to jest dalsze pogłębianie wiedzy.  Oczywiście zdarzają się uczelnie które się tego nie trzymają bo kasa musi się zgadzać.  Na informatyce może być już bardzo trudno że względu na różnice programowe i to samo na geodezji. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.