Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ,

Mam juz praktyki zawodowe lecz wraz z pracodawcą nie wiemy co wpisac w dzienniku praktyk . Praktyki odbywaja sie w firmie prawniczej , moj kierunek bezpieczestwo narodowe .

Co moge wpisać  w opisie zadan i czynności  wykonywanych na praktykach . Potrzebuje okolo 35 zadan ktore mogly byc wykonywane na praktykach . 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Maks88
      Czy odbywał ktoś praktyki w mleczarni, ma uzupełniony dziennik praktyk i mógłby podpowiedzieć jakie czynności wykonywał. Niestety praktyki nie miały nic  wspólnego 
      z moim kierunkiem( technologia żywności) 
      i brakuje mi pomysłów co mogłabym w nim zawrzeć.
    • Przez EMCSA
      Zapraszamy na praktyki w dziale relacji inwestorskich w firmie EMC Instytut Medyczny S.A., notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, największym w Polsce właścicielu szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Aplikacje przyjmujemy pod linkiem: Praktyki relacje inwestorskie
    • Przez Moja Strefa Wpływu
      Praca w HR
      Chcesz rozwijać się w branży HR ?
      Zgłoś się do nas, a my zaoferujemy Ci darmowy kurs Pracownika HR z certyfikatem vcc, a następnie zapewnimy Ci 3 miesiące płatnego stażu w branży 1800 zł brutto/m-c
      Dodatkowo :
      - zapewniamy bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym
      - bezpłatny kurs języka obcego (angielski, niemiecki lub francuski)
      - zwrot kosztów dojazdu do miejsca szkoleń i staży
      Zapraszamy zwłaszcza osoby niepełnosprawne !!!
      Dla kogo ?
      * dla osób w wieku 18-24
      * dla osób z woj. śląskiego
      * nie pracujących
      * nie uczących się stacjonarnie
      Tel. 533 - 518 - 552
      zajrzyj też na nasz fanpage :
      https://web.facebook.com/Moja-Strefa-Wpływu-Śląsk-169764500201700/
    • Przez janga2050
      Witam
      Jestem na II roku romanistyki I stopnia na UMCS i w tym roku czeka mnie odbycie praktyk. Wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że nie wiem jak znaleźć miejsce, gdzie mam je odbyć. Studiuję na specjalizacji tłumaczeniowej, więc w grę wchodzą m.in. biura tłumaczeń. Mam więc w związku z tym pytanie, czy istnieje jakaś strona gdzie można wyszukać konkretne miejsce? A może wy drodzy forumowicze znacie jakieś dobre miejsce gdzie przyjmują na praktyki (Lublin)?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek info

Jarek 
    • Przez Maseusz
      Witam. Studiuje na kierunku Bezpieczeństwo Morskie Państwa i zastanawiam się czy po tym kierunku będąc absolwentem czeka mnie jakiś szybszy awans bądź jakieś udogodnienia w Straży Granicznej bądź ich morskim oddziale w Gdańsku.
      Pytam ponieważ, zastanawiam się czy w ogóle opłaca mi się studiować by potem mieć to samo jakbym zaczął służbę teraz.
      Wchodząc na stronę uczelni po moim kierunku jest napisane, że kierunek ten ''upoważnia mnie do służby w Straży Granicznej bądź też Marynarce Wojennej'' jednak nie wiem jak to rozumieć.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.