Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

te tabletki sesja działają, na pewno pomagają, na ile, to już zależy od organizmu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dokładnie, każdy organizm inaczej będzie reagował na takie specyfiki. Polecam od siebie magnez, pobudza organizm, ma się więcej energii. A najlepszą radą na sesję jest po prostu uczyć się szybciej a nie na ostatnią chwilę :-) wiem wiem niewykonalne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Uczyć się wcześniej a nie na ostatnią chwilę, ufff - nie mozliwe. Ja jutro z rana mam egzamin a dopiero ra zprzeczytałem materiał i to do tego tylko pobieżnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja używam napoi energetycznych i daję radę całą noc wysiedzieć :-) Oprócz tego próbowałem tabletek ale średnio się spisywały. Kolega wyżej ma poczucie humoru :-) hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sesja to najgorsze ścierwo, nie bierzcie tego! Polecam wam natomiast MB Active dostępne w Rossmanie. Zapoznajcie się z opiniami innych ludzi, ja na prawdę polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kawa, kawa i jeszcze raz kawa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A co to jest to MB Active? Napisz coś więcej. Ja lubię eksperymentować i chętnie spróbuję także tego ale niewiem kiedy będę koło rossmana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wspomagacze to jeden wielki syf. Wystarczy mocna kawa, wyspana głowa, troche ciszy! Po co kombinować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim wspomagającym zestawem "sesyjnym" zawsze były: magnez z witaminą B6 + czekolada + kawa +  świeże powietrze + dobra muzyka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I jeszcze jeden patent, szczególnie teraz na upały!

Mrożona kawa bananowa

1/2 dojrzałego banana

1/2 szkalnki gorącej wody

1 szklanka mleka

2 łyżeczki kawy rozpuszczalnej

kilka kostek lodu

cukier do smaku

Kawę zalać wodą i przestudzić, wszystko razem zmiksować i przelac do szklanki. Można udekorować bitą śmietaną! Mniam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kto tu pisze, że herba z mlekiem jest obrzydliwa? Jest wspaniała :) Kontrowersyjnej kawy z cytryną chyba spróbuję. Chociaż kiedyś niechcący zaserwowałam taką rodzicom, bo odkamieniałam czajnik cytryną i zapomniałam jej wyjąć i powiedzieć o akcji "odkamienianie" domownikom. W każdym razie... nie smakowała im :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurcze ale mieli wypasioną kawę, jak ta cytryna się tam dobrze wygotowała to aromat musiał być piękny:))))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja czytałam na hellozdrowie, że bardzo przydatne są psychobiotyki, tj. produkty mleczne mają wpływ na nasz nastrój oraz na energię. To jak jogurt zamiast czekolady? :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oprócz kawy to nie stosuję żadnych innych dodatkowych wspomagaczy. I już z pewnością nie sięgam po energy drinki, które są moim zdaniem największym świństwem jakie można pić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie do końca się z Tobą zgodzę - kawa w odpowiednich ilościach ma dobry wpływ na nasz organizm - owszem, wypłukuje np. magnez ale przy zdrowej i racjonalnej diecie nie powinno być z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja teraz w czasie sesji przyjmuję suplement diety Doppelherz aktiv Lecytyna Forte 1200, to preparat z podwójną dawką lecytyny. Jego zadaniem jest wspieranie pracy naszego umysłu podczas nauki, a poza tym pomaga w stresie. Preparat ten mogą stosować nie tylko osoby dorosłe, ale także młodzież :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod koniec studiów, kiedy już pracowałem na pełny etat zdarzało mi się korzystać z sesji i dawało to moim zdaniem efekty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem, że są również preparaty z żeń-szeniem, które wspomagają sprawność fizyczną i umysłową.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak są i można je kupować w ograniczonych ilościach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zielona herbata też jest niezła na rozbudzenie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez mateuszperon00@gmail.com
      Cześć, mam w planach rezygnację z obecnego kierunku studiów i od października rozpoczęcie nowego. Mam kilka pytań odnośnie całego procesu. Na przyszłym kierunku będę chciał przepisać kilka ocen (o ile dostanę na to zgodę) jakie dokumenty z pierwszej uczelni są potrzebne do tego? Wiem, że potrzebuję wykaz ocen, czy dokument potwierdzający efekty uczenia się to to samo? Czy taki dokument należy pobrać już w momencie rezygnacji ze studiów czy będzie możliwość odebrania go dopiero w październiku? Chciałem tez wiedzieć czy w sytuacji, gdy nie złoże oficjalnej rezygnacji, tylko z powodu niezdania egzaminów zostanę skreślony z listy studentów, nie będzie problemu z uzyskanie wykazu ocen? Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez clrxn
      Witam. Czy możliwa jest zmiana zarówno kierunku jak i trybu studiowania (z dziennych na zaoczne) po zaliczeniu pierwszego semestru? Ta sama uczelnia i ten sam wydział.
    • Przez kamila77
      Witam
      Mam pytanie czy jak zrezygnuje ze studiów załóżmy po miesiącu to czy uczelnia naliczy jakieś koszty? Studiuje na kierunku stacjonarnym. na UJ. Nie będzie trzeba płacić za wykorzystane żetony? 

• Przez Mati B
      Cześć, w czerwcu zapisywałem się na kilka kierunków na różnych uczelniach jednak na żaden się nie dostałem. Terminy dodatkowych rekrutacji już minęły, Czy jest jakaś szansa żeby dostać się jeszcze na studia ? Czy ktoś z was załatwiał takie sprawy mailowo lub telefonicznie z uczelniami ? Będę wdzięczny za każdą pomoc w temacie, czasu coraz mniej.
    • Przez DragoGame
      Jak wygląda nauka na AWL na studiach cywilnych? 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zależy Ci na dobrze napisanym tekście? Nie masz głowy do ortografii ani interpunkcji albo szkoda Ci czasu na przeglądanie słowników? Zasady poprawnej polszczyzny to Twoja zmora? Napisz do mnie! Chętnie pomogę Ci w uporządkowaniu treści pracy dyplomowej/zaliczeniowej czy innego rodzaju tekstu. Dzięki temu będą one poprawne, bardziej komunikatywne i zyskają uznanie czytelników. :-) Sprawdzę też i uporządkuję przypisy i bibliografię oraz zadbam o formatowanie tekstu. Cena do uzgodnienia. Proponuję bezpłatną próbkę redakcji/korekty fragmentu tekstu, która pozwoli ocenić zakres pracy, koszt usługi i termin jej wykonania. Ogłoszenie nie dotyczy pisania prac.
    • @_niktważny_, to pytanie do komisji rekrutacyjnej. która oceni zgodność programową ich studiów z kończonymi przez Ciebie. ZIP na politechnikach prowadzą na ogół wydziały mechaniczne, a na uczelniach przyrodniczych/rolniczych nie ma takich wydziałów, więc pomimo zbieżnej nazwy kierunku, programy w pewnym stopniu różnią się od siebie.
    • Czy po ukończonych studiach I stopnia na Uniwersytecie Przyrodniczym na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji jest szansa na dostanie się na ten sam kierunek na magisterkę stacjonarną na Politechnice Warszawskiej? Czy jest to zadanie praktycznie niemożliwe, gdyż podczas rekrutacji biorą tylko absolwentów ich uczelni, bądź po innych politechnikach i na taką rekrutacje nawet nie spojrzą? Czy hipotetycznie próbować może na niestacjonarne? Jeśli nie to może kierować się na Szkołę Główną Handlową w Warszawie. Pomysłem jest też Akademia Górniczo Hutnicza w Krakowie. Albo pozostać przy Warszawie tylko na bardziej niszową uczelnie pójść. Pisze w celu poznania innej perspektywy.
    • Jak najbardziej. Tylko problem pojawia się kiedy BHP to nie wprowadzenie do labów, a cotygodniowy 2h wykład na którym ogląda się filmy z lat 90 o tym że nie wolno pić w pracy xd. Na 1 semestrze ? No to jest normalka, nie ma problemu. Gorzej jest jak takie przedmioty dowalą w 3, albo 5 jak mi razem z angielskim i wfem. Tu już się przestaje sympatycznie robić bo na wyższych latach roboty jest od groma i naprawdę uważam że kogoś powaliło dając te zapchaj dziury na wyższych latach niż 1. Jasna sprawa że podstawowa wiedza jest niezbędna do poznania zarówno tych późniejszych szczegółowych zagadnień jak i zastosowań praktycznych, problem jest kiedy ktoś daje egzamin z wyjątków, bo to nie sprawdzanie podstaw wiedzy  np. o chemii nieorganicznej, a tego ile ktoś miał szczęścia. Tutaj jest problem z tym wydziałem, dążenie do elitarności przez sztuczne zawyżanie poziomu, chociażby zmniejszając czas na pisanie kolokwiów, żeby przypadkiem student nie ściągał czy właśnie dawanie jakiś dziwnych pytań, żeby nie było odpowiedzi ani w wykładach ani w Internecie
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.