Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma pomysł jak dodać sobie energii i polepszyć przyswajanie materiału w okresie sesji poprawkowej? Na mnie kawa już nie działa a amfy brać nie chcę. Macie jakieś metody jak szybko przyswoić materiał, zdać egzaminy bez wysiłku i mieć więcej czasu na inne przyjemności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę ta-ble-ty sesji nie działają? kurcze to nieźle:))) pluszzz activ też mi nie pomaga. To jedyną opcją są tabletki energetyczne - rozpuszcza się je w szkalnce wody - działają podobnie jak napój energetyczny, osobiscie raz tylko spróbowałem. Generalnie nie polecam tego typu świństw. Ludzie piją Yerba Mate - może to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś piłam sporo energetyków, teraz już tego nie robię. Energetyki to jednak syf, niszczy się od tego zdrowie. Już znacznie lepsze są izotoniki. Kupuję też czasem preparaty multiwitaminowe, gdy czuję, że mam mało energii, ale to nie działa na zasadzie takiej jak kofeina. Na efekt trzeba długo czekać, ale jeśli bierze się je regularnie np. przez miesiąc to faktycznie człowiek czuje się lepiej, ma lepszą koncentrację, czuje się po prostu zdrowiej. A przynajmniej ja tak mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Ogólnie obie opcje maja swoje wady i zalety.  Wynajem długoterminowy daje większą elastyczność i mniejsze zobowiązania finansowe, ale nie masz własności auta. Leasing daje możliwość eventualnego wykupu pojazdu, ale wiąże się z większymi kosztami i ograniczeniami. Najlepiej bedzie jesli na spokojnie porównasz sobie poszczególne oferty, zwracając uwagę na koszty, warunki i dostępne modele. No i oczywiście, nie zapomnij skonsultować się z ekspertem finansowym, żeby wybrać opcję najlepiej odpowiadającą twoim potrzebom i możliwościom. Ostatecznie, ważne jest, żeby być świadomym swoich wyborów i decydować na podstawie własnej sytuacji. W przypadku wspomnianego tutaj master1 to firma ma swoje place w wielu miastach, tak więc warto byłoby się przejść na jeden z nich i zobaczyć sobie samochody na żywo.
    • Chciałbym poruszyć temat nauki angielskiego online i zastanowić się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla mnie. Czy ktoś miał doświadczenia z nauką angielskiego online i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Interesuje mnie, dla kogo nauka angielskiego online może być najlepszym wyborem i jakie są główne zalety tego sposobu nauki. Zastanawiam się także, jakie są różnice między tradycyjnymi lekcjami a nauką online, oraz jakie platformy czy kursy polecacie dla osób z różnymi poziomami zaawansowania.
    • Możesz. Plus tutaj jest też taki, ze rata Ci się nie zmieni przez czas trwania leasingu, no chyba że będziesz chciał coś w umowie zmienić (zwiększyć limit km itp).
    • Oczywiście ratę można wrzucić w koszty?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.