Skocz do zawartości
Kashia

Zabrakło mi 0,5 pkt w rekrutacji odwoływać sie?pg

Rekomendowane odpowiedzi

Przy jednym z progów na architekturze zabrakło mi 0.5 pkt czy jest sens odwoływać sie /prosic o ponowne policzenie wyników?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołać się jak najbardziej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A długie ma być to odwołanie czy pisać krótko I zwięźle?

6 godzin temu, Łukasz napisał:

Odwołać się jak najbardziej. 

A długie ma być to odwołanie czy pisać krótko I zwięźle ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odwołaj się. Mój znajomy bardzo dobrze napisał matmę i angielski tylko z jezyka polskiego miał poniżej 20% . Odwołał się i magicznie wynik zmienił się na  ponad 30 %  ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

napisz o swoich motywacjach do studiowania itd. i dlaczego CI zalezy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli w regulaminie napisano, że podstawą odwołania może być tylko naruszenie warunków rekrutacji (np. błędne przeliczenie punktów), to odwoływanie mija się z celem. I tak spotkasz się z odmową. Inna sprawa, że PG mocno ogranicza liczbę studentów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, Gutek napisał:

Jeśli w regulaminie napisano, że podstawą odwołania może być tylko naruszenie warunków rekrutacji (np. błędne przeliczenie punktów), to odwoływanie mija się z celem. I tak spotkasz się z odmową. Inna sprawa, że PG mocno ogranicza liczbę studentów.

Tak zdaje sobie z tego sprawe że ograniczają miejsca, czyli błędne przeliczenie nie zalicza sie do naruszenia warunków rekrutacji?I pewnie o wgląd też nie ma co pisać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Błędne przeliczenie jak najbardziej, ale skoro tak, to przeczysz samej sobie. Zabrakło oznacza brak wystarczającej liczby punktów, a nie błąd rachunkowy. Zresztą czy jest on możliwy przy komputerowym przeliczaniu? ;) W każdym razie jeśli rzeczywiście tak jest to odwołuj się szybko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, Gutek napisał:

Błędne przeliczenie jak najbardziej, ale skoro tak, to przeczysz samej sobie. Zabrakło oznacza brak wystarczającej liczby punktów, a nie błąd rachunkowy. Zresztą czy jest on możliwy przy komputerowym przeliczaniu? ;) W każdym razie jeśli rzeczywiście tak jest to odwołuj się szybko.

Właśnie to były zadania z aksonometrii I z rysunku więc raczej nie sprawdzali komputerowo bo były różne zadania tylko jedno w stylu abc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 
    • Przez Elyxion098
      Witajcie, jak możecie zobaczyć już po samym tytule, po ukończeniu 1 semestru na swojej uczelni próbowałam przenieść się na Ekonomię na PG, podanie zostało przyjęte i władze wyraziły na to zgodę, lecz mogę zacząć się tam uczyć dopiero w semestrze zimowym 2020/2021 i to od 1 semestru, stad moje pytanie, Czy muszę kontynuować 2 semestr na swojej macierzystej Uczelni, skoro i tak przenoszę się na 1 semestr na PG? Po rozmowie z Paniami z dziekanatu nie udało nam się tego dowiedzieć, a rozmowa z Prodziekan przebiegła w sposób taki, ze wiem jedynie, że jak teraz przestane być studentką to stracę status studenta, czego nie rozumiem jak ma się to do obecnej sytuacji. Jest to dla mnie o tyle istotna sytuacja, ze nie pochodzę z Pomorza tylko z Południa Polski, a już najwyższy czas zająć się takimi sprawami jak stypendium i skladanie innych wniosków, a nie wiem czy jest sens to robić. Liczę na odzew i pomoc, Dziękuję za każdą informację
    • Przez Licealista
      Część , matura zbliża się wielkimi krokami, więc trzeba się dopytać (kto pyta nie błądzi ).

Przechodzę do tematu - chciałbym studiować ekonomię lub FiR na UG, bądź ekonomię lub ZiIP na PG. Wiem, że żadna z tych uczelni ( a szczególnie wydziałów ) nie należą do żadnej czołówki, ale po której uczelni mam większe szanse na rynku (niekoniecznie w Trójmieście)? Która z tych uczelni najbardziej przygotuje mnie do przyszłej pracy ? I jeszcze jedno , byłbym wdzięczny gdyby napisał ktoś z Gdańska - czy to prawda że te wydziały na tych uczelniach to tzw.wydziały gier i zabaw i czy to się odzwierciedla w przyszłej pracy?

Dawniej myślałem nad UEP, ale Gdańsk jest 2 razy bliżej od mojego domu rodzinnego i lepiej go znam . Może jeszcze dodam czy kończąc UEP miałbym dużo większe szanse i lepiej byłbym przygotowany do pracy ?

Trochę się rozpisalem , ale myślę że lepiej się dowiedzieć ok.rok przed studiami , niż później płakać z nie trafnego wyboru , chociaż wiem że nic go nie gwarantuje .

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego wieczoru oraz weekendu.

• Przez kowal.k
      witam, 
      jestem na 1 roku studiów na UMK. Rozpoczęłam kierunek w październiku na studiach dziennych. Zdecydowałam się , że chcę skończyć ten rok , ale od października zacząć studiować inny kierunek na ten samej uczelni. Czy jeśli nie zdam sesji letniej i zimowej na kierunku X ( posiadam rozliczenie roczne) to przyjmą mnie na tej samej uczelni na wybrany  kierunek Y w lipcu przy następnej rekrutacji na semestr zimowy ? czy muszę przed rekrutacją zrezygnować z obecnego kierunku X ? Maturę napisałam b. dobrze więc na 100 % "przejdę " przez próg.  
    • Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Mam problem z wybraniem kierunku studiów. Interesuje mnie praca naukowca, badania w zakresie nauk przyrodniczych. Równie ciekawa wydaje mi się praca nad jakimiś wynalazkami, projektowanie całości czy też części jakiegoś urządzenia...   W liceum dosyć dobrze szła mi fizyka i matematyka (z tych przedmiotów będę zdawać rozszerzenie). o wyborze profilu (mat-fiz) zadecydowała w zasadzie niechęć do chemii, która w gimnazjum wydawała mi się raczej nudna, więc też nie opanowałem jej szczególnie dobrze. Interesowała mnie natomiast biologia i fizyka. W międzyczasie moje podejście go chemii trochę się zmieniło i myślę, że gdyby dotyczyła ciekawszych rzeczy niż np. rodzaje mydeł, mógłbym zająć się jej nauką. Nie chciałbym za to mieć do czynienia z informatyką.   Pod uwagę brałem w zasadzie wiele kierunków studiów. Ostatecznie zastanawiam się nad Fizyką Techniczną, Inżynierią Materiałową, albo wręcz Nanotechnologią czy Nanomateriałami, przy czym nie wiem czy poradzę sobie na tych studiach bez znajomości chemii. Myślałem też o MiBM (wydaje mi się zbyt "elektroniczne"?), Biotechnologii i Bioinżynierii (z tego co wyczytałem są to bardzo wymagające kierunki, a mi brakuje wiedzy z biologii i chemii). Ewentualnie brałem pod uwagę OZE lub Energetykę ze specjalizacją "projektowanie i konstrukcja maszyn, urządzeń i instalacji".    Czy ktoś potrafiłby mi podpowiedzieć co powinienem wybrać? Może wypowiedzieć się na temat któregoś z tych kierunków, coś doradzić. Z góry wielkie dzięki
    • Nie słyszałem o czymś takim na uczelniach innych niż prywatne, które reklamują się magisterką po każdym kierunku. Jeśli jednak rzeczywiście tak jest bez żadnej dodatkowej rozmowy lub egzaminu, to współczuć licencjatom po UJ, którzy mogą odpaść w rywalizacji z ludźmi po różnych szkółkach. 
    • Cześć. Jestem studentką Technologii Żywności. Potrzebuję odpowiedzi w ankiecie dotyczącej innowacyjnego produktu spożywczego jakim jest ciasto marchewkowe na bazie stewii i siemienia lnianego. Jedzenie, czyli temat łatwy, przyjemny i prosty Ankieta jest anonimowa. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.   https://drive.google.com/open?id=1VCzQuZT9PrXtawJl0KfB6DHqYPCb833oZpW3AzS840w  
    • Cześć,  Jak myślicie z czego najlepiej uczyć się do egzaminu? Z notatek z wykładów, z ćwiczeń, czy z książek?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.