Skocz do zawartości
Lidka

Studia magisterskie logopedia ogólna. Jaką uczelnie wybrać w Poznaniu? (Zaoczne studia)

Rekomendowane odpowiedzi

Chce rozpocząć studia magisterskie w Poznaniu a dokładniej na kierunku logopedia ogólna . Wcześniej studiowalam w Bydgoszczy pedagogike przedszkolna i wczesnoszkolna. Jaką uczelnie polecacie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z mojej wiedzy nikt tam nie prowadzi tego kierunku jako kierunku studiów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez michał88
      Witam,jestem tegorocznym maturzystą,
      Dostałem się na dwa interesujące mnie kierunki,pierwszy to finanse i inwestycje ,natomiast drugi to informatyka, oba  na UŁ
      Moje pytanie brzmi który z kierunków daje lepsze perspektywy zawodowe i bardziej interesującą pracę?
    • Przez renata123
      Jestem 65 osoba na liscie rezerwowej na elektroradiologie na WUM. Czy ktos sie tu znajduje kto rowniez aplikowal na wum na jakikolwiek inny kierunek i moze powiedziec czy jest szansa ze dostane sie w tej rekrutacji i kiedy bylaby mniej wiecej druga lista? Co ile jest aktualizacja?
    • Przez deeudi
      Co do uczelni to tak:
      Zarządzanie - UMK w Toruniu
      Zarządzanie i inżynieria produkcji - UE Poznań
      Lingwistyka - UKW Bydgoszcz
      Są to trzy kierunki, które w jakiś sposób mnie interesują. Który wybrać, a który na pewno odrzucić? Jeśli chodzi o odpowiedzi w stylu 'zależy co Cię bardziej interesuje' to podziękuję, bo tak jak wyżej - w każdym znajdę tyle samo argumentów za i przeciw ze względu na zainteresowanie. W lingwistyce największym minusem jest to, że bardzo chciałam uniknąć studiowania w Bydgoszczy. Jakieś opinie, a może sugestie, żeby zastanowić się nad innym kierunkiem (jakim?)?
    • Przez Astrae
      Cześć! Kończę właśnie pierwszy rok pedagogiki I-go stopnia. Żeby zwiększyć swoje szanse w zawodzie jakim jest nauczyciel, chciałabym rozpocząć drugi kierunek. Mam teraz dylemat - wybrać polonistykę czy historię? Lubię obie dziedziny. Co prawda historii nie lubiłam uczyć się w szkole, ale poza nią nawet robiłam własne notatki. Obawiam się jedynie ciężkich książek, których treści nie byłabym w stanie zrozumieć. Najbardziej interesuje mnie w historii kultura. Co do polonistyki, lubię czytać książki, ale nie wiem, czy dam radę AŻ TYLE czytać. Słyszałam, że większość czyta streszczenia, bo nie nadążają. Do tego historia ma o wiele mniej godzin tygodniowo niż polonistyka, jednak szybciej znalazłabym pracę po pedagogice i polonistyce niż pedagogice i historii. Sama już nie wiem. Proszę o jakieś pomysły, propozycje, dane! Byłabym bardzo wdzięczna.
    • Przez kaspers21
      Witam. Planuję iść na studia do Poznania. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest poziom trudności studiów na kierunku prawo-ekonomiczny, jak to wszytko wygląda egzaminy, zajęcia, zaliczenia i czy da się to ogarnąć nie siedząc cały czas nad książkami?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Nie chce jednoznacznie powiedzieć idź do  Lublina ale to ciekawsze miejsce na studia. Jest atrakcyjniejsze bo to miasto studentów.
    • Witam,   proszę o pomoc w doradzeniu i wskazówki dotyczące wyboru uczelni. Dostałam się na ASP w Gdańsku i do Trounia na UMK na wydział grafiki. I nie do końca wiem co powinnam wybrać, serce podpowiada mi co innego, marzenie też co innego. Jestem rozdarta a jakaś analiza ''na chłodno'' jest ciężka. Co osoba to opinia, każdy uważa inaczej, opinie w internecie skrajnie różne.  Odczucia po samych egzaminach na obydwu uczelniach mam mieszane. Chciałabym, choć to ciężkie, jakichś w miarę obiektywnych opinii o samych zajęciach, przygotowaniu kadry, poziomie itp. Jest tu ktoś kto studiował grafikę na ASP Gdańsk albo na UMK?   Pozdrawiam, i proszę (bo czas goni) o porady 
    • Nie byłam w Białymstoku nigdy, natomiast w Lublinie raz. U mnie dochodzi do głosu też fakt, że do Białegostoku mam ponad dwa razy blizej, biorąc pod uwagę czas dojazdu. Dlatego zastanawiam się czy warto poświęcać dużo czasu na ewentualne podróże, jeżeli poziom i możliwości na obu uniwersytetach zbytnio się nie różnią 
    • Mozna tak. To już kwestia preferencji gdzie wolisz mieszkać.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.