Skocz do zawartości
la_mella

Sprzedam materiały na I rok FARMACJI SUM

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :D mam nadzieję iż zagląda tu ktoś z kandydatów na farmację.
Jako, iż szczęśliwie zaliczyłam pierwszy rok farmacji na ŚUM mam do sprzedania materiały niezbędne na kolokwia i zaliczenia w formie papierowej i elektronicznej zebrane z kilku lat :D
Osobiście polecam - materiały zawierają notatki na każde kolokwium, podręczniki oraz pytania z kolokwiów i egzaminów.
Kontakt priv.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Olikasa
      Mobilny skaner dokumentów [aplikacja na telefon ANDROID]
      Hej, mamy dla Was aplikacje, która pomoże Wam skanować studenckie notatki, a sesja już się zbliża! „Skaner dokumentów” to aplikacja, dzięki której możecie zeskanować notatki, dokumenty, paragony i wiele więcej. Skany można zapisywać w wielostronicowych plikach PDF, żeby wszystkie wasze „pomoce naukowe” były w jednym miejscu „Skaner dokumentów” w wersji Pro dostępny jest przez 90 dni za darmo, po tym czasie to Ty decydujesz, czy chcesz postawić nam kawę i nadal korzystać z funkcji wersji Pro.
      Dajcie znać co sądzicie o naszej aplikacji!

unnamed.webp
    • Przez fumi
      Przeczytałam ostatnio kolejną mrożącą krew w żyłach historię studencką o tym jak to studenci filologii (i nie tylko) muszą zrobić w jedno popołudnie notatki z opasłych podręczników liczących po czterysta stron. Jak coś takiego jest możliwe? Jakie macie sposoby na robienie notatek?
    • Przez Artmedia9
      Do sprzedania :

Książki:

1. J. i D. Malec, Historia administracji i myśli administracyjnej, wyd. 2003, 20zł
      2. E. Knosala, Zarys nauki administracji, wyd. 2010, 15zł
      3. Z. Leoński, Nauka administracji, wyd. 2010, 15zł
      4. L. Morawski, Wstęp do prawoznawstwa, wyd. 2008, 10zł
      5. Chauvin, Stawecki, Winczorek, Wstęp do prawoznawstwa, wyd. 2009, 30zł
      6. Bandarzewski, Chmielnicki, Kisiel, Prawo samorządu terytorialnego w Polsce, wyd. 2006, 25zł
      7. Garlicki, Prawo konstytucyjne, wyd. 2011, 30zł

8. Teksty ustaw na ćwiczenia UST i notatki z ćwiczeń i wykładów- za wszystko 10zł
      9. Ajdukiewicz, Zagadnienia i kierunki filozofii, wyd. 2003, 5 zł
      10. Twardowski, O tak zwanych prawdach względnych, 5zł
      11. Kartezjusz, Rozprawa o metodzie (niekompletne, I i II część) - 1zł
      12. Zbiór kserówek tekstów z historii filozofii, jest tego jedna reklamówka, 10zł za całość, autorów podam na życzenie na pw:)

mail: artmedia9@wp.pl

Odpisuję na maile i pw. Możemy umówić się w Krakowie, lub Mielcu. Jeśli szukasz książki z zakresu administracji/historii, której tu nie ma, napisz ! Poszukamy jej razem, popytam znajomych.

• Przez Kelly Compton
      Hej przeglądając stronki w poszukiwaniu notatek na studia, a w zasadzie na egzamin z podstaw prawa i natknęłam się na ten serwis który oferuję dość innowacyjne usługi:
      Notatki na studia http://makenotes.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ale składasz w tym roku podanie o stypendium na podstawie dochodu 2018. Więc co Ciebie teraz interesuje jaki miałeś dochód w 2019 roku?
    • Tak, w roku 2018 mój dochód wynosił 0 zł, ale po tym roku - w 2019 mam dochod uzyskany w kwocie 900 zł miesięcznie. I to chyba się powinno wyliczać do dochodu, z ilością miesięcy przez które pobieram i ilością miesięcy w roku.   Pozdrawiam.
    • Ale z mojej wiedzy dochód ustala się na podstawie pit za rok ubiegły czyli w tym wypadku za 2018
    • Witam, mam problem z ustaleniem wysokości dochodu w stypendium socjalnym.   A mianowicie mój dochód w roku wynosił 0 ze względu na stypendium doktoranckie, które otrzymuję. Po roku bazowym od 1.08.2019 r. podjęłam pracę na czas określony, gdzie moje wynagrodzenie za 1 miesiąc wynosi 900 zł. Po wypełnieniu zakładek w USOS dochód na jedną osobę wyniósł 900 zł. Nie rozumiem dlaczego, skoro ten dochód będę uzyskiwała na pewno przez 5 miesięcy w roku po roku bazowym, a nie przez cały okres 12 miesięcy. Według mnie dochód powinien być niższy i wynosić ok. 400 zł.   Dziękuję za odpowiedzi.   Pozdrawiam.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.