Skocz do zawartości
Joanna

Nowa edycja kursów CISCO na WIT

Rekomendowane odpowiedzi

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT jest członkiem programu Cisco Networking Academy Program cisco.netacad.net, w ramach utworzonej przy uczelni Lokalnej Akademii CISCO kształcą się specjaliści ds. sieci komputerowych, nabierając umiejętności w obszarze działania i konfiguracji sieci komputerowych, konfiguracji i zarządzania routerami oraz switchami firmy CISCO.

Obecnie trwa rekrutacja na nową edycję kursów CISCO na WIT!

Program Akademii CISCO przy WSISiZ (tak jak każdej akademii CNAP czytaj więcej http://cisco.netacad.net ) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe (http://cisco.wsisiz.edu.pl ) oraz egzaminy są w języku angielskim (semestr I oraz II posiada także wersję polską). Zajęcia w naszej akademii odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają 4h lekcyjne. W tej edycji w chwili obecnej przewidujemy utworzenie jednej grupy pierwszego poziomu (20 osobowej - termin to czwartki 17:00 N407).
Koszt uczestnictwa w tej edycji to 400PLN/semestr.

http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco

Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy do rekrutacji - osoby już zdecydowane zapraszam do zapisów gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Początek zajęć już w listopadzie.

Zapisy i szersze informacje: http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez zIaMaL
      Witam.
      Jestem tegorocznym maturzystą oraz wybieram się na studia informatyczne. Dostałem się na trzy uczelnie mianowicie Politechnikę Wrocławską (Informatyka Techniczna) , Politechnika Krakowska (Informatyka) oraz WAT (Informatyka). Za Wrocławiem przemawia fakt, że uczelnia jest w czołówce, ale wolałbym być na zwykłej informatyce, ponieważ z tego co się dowiedziałem to Informatyka techniczna jest bardziej ukierunkowana w Elektronikę, co mnie dosyć średnio interesuje. I moje pytanie co byście mi polecili w podanej sytuacji? Czy informatyka techniczna jest bardziej kierunkiem związanym z elektroniką niż informatką?
      Z góry dziękuję za odpowiedzi
    • Przez Maciej778
      Witam, sytuacja wygląda tak, że zaniosłem na Politechnikę Białostocką wszystkie niezbędne dokumenty razem z oryginałem świadectwa maturalnego. W międzyczasie, dostałem się do Warszawy i chciałbym zabrać świadectwo z Białegostoku, aby móc przekazać je do Stolicy.
      I tutaj nasuwa się pytanie czy odebranie dokumentów załatwiane jest od ręki (to znaczy: przyjeżdzam, proszę o wydanie dokumentów i je dostaję), czy trzeba składać rezygnację pisemnie?
      Na stronie Politechniki Białostockiej widziałem dokument rezygnacji ze studiów, ale dotyczy ona STUDENTÓW, a ja jeszcze nie jestem STUDENTEM, tylko kandyduje na takiego.
      Czy mieliście podobne doświadczenia? Jeśli tak to jak to załatwiliście?
      Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
    • Przez Damien8
      Witam.
      Mam problem z wyborem kierunku, czas mam do poniedziałku 24.08. Dostałem się na elektrotechnikę na politechnice rzeszowskiej oraz na informatykę na uniwersytecie rzeszowskim.
      Problem jest taki, że niby chciałbym pracować w szeroko pojętej branży IT, ale sam jeszcze tak naprawdę nie wiem czy bym się w tym odnalazł na 100%. Dodatkowo o informatyce na urz i jej poziomie słyszałem wiele niezbyt przychylnych opinii. No i wiadomo, papierek po uczelni w branży IT nie ma zbyt dużego znaczenia, bardziej liczy się portfolio, doświadczenie i umiejętności. Dlatego rozważam też opcję wyboru elektrotechniki na prz, bo może akurat też się w tym odnajdę i dodatkowo gdybym jednak zdecydował się na pracę w branży IT, to mógłbym w międzyczasie robić na to kursy i staże.
      Co o tym myślicie i czy macie wyrobioną opinię na temat informatyki na urz? Którą ścieżkę bardziej byście mi polecali i dlaczego?
    • Przez maciejkuczynski
      Dobry wieczór :))

Z góry prosiłbym o przeniesienie, jeżeli zły dział. Sprawa jest ważna i ma na celu ostrzec innych studentów, więc nie chciałbym, żeby temat został usunięty.

Chciałbym Was poinformować o ważnym błędzie w IRK Politechniki Częstochowskiej, który powoduje, że system wylicza zły wynik punktowy (u mnie zbyt niski), co może spowodować, że ktoś się nie dostanie na studia, chociaż jego wyniki na to pozwalają.
      Ale po kolei.

Politechnika Częstochowska uwzględnia przy rekrutacji cztery przedmioty: MATEMATYKĘ, POLSKI, JĘZYK OBCY  i PRZEDMIOT DODATKOWY. Jako przykład będę wykorzystywać kierunek, na który ja się rekrutuję, czyli informatykę. Dodam, że przedwczoraj ogłoszono listę zakwalifikowanych (co nie oznacza pierwszej listy przyjętych), wczoraj zawiozłem dokumenty, a dopiero dzisiaj odkryłem ten błąd.

MATEMATYKA:
      Przelicznik: podstawa * 1 lub rozszerzenie * 2, waga 1
      Mam 100 z podstawy i 60 z rozszerzenia, więc 100 vs 120, wybieramy wynik korzystniejszy, zatem MATEMATYKA 120.

POLSKI:
      Przelicznik: podstawa * 1 lub rozszerzenie * 1 (bez dodatkowych punktów), waga 0,8
      Mam 93 z podstawy, więc 93 * 0,8, czyli POLSKI 74,4.

JĘZYK OBCY (angielski):
      Przelicznik taki sam jak dla polskiego: podstawa * 1 lub rozszerzenie * 1, waga 0,8
      Mam 100 z podstawy i 96 z rozszerzenia, więc wybieramy podstawę (100 vs 96), 100 * 0,8, ANGIELSKI 80.

PRZEDMIOT DODATKOWY - dla informatyki są to: informatyka, fizyka lub chemia. Ja wybieram chemię:
      Przelicznik jak matematyka: podstawa * 1, rozszerzenie * 2, waga 1
      Mam 78 z chemii rozszerzonej, więc CHEMIA 156.

Po zsumowaniu powinno być 430,4. A mam tylko 294,4. Dlaczego?
      System z jakiegoś powodu nie policzył chemii. Polski + matematyka + angielski daje 274,4. Zgodnie z regulaminem rekrutacji "w przypadku braku przedmiotu dodatkowego, przyznaje się za niego 20 pkt.". To się zgadza, bo 274,4 + 20 daje 294,4, czyli mój wynik według IRK. Sprawdziłem jeszcze raz poprawność wpisanych przeze mnie wyników, ale niczego nie pominąłem.

Czy ktoś z Was miał kiedyś podobne doświadczenia? Kochana grupko rekrutująca się na PCz, ale i na inne uczelnie, sprawdźcie Wasze wyniki koniecznie! Zdarzają się różne błędy, jak ten, które mogą zafałszować całą listę kandydatów i uniemożliwić Wam dostanie się na studia. Jutro jadę osobiście do komisji rekrutacyjnej omówić ten problem i zwrócić na niego uwagę.

https://www.pcz. pl/pl/file/16302/download?token=F4kvMdFS - to jest link do regulaminu rekrutacji (usuń spację po kropce).

Miłego wieczorku <33
    • Przez as25cule
      Dodam swoją krótką historię - cale życie mnie interesowały komputery, technologia, cyfrowy świat i podobne sprawy. Od 14 roku zajmowałem sie grafika i od 16 próbowałem cos w programowaniu. Poszedłem na matfiz - (z marnym skutkiem bo matura poszła mi fatalnie w aspekcie matematycznym, ale swietnie w humanistycznym, bo pol rozsz którego nigdy nie pisałem, poszedl mi na 80%, a hist w 3 mies nauki na jakies 50%. Mocno żałuję że nie rozsz historii na profilu bo czuję że mógłbym ugrać dużooo więcej z odpowiednim przygotowaniem).   Zrozumiałem że politechnika i podobne klimaty nie są dla mnie, bo bym się nie dostał, a nawet nie czułbym satysfakcji z tej drogi. Z biegiem czasu coraz bardziej interesowała mnie psychologia, socjologia, filozofia, sztuka, człowiek,   ale ciagle siedziałem w komputerach i byly dla mnie one piorytetem pod wzgledem sciezki zawodowej.

Od jakichś 2 lat zainteresował mnie zawód UX Designera, wydaje mi sie idealny pod moj charatker i moje zainteresowania. Staram się narazie kształcić samemu w tę stronę. Ostatnio na SWPS wystartował kierunek o wdzięcznej nazwie - ux research and design - wydaje mi sie on bardzo ciekawy i mocno się nad nim zastnawiam. Ale czy warto? Czy swps ktory jest stricte psychologiczny będzie się nadawał na na połączenie psychologii z informatyką? Czy w ogole ma sens taki interdyscyplinarny charakter studiów? Jakie miałbym perspektywy gdyby odwidział mi się zawód UX Designera - chociażby poprzez rosnący popyt? Co mógłbym robić jeszcze po tej specjalizacji. 

Dodaję link do oferty:
      https://www.swps.pl/oferta/warszawa/studia-pierwszego-stopnia/psychologia-i-informatyka/ux-research-design

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Projektowanie wnętrz nie wymaga zdobycia kuriozalnych uprawnień państwowych. Nie należy mylić tego kierunku z architekturą i urbanistyką, która dotycząc szeroko pojętego budownictwa, rzuca takie kłody pod nogi.   Natomiast uwagi odnośnie OŚ jak najbardziej słuszne. Ten kierunek najczęściej ma postać mocno zbliżoną do specjalności z biologii, chemii lub geografii, chociaż sama tematyka związana z OŚ jest bardzo obszerna. Zajmuje się nią również m.in. mechanika w kwestii emisji spalin z silników i kotłów.
    • Chyba nawet sami wykładowcy na ochronie środowiska nie wiedzą, do czego to ma służyć. Instytucji, które się tym zajmują jest niewiele (przynajmniej tych rządowych, bo Greenpeace nie liczę), a absolwentów tysiące.    Weź tylko pod uwagę, że architektura to zamknięty zawód. Same studia nie wystarczą. Żeby uzyskać uprawnienia, musisz jeszcze po studiach pozapitalać trochę za najniższą u innych. Poza tym bez dodatkowych lekcji rysunku może Ci być trudno tam się dostać.    Grafika jest o tyle łatwiejsza, że nawet nie musisz mieć żadnych studiów. Jeśli Ci to idzie, to dostajesz zlecenia i zaczynasz zarabiać. 
    • Jednak teraz sprzedaż w internecie to podstawa i taka kampania mocno pomogła. W czasie COVIDu prawie 80% ludzi kupuje w sieci
    • Teraz żaden powód nie może być uzasadnieniem. Takie rzeczy załatwia się w trakcie semestru, a nie kiedy ma się nóż na gardle i chce uciec przed konsekwencjami niezaliczenia semestru.    Pozostaje pownownie zarektutować się na pierwszy semestr i zacząć studia od początku, o ile trwa jeszcze rekrutacja.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.