Skocz do zawartości
NataliaKanalia

Po jakim czasie dostaje się wyniki egzaminów?

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie ;)

Pytanie jak w temacie - po jakim czasie otrzymaliście wyniki egzaminów pisanych na uczelniach zagranicznych? Czy jest jakaś regulacja która to określa?

Pisałam egzaminy w polowie lutego - ostatni był 16.2.2016. Jest koniec lipca, więc czekam już na nie ponad 5 miesięcy. To chore, ale koordynatorzy i biura erasmusa (francuskie, bo polskie pomaga jak może) odwraca się od problemu, bo mój okres mobilności dla nich formalnie się zakończył. Tymczasem ja jestem na ostatnim roku i przez brak wyników nie mogłam się obronić w lipcu (a jako, że właśnie przeprowadziłam się za granicę, to powrót do kraju tylko na obronę to trochę problem), teraz nie wiem, czy uda mi się obronić nawet we wrześniu przez tych patałachów.

Wam też się zdarzyło tyle czekać, czy to w ogóle jest normalne? I czy istnieje jakiś regulamin Erasmusa, który to reguluje? (Szukałam, ale nie znalazłam)

Z góry dzięki za odpowiedzi

Natalia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyznał, ze nie spotkałem sie z taka sytuacja. Sam nie skorzystałem z erasmusa. Udaj sie na dyżur do Dziekana Wydziału lub Prodziekana do spraw studenckich. Powinni pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Dominika13579
      Jestem na pierwszym roku magisterki i na drugim semestrze wybieram się na Erasmusa. Czy po powrocie mogę bezkonsekwentnie iść na urlop dziekanski lub zrezygnować ze studiów bez oddawania pieniędzy za Erasmusa? 
    • Przez M@ti
      Cześć, wiecie może jak wygląda proces odwołania na kierunek, na który się nie dostałem? 
    • Przez Mma
      Czy jeżeli moje odpowiedzi że słuchania z podstawy angielskiego są w większości poprawne ( 2 zadania) , ale dla innej grupy niż moja, to moj arkusz może zostać unieważniony ? To był czysty przypadek i teraz nie wiem co myśleć
    • Przez golduck
      CZEŚĆ
      Szukam studiów po angielsku albo, na których duży nacisk kładą na język ang. I jest możliwość wyjechania na ersamusa. Czy szkoły prywatne też mają w ogóle taką możliwość? Na UW chyba nie mam szans 

• Przez Łukasz
      Już w najbliższych dniach matura z chemii, jak ją zdać?
      oto krótka podpowiedz:

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, w tym roku kończę pierwszy rok studiów. Z uwagi na słaby wynik matury wybrałem uczelnie, która nie była moją wymarzoną. Z tego powodu zapisałem się na maturę w tym roku by napisać ją jeszcze jeden raz i poprawić swój wynik. Zakładając, że uda mi się to zrobić chciałbym zmienić uczelnie ale zamierzam wybrać ten sam kierunek studiów. Pierwsze pytanie to czy lepiej będzie jeśli spróbuję zmienić uczelnię i zacznę drugi rok na nowej uczelni (słyszałem, że jest to raczej trudne) czy lepiej będzie rzucić obecne studia i zacząć znowu od pierwszego roku tylko na innej politechnice. Chciałbym też wiedzieć jak jest z tą poprawioną maturą. Czy w obu przypadkach liczą się wyniki tej nowszej? Jeżeli w złym miejscu umieściłem posta to z góry przepraszam ale jestem nowy na tym forum. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :)
    • A czy mam jakieś szanse dostać się na dietetykę bez matury z chemii czy biologi? 
    • Chyba niestacjonarne realizujesz że stacjonarnym tylko za nie płacisz. 
    • Zastanawiam się, o co chodzi z tymi studiami niestacjonarnymi, to znaczy, że są one zaoczne i wyjazdy są tylko w weekendy? Wydawało mi się, że kierunek lekarsko-dentystyczny można wykonywać jedynie na studiach dziennych?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.