Skocz do zawartości
Artur R

Logistyka II stopień zaocznie Warszawa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich ;-) mam pytanko i prośbę zarazem ;-)

 

Chciałbym rozpocząć naukę na kierunku kierunek logistyka na II stopniu koniecznie zaocznie i koniecznie w Warszawie, którą szkołę wybrać??

 

Myślałem o WAT, tylko jest jedno ale. O ile dobrze się orientuje, to na tej uczelni studia zaoczne prowadzone są w systemie piątek-niedziela, co absolutnie nie wchodzi w grę (bo nie po to idę na studia zaoczne, żeby szkolić się w piątki :/).

 

Czy może ktoś polecić jakąś inną (oprócz PW), dobrą uczelnie gdzie można studiować zaocznie ten kierunek?

 

Z góry dzięki za odp. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Poczytaj tutaj pod opisem masz wszystkie uczelnie w Warszawie i okolicach, które prowadzą logistykę w czym większość niestacjonarne.

http://warszawa.studia.net/logistyka

Niestety studia niestacjonarne nie maja już takiego trybu jak kiedyś zaoczne. Studia niestacjonarne mogą odbywać sie w tygodniu i coraz więcej uczelni łączy wykłady niestacjonarne ze stacjonarnymi żeby zaoszczędzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki za pomoc,

 

co do trybu "zaoczne", to funkcjonowało i nadal funkcjonuje tj. na uczelni na której robiłem inż. To właśnie zależy od uczelni, które oferują naukę dla osób, które nie mają możliwości studiowania sobie w tygodniu, stąd moje obawy ale trzeba przejrzeć co oferują tutejsze uczelnie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy tylko od jednostki prowadzącej, może być tak ze np jeden rok masz normalnie sobota i niedziela a na drugim roku mgr wykłady bedą połączone ze studiami stacjonarnymi.

To nie zależy od miasta a tylko i wyłącznie od oszczędności jednostki prowadzącej.

Generalnie w każdej chwili mogą zmienić formę zajęć, o ile program jest stały.

Zwróć tez uwagę, ze obecnie została zrównana liczba godzin na studiach stacjonarnych i niestacjonarnych i uczelnie tez sie nie wyrabiają z realizacja planu dlatego albo robią 3 zjazdy w miesiącu albo rozkładają zajęcia od piątku do niedzieli.

Jeśli myślisz w ten sposób, ze znajdziesz uczelnie gdzie będzie mniej godzin nauki to nie znajdziesz. Po prostu bedą częstsze zjazdy i tyle bo program musi być zrobiony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie szukam uczelni na której studiuje się mniej godzin, tylko takiej, na której studiuje się sobota-niedziela chociażby co tydzień ale NIE w tygodniu bo wtedy studia niestacjonarne nie mają sensu, dlatego może jest tu ktoś kto studiował ten kierunek na mgr w Wawie, gdzie w takim trybie studiował i mógłby doradzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle, ze cieżko będzie Ci tu znaleźć taka osobę.

Mi chodzi o to żebyś pamiętał, ze ten tryb w każdej chwili może sie zmienić. Nawet jeśli ktoś studiował to za rok może być inaczej. Lepiej wybrać uczelnie i Wydzial i dowiedzieć sie bezpośrednio od nich.

Najpewniejsze jest to na uczelniach niepublicznych, te praktycznie zawsze oferuja tryb sobota niedziela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jedyna opcja.. tylko wybierając uczelnie prywatną nie chce kierować się jakimiś rankingami, bo praktycznie każda uczelnia reklamuje się jako 'najlepsza', to już lepiej kierować się opiniami ludzi którzy na niej studiowali, tym bardziej w mieście, w którym nie wiem jakie one są

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.