Skocz do zawartości
art-TXT

Praktyki w biurze tłumaczeń - angielski

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam praktykantów anglistów do biura w Warszawie. 

Jeśli jesteście zainteresowani praktykami, to chętnie spotkamy się nawet dziś.

Biuro jest na Wawelskiej. Łatwo dojechać tramwajami i autobusami. Z parkingiem może być problem.

Chętnych proszę o kontakt na rekrutacja@art-txt.pl lub telefon na 603 25 30 50

Aktualne zawsze, ale teraz szczególnie.

Zapraszam.

preferujemy stacjonarnie. Dni i godziny do uzgodnienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tłumaczenie z i na język angielski. Nauka opisywania tłumaczeń przysięgłych, nauka standardów (pewne zwroty tłumaczy się zwyczajowo tak a nie inaczej), korekta swoich tłumaczeń na podstawie pracy korektora (poprawianie swoich błędów), korygowanie cudzych tłumaczeń (prostych na tym etapie), tłumaczenia ze wzoru (np. różne akty (urodzenia, zgonu, małżeństwa) lub inne standardowe druki), czyli jak nie wyważać otwartych drzwi.

Jest to praktyka w zawodzie tłumacza ze wsparciem doświadczonych tłumaczy i wszelkim zrozumieniem faktu, że jest to nauka zawodu.

Nie będzie to jednak zaliczanie podpisów na karcie, bo potem ludzie mówią, że są od nas i dla nas to wiele znaczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bmit
      Witam ,

Mam juz praktyki zawodowe lecz wraz z pracodawcą nie wiemy co wpisac w dzienniku praktyk . Praktyki odbywaja sie w firmie prawniczej , moj kierunek bezpieczestwo narodowe .

Co moge wpisać  w opisie zadan i czynności  wykonywanych na praktykach . Potrzebuje okolo 35 zadan ktore mogly byc wykonywane na praktykach . 
    • Przez EMCSA
      Zapraszamy na praktyki w dziale relacji inwestorskich w firmie EMC Instytut Medyczny S.A., notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych, największym w Polsce właścicielu szpitali i przychodni na rynku prywatnych usług medycznych. Aplikacje przyjmujemy pod linkiem: Praktyki relacje inwestorskie
    • Przez Moja Strefa Wpływu
      Praca w HR
      Chcesz rozwijać się w branży HR ?
      Zgłoś się do nas, a my zaoferujemy Ci darmowy kurs Pracownika HR z certyfikatem vcc, a następnie zapewnimy Ci 3 miesiące płatnego stażu w branży 1800 zł brutto/m-c
      Dodatkowo :
      - zapewniamy bezpłatne spotkanie z doradcą zawodowym
      - bezpłatny kurs języka obcego (angielski, niemiecki lub francuski)
      - zwrot kosztów dojazdu do miejsca szkoleń i staży
      Zapraszamy zwłaszcza osoby niepełnosprawne !!!
      Dla kogo ?
      * dla osób w wieku 18-24
      * dla osób z woj. śląskiego
      * nie pracujących
      * nie uczących się stacjonarnie
      Tel. 533 - 518 - 552
      zajrzyj też na nasz fanpage :
      https://web.facebook.com/Moja-Strefa-Wpływu-Śląsk-169764500201700/
    • Przez janga2050
      Witam
      Jestem na II roku romanistyki I stopnia na UMCS i w tym roku czeka mnie odbycie praktyk. Wszystko by było dobrze, gdyby nie to, że nie wiem jak znaleźć miejsce, gdzie mam je odbyć. Studiuję na specjalizacji tłumaczeniowej, więc w grę wchodzą m.in. biura tłumaczeń. Mam więc w związku z tym pytanie, czy istnieje jakaś strona gdzie można wyszukać konkretne miejsce? A może wy drodzy forumowicze znacie jakieś dobre miejsce gdzie przyjmują na praktyki (Lublin)?

Będę wdzięczny za jakiekolwiek info

Jarek 
    • Przez Miłosz Szkudlarski
      Lidl, Amazon, Nestle Polska, ZT Kruszwica, Mars Polska, Philips Lightning, Grupa PZU, Deloitte, Imperial Tobacco oraz Unilever to najwięksi i najbardziej cenieni na polskim rynku pracodawcy. Każda z tych firm posiada swój program płatnych praktyk i staży dla studentów i absolwentów, który rokrocznie przyciąga setki kandydatów. Jak wygląda proces rekrutacji i czego oczekuje się od potencjalnych stażystów i praktykantów? Przygotowaliśmy dla Was pełne zestawienie!    

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Zawsze możesz podejść do obrony na innej uczelni która prowadzi ten kierunek.  Ciekawa sytuacja. 
    • Witam, jestem studentem ostatniego rocznika Ekonomii na jednej z uczelni. W tym roku skończyłem studia magisterskie, ale nie podszedłem do obrony pracy. Jako że byłem na ostatnim roczniku Ekonomii i zamykają kierunek dziekanat informuje że jak nie obronię się teraz nie będę miał w ogóle możliwości. Czy jest gdzieś przepis który mówi o tym że nie można wznowić statusu studenta na czas obrony jak jest zamknięty kierunek? Regulamin studiów mówi o tym że jak zostanę skreślony mam rok na obronę.   Pozdrawiam
    • Na zapotrzebowanie tu i teraz nie ma sensu patrząc bo za 5 lat będzie zupełnie inne. A co dopiero za 30 czy 40 lat.  Studia wybiera się zgodnie z zainteresowaniem jednak wiem że dużo osób jest zawiedzionych po inżynierii środowiska.  Zdecydowanie PG lub PP.
    • Cześć! Na wstępie chciałabym powiedzieć, że jestem uczennicą 4 klasy technikum geodezyjnego, więc do matury i studiów mam niecały rok. Jednak już teraz pragnę wybrać studia i uczelnie, aby na spokojnie móc wszystko załatwić. Wiem, że jeśli znajdę pracę w geodezji to studia będą zaoczne w tym zawodzie. Postanowiłam, że jeśli plan nie wypali, pójdę na dzienne. I tu pojawia się problem. Na razie stwierdziłam, że wolałabym pracować w biurze, najlepiej projektowym, ale praca w terenie mnie nie zniechęca, więc decyzja padła na budownictwo lub inżynierię środowiska, ponieważ nie chcę iść na architekturę. Nie wiem co wybrać. Po czym szybciej znajdę pracę jako kobieta? Na co jest większe zapotrzebowanie pracowników? Wiem, że wiąże się to z uzyskaniem uprawnień, ale mnie to nie przeraża. Zastanawiam się także nad uczelnią tj. politechniką gdańską, koszalińską, poznańską lub UWM. Może macie pomysł co wybrać, albo jakieś inne kierunki. Dodam tylko, że na maturze rozszerzać będę matematykę i fizykę, ewentualnie zamiast fizyki geografię (bo mam ja w szkole i od pewnego czasu myślę nad finansami i rachunkowością). Dziekuje z góry za poświęcony czas i pozdrawiam. MilkaLilka
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.