Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Znam firmę, która zajmuje się pomocą przy kompletowaniu bibliografii i przy opracowaniu prac licencjackich i magisterskich. Mnie przekonali bo studiuję niszowy kierunek i trudno znaleść materiały a oni się tego podjęli, nie zapłaciłam dużo i byłam w 100% zadowolona. :):)

pomoce.dydaktyczne@op.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak potrzebujecie jakieś prace licencjackie, magisterskie albo prezentacje multimedialne czy rysunek techniczny to radzę skorzystać z tego adresu: http://twoja-edukacja.prv.pl/oferta Mają hasło, że nie ma dla nich terminów niemożliwych - i rzeczywiście tak jest :) Redaktorzy piszą na temat - a to najważniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Edu Talent i jego pseudorekatorzy to totalne DNO, zleciłam im napisanie pewnej pracy, 6 miesięcy wcześniej niż jej potrzebowałam, (tak pół roku wcześniej!) termin jak najbardziej został zaakceptowany, jednak po wpłaceniu zaliczki jakby wszystko obróciło się o 180 stopni. gdy pytałam o postępy słyszałam że na 100% dostanę coś np do czwartku, w czwartek słyszę że jednak w poniedziałek a w poniedziałek że we środę... oczywiście sami o tym nie informują tylko samemu trzeba co kilka dni pytać dlaczego nie ma materiałów na które się umawiałeś. cząstkowe treści otrzymywałam dopiero kiedy się o nie upominałam, liczba stron o które prosiłam nie zgadzała się(dostawałam połowę tego czego wcześniej oczekiwałam) ale redaktor nic sobie z tego nie robił, kontakt beznadziejny, na odpowiedź czeka się minimum kilka dni. ostatecznie podziękowałam za współpracę, a ten redaktorzyna straszy sądem bo niechce dalej płacić, oczywiście ze swojej strony go olałam i przekazałam sprawę do odpowiednich organów w celu odzyskania zaliczki.

o beznadziejności tej firmy KRZAK mogłabym pisać jeszcze długo ale szkoda mi na nich klawiatury...

Mam wrażenie że pozytywne opinie na ich temat piszą sami Pseudoredaktorzy którzy nie mają co robić i sobie nabijają posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.