Skocz do zawartości
Herbata

Studia zaoczne w innym województwie

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem z okolic Łodzi. Do pracy 15 min piechotą 3 zmiany, zarobki znośne- lepiej być nie może :). Na jesień 2019 planuje studia w trybie zaocznym pod kątem pracy. Zdrowo myślący człowiek wybrałby uczelnię w pobliżu. Ale ze mną jest inaczej.

 

Mam dosyć obskurności swojego miasta i Łodzi i bardzo poważnie analizuję uczelnie w innym województwie jednocześnie mieszkając i pracując gdzie dotychczas. Myślę o logistyce na UniWroc. Czy ktoś podjął się takiego kroku? Studiował ktoś zaocznie w innej części Polski zarazem pracując i mieszkając u siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.