Skocz do zawartości
mareczek01

Patenty na ściąganie

Rekomendowane odpowiedzi

Piszcie tutaj o waszych patentach na ściąganie, w jakiej formie macie ściągi, gdzie je chowacie itd. Zaznaczam że temat powstaje w celech typowo informacyjnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zazwyczaj są to zdjęcia robione telefonem lub drukowane ściągi na rozmiarze 4.:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i da się przeczytać tak małą czcionkę wydrukowana drukarką atramentową? A jeśli chodzi o te zdjęcia to jak? Przepisujesz bezpośrednio z telefonu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Piórnik fanja sprawa i wygodna ale co jeśli usłyszymy coś typu: "na ławce zostaje tylko kartka i długopis"? A przeważnie tak właśnie jest niestety

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zawsze zakładałem dużą bluzę na jakiś poważny egzamin i pod lub w rękawie trzymałem telefon.

Byłem teraz na ostatnim egzaminie w fizyki i gość miał słuchaweczkę za 5 stówek, że nic nie widać elegancko działa. Racja zadziałało!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

widziałem wiele motywów, więcej szans mają dziewczyny - szaliki, kamizelki i inne gadżety:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość kasia7

najlepszą opcją jest szalik ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektórzy drukują ściągi na folii. Taka folia na ławce praktycznie nie rzuca się w oczy. Moja koleżanka na egzaminy (na których można ściągać) ubiera sweter z szerokimi rękawami i ile może pisze na ręce. Gdzieś w internecie można zakupić zegarek- ściągę. Cena jedyne 300zł.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już bym wolała się nauczyć niż wydać 300zł na specjalny zegarek ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to zawsze z rękawa :)

To jest chyba najskuteczniejsze :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja już bym wolała się nauczyć niż wydać 300zł na specjalny zegarek ;P

Ja też, ale pomyśłowość i desperacja ludzka nie zna granic.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Sebastian Szczęsny
      To naprawdę masakra - jeśli to prawda z maturami pisanymi z ogłoszenia... HMMM
    • Przez Sebastian Szczęsny
      Kiedy zdawałem maturę pojawiały się motywy ze ściąganiem na maturze przy pomocy mikrosłuchawki i radiotelefonu. Teraz zagrożeniem dla uczciwości zdających są telefony komórkowe. Za progiem okulary z rzeczywistością rozszerzoną czyli netem widocznym dla patrzącego. A tutaj jeszcze okazuje się, że może będą także szkła kontaktowe. Czyżby zbliżała się era ekranowanych sal egzaminacyjnych nie przepuszczających fal Wi Fi, sygnału telefonicznego itd? Jak myślicie?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @NIewiadoma, nawet gdybyś nosiła okulary ze szkłami grubości denka od musztardy, miała cukrzycę i nadciśnienie, to i tak byś to przeszła. Takie "badania" to po prostu legalne wyłudzanie pieniędzy przez zbędnych w praktyce lekarzy i nic poza tym. Jako osoba po LO być może doświadczyłaś już czegoś podobnego  np. przed kursem na prawo jazdy. Nie idziesz na pilota, marynarza ani sportowca, by musieć wykazać się doskonałym zdrowiem. 
    • Nie jest potrzebna. Na fizjo nie ma żadnych wielkich wymagan
    • OMG Aż się boję  A wzrok jest badany? Chyba nie trzeba mieć orlego wzroku, nie? W końcu to tylko siła się liczy... Nienawidzę badania wzroku.    A książeczka sanepidowska jest potrzebna?
    • Jeżeli chcecie dorobić pracując przez internet w branży finansowej proszę o kontakt, a przedstawię warunki współpracy Praca dodatkowa całkowicie legalna i niewymagająca inwestycji.   pomoc-m2m@wp.pl   https://www.money2money.com.pl/rejestracja-partnerow/?idPartner=337961   https://www.youtube.com/watch?v=8-g_hbH3SlE
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.