Skocz do zawartości
Domi

Twój kierunek - Twój wybór. Obroń go i wygraj tablet! Zasady konkursu

Rekomendowane odpowiedzi

Decyzja o przyszłym kierunku studiów to temat aktualny dla każdego maturzysty. Napisz, dlaczego to Twój wybór jest najlepszy i wygraj TABLET! Jak to zrobić? Odpowiedź poniżej:

Po pierwsze: zaloguj się na Forum.Studia.net - przez Facebooka lub zakładając nowe konto.

Po drugie: w forum konkursowym w wątku “Tematy konkursowe: Twój kierunek - Twój wybór” utwórz swój temat, klikając “Napisz nowy temat”.

O czym pisać? Pewnie wybór kierunku studiów masz za sobą. Napisz co wybrałeś, jak, dlaczego, wszystko, co myślisz na ten temat. Jeśli jeszcze się zastanawiasz, napisz co bierzesz pod uwagę, jakie masz wątpliwości, może właśnie u nas znajdziesz odpowiedź.

Po trzecie: zachęcaj znajomych do komentowania, moderuj dyskusję, odpowiadaj na komentarze - to Twoje forum!

Konkurs trwa od 29 stycznia do 6 maja 2013 r. Masz dużo czasu, ale warto dołączyć do konkursu wcześniej. Im bardziej rozwinięta dyskusja, tym większe szanse na wygraną.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bartek2018
      Siemka
      Mam dylemat co do wyboru kierunku studiów, waham się pomiędzy informatyka stosowana i systemi pomiarowymi na wydziałem fizyki i astronomii na UWr a cyberbezpieczeństwem na wydziale Elektorniki na PWr
      Ktoś jakieś opinie co do jakości tych kierunków i zapotrzebowaniu na ich absolwentów?
    • Przez Karolinax97
      Witam, w moim mieście PWSZ otwiera nowy kierunek studiów o nazwie "międzynarodowa komunikacja językowa " ze specjalizacjami: w biznesie, w turystyce oraz miedialna. Zastanawiam sie wlasnie nad wyborem tego kierunku studiow lub nad turystyka i rekreacja. Chciałam zapytać czy ktos studiuje jeden z tych kierunków i czy mógłby mi cos o nim opowiedzieć, szczególnie interesuje mnie pierwszy z wyżej wymienionych, ponieważ w internecie jest bardzo mało opini na jego temat, duzo wiecej jest o TIR. Chciałabym tez wiedzieć jaka jest perspektywa pracy po tych kierunkach. Dodam, że skończyłam technikum profilowane na technika obsługi turystycznej.
    • Przez dusia
      Mam na imię Klaudia. Dostałam się na dwa kierunki do dwóch akademickich miast. Zastanawiam się, który w ostateczności wybrać. Jestem przyjęta na kierunek Ekonomia na Wydziale Ekonomiczno-Społecznym na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. I właśnie tam wybierałam się do dzisiejszego ranka, kiedy to dostałam się z listy rezerwowej do Krakowa,Uniwersytet Ekonomiczny, kierunek trzeciego wyboru: Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. Mam czas jutro do 15 by złożyć komplet dokumentów. Uczelnia w Krakowie jest zachęcająca z powodu ciekawych specjalizacji jakie oferuje kandydatom. Jestem tak niezdecydowana, że proszę Was o radę.
      Z góry dziękuję.
    • Przez mk1808
      Witam, chciałam zapytać czym tak konkretnie różni się AiR od mechatroniki? Z tego, co się dowiedziałam, te dwa kierunki są dość zbliżone do siebie. Który z nich lepiej wybrać, który jest uznawany za łatwiejszy? Słyszałam, że automatyka jest bardziej skierowana w stronę informatyki, a mechatronika bardziej "ogólna". I jeszcze czy bardzo trudno jest się na tych studiach utrzymać? Jestem maturzystką, stoję właśnie przed wyborem studiów i chciałabym dowiedzieć sie czegoś więcej na temat tych kierunków. Chciałabym studiować na kierunku, który dałby mi możliwość wyboru między pracą jako inżynier a pracą jako informatyk, myślę o zrobieniu podyplomowych studiów informatycznych.
    • Przez Justyna Dobrowolska
      Jestem w klasie maturalnej . Zastanawiam się nad wyborem kierunku matematyka finansowa i aktuarialna ? Chciałabym się dowiedzieć czy warto studiować ten kierunek , jaki jest poziom i czy po tych studiach łatwo będzie znalezc pracę ?

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.