Skocz do zawartości
xxxmaybe

Studia-warunek czy zaoczne?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :)

Jestem aktualnie studentką Politechniki na kierunku Podyplomówki z zarządzania. Kierunek super wreszcie czuje, że uczę się tego co mnie interesuje. Niestety z powodu wysokiego poziomu matematyki prawdopodobnie w lutym moja przygoda z tym kierunkiem się skończy:/

Mam do wyboru albo zapłacenie ponad 600 zł za warunek co nie wydaje mi się dobrym pomysłem gdyż w 2 semestrze musiałabym ciągnąć materiał z 2 semestrów z matematyki (zaznaczam, że od początku się uczę a nie obijam z matematyki efekty są ale nie tak wysokie by zaliczyć przedmiot, po prostu nigdy nie byłam dobra z tego przedmiotu^^).

Drugą opcją były by studia zaoczne. Tylko pytanie jakie? Nic prócz studia z zarządzania i tematyki biznesu itp. mnie specjalnie nie interesuje już przywykłam do myśli, że studia nie będą jakieś wymarzone, ale może coś podobnego i przede wszystkim przyszłościowego bo teraz trudno z pracą.

Co myślicie? Zaoczne czy warunek? Jak studia zaoczne to jakie były by dobre? Pomóżcie! Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, a na studiach zaocznych nie ma matematyki, czy jest na innym poziomie?

Bo iść na studia zaoczne i spotkać się z tym samym prowadzącym matematyke i z tym samym problemem to już lepiej wziąć warunek. Pamiętaj, że droga jest tylko w jedną stronę już później na dzienne nie wrócisz, ja bym jednak próbował i sugerował warunek. POWODZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Jestem aktualnie studentką Politechniki na kierunku Zarządzanie. Kierunek super wreszcie czuje, że uczę się tego co mnie interesuje. Niestety z powodu wysokiego poziomu matematyki prawdopodobnie w lutym moja przygoda z tym kierunkiem się skończy:/

Mam do wyboru albo zapłacenie ponad 600 zł za warunek co nie wydaje mi się dobrym pomysłem gdyż w 2 semestrze musiałabym ciągnąć materiał z 2 semestrów z matematyki (zaznaczam, że od początku się uczę a nie obijam z matematyki efekty są ale nie tak wysokie by zaliczyć przedmiot, po prostu nigdy nie byłam dobra z tego przedmiotu^^).

Drugą opcją były by studia zaoczne. Tylko pytanie jakie? Nic prócz zarządzania i tematyki biznesu itp. mnie specjalnie nie interesuje już przywykłam do myśli, że studia nie będą jakieś wymarzone, ale może coś podobnego i przede wszystkim przyszłościowego bo teraz trudno z pracą.

Co myślicie? Zaoczne czy warunek? Jak studia zaoczne to jakie były by dobre? Pomóżcie! Z góry dziękuję

Czasem nie pisałaś też w tej sprawie na forum wizaż.pl? :) Bo chyba odpiszę to samo: czemu nie bierzesz pod uwagę opcji... konkretnego wzięcia się do roboty? Rozwiązuj jak najwięcej zadań. Próbuj uczyć się ze znajomymi, może ktoś da radę Ci to wyjaśnić. Chodź na konsultacje. Semestr się jeszcze nie skończył, a Ty już się poddajesz i rozważasz opcje, które wcale nie pozwolą Ci uniknąć problemu - i warunek, i tryb zaoczny sprawi, że jeszcze spotkasz się z tym przedmiotem.

Poza tym piszesz, że się uczysz, ale nie piszesz jak. Zazwyczaj w otoczeniu obserwuję, że jak ktoś ma problemy z przedmiotami typu matematyka, to nie rozwiązują zadań, tylko oglądają rozwiązania. Co innego, jak się patrzy, a co innego, jak się samemu liczy, inaczej się do tego podchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taką przygodę z matematyką. Miałem matematykę 1, matematykę 2 i matematykę 3. Uwierz że znam Twój problem. Dwóch z nich nie zaliczyłem i odrabiałem w kolejnym semestrze, do tego doszła fizyka. Obecnie jestem kilka semestrów dalej i mam czyste konto także zapłać i nie poddawaj się. Możesz pisać tutaj, napewno Ci pomogę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Dzień dobry, zrobiłam na ten temat duuuży research i dalej jestem niepewna, bo różne źródła zdają się mówić zupełnie inne rzeczy. Realistycznie, ile powinnam uzyskać punktów na maturze, by dostać się na weta na jakiejkolwiek uczelni? Słyszałam, że do Olsztyna najłatwiej się dostać i że można wybrać biologię + język rozszerzony zamiast chemii, czy to prawda? Używałam strony dostanesie i wydaje mi się, że coś nie do końca poprawnie tam jest to przeliczane.  
    • Rozumiem, jak trudna może być decyzja o wyborze ścieżki życiowej, szczególnie gdy oczekiwania otoczenia są inne niż Twoje własne pragnienia i możliwości
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.