Skocz do zawartości
nikol

Gdzie w Katowicach studiować transport?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiem czy w dobrym miejscu piszę ale chciałam się dowiedzieć, gdzie w Katowicach można studiować Transport. Możecie coś doradzić. Mój brat chce studiować ten kierunek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytaj sobie o kierunku Transport http://slask.studia.net/transport   Tu znajdziesz, wszystkie uczelnie z województwa, które prowadzą ten kierunek. 

Jeśli chodzi o Katowice to transport można studiować tylko na Politechnice Śląskiej na Wydziale Transportu.

Maja tam sporo ciekawych specjalności na tym kierunku:

• eksploatacja pojazdów samochodowych,
  • eksploatacja pojazdów szynowych,
  • transport przemysłowy,
  • logistyka transportu,
  • inżynieria ruchu,
  • technika i zarządzanie w transporcie samochodowym,
  • nawigacja powietrzna,
  • systemy informatyczne transportu,
  • transport telematics and logistics.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, a powiedzcie mi na jakich uczelniach jest Logistyka? ale tylko Katowice i to najlepiej zaocznie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A interesuje Cię konkretnie transport czy ogólnie branża TSL? Bo w Wyższej Szkole Zarządzania Ochroną Pracy w Katowicach można studiować logistykę w przemyśle i handlu jako specjalność zarządzania i inżynierii produkcji, sprawdź sobie: http://www.wszop.edu.pl/kandydaci/zarzadzanie-i-inzynieria-produkcji-i-stopnia,2,2,255,54,255 w ramach kierunku możesz uzyskać kilka wartościowych certyfikatów, a w ramach specjalności poznajesz program SAP.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Renifer
      Chciałabym się Was zapytać o przeliczanie punktów na studia. Zamierzam złożyć dokumenty na lingwistykę stosowaną lub filologię. Mam w planach zdawać rozszerzony język polski, język angielski i język hiszpański. Chciałabym się dowiedzieć czy punkty z matury z angielskiego i z hiszpańskiego będą sumowane, czy zostanie brana pod uwagę matura, z której uzyskałam większą ilość punktów? Proszę o odpowiedź, zostało już mało czasu żeby wysłać ostateczne deklaracje. 
    • Przez Kamila Waktor
      Hej. Proszę o wypowiedzenie się studentów pielęgniarstwa na temat ilości zajęć na roku. Wybieram się od październik na ten kierunek i słyszałam, że podobno zajęcia codziennie od 8-20 :(. 
      Czy rzeczywiście tak jest? Jak pogodzić pracę zarobkową że studiami? 
      Wiadomo, trzeba się utrzymać podczas studiów jakoś. Sama wychowuje 3 letniego syna i jestem przerażona informacjami, że moge spędzać cały dzień na uczelni. Może jest tu jakaś samotna mama, która godzi te studia z pracą i opieką nad dzieckiem? Jak to jest z tym czasem na prace? 
    • Przez aniaxxx
      Hej! W tym roku zdaję maturę. Uczę się w liceum, rozszerzam polski oraz angielski. Chcę iść w kierunku studiów humanistycznych, konkretniej rozważam filologię czeską lub komunikację wizerunkową. Czy jest tu ktoś, kto mógłby powiedzieć mi coś więcej o tych kierunkach? 
    • Przez werjul
      Cześć, jestem studentka I roku chemii medycznej, ale kompletnie sie w tym nie widze, przede wszystkim praca w laboratorium jest dla mnie katorga, wiec chce jak najszybciej zrezygnować. Podczas rekrutacji dostalam sie tez na amerykanistykę no i teraz sie zastanawiam czy to nie byłby lepszy wybor. Dlatego mam pytanie do osob studiujących ten kierunek, obojetnie w ktorym miescie - czy jestescie zadowoleni, czy studia sa mozliwe do przejścia dla osoby po biol-chemie i ogolnie jakie sa Wasze odczucia. Z gory dziekuje za wszelkie informacje i odpowiedzi!
    • Przez fakealien
      Hej. Czy jest tu ktoś, kto studiuje fotografię na UAP? Zamierzam składać papiery na ten kierunek. Czy macie jakieś podpowiedzi, głównie co do egzaminu? Czy jest on trudny?
      Dziękuję za odpowiedzi!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• w Polsce z założenia psychologia to jednolite studia magisterskie. W związku z tym musisz się przenieść, czy od razu na 4 rok? to zależy. Składasz podanie do dziekana ze swoim wykazałem zrealizowanego programu studiów. Wówczas Uczelnia zakwalifikuje Cię na konkretny rok studiów. 
    • Dzień dobry, powinna Pani szukać przygotowania pedagogicznego do języków obcych, wtedy otrzyma Pani informacje czy nabędzie Pani uprawnień do uczenia obu języków. Chcąc być nauczycielem powinna Pani posiadać kwalifikacje nauczycielskie niezależnie od typu szkoły. W warunkach specjalnych na zatrudnienie bez przygotowania pedagogicznego, może wyrazić zgodę dyrektor placówki.
    • Dzień  dobry,
      Jestem studentką trzeciego roku psychologii we Francji. Obecnie odbywam studia na Uniwersytecie Jagiellońskim w semestrze zimowym w ramach programu Erasmus+ w języku polskim. Studiować w Krakowie spodobało mi się bardzo. Zastanawiam się więc, czy nie kontynuować moje studia  drugiego stopnia w Krakowie. 
      Czy ktoś z was może wie, czy jest możliwość dostać się od razu na studia drugiego stopnia (czwarty rok psychologii) w Krakowie po zakończeniu trzecziego roku licenciatckiego we Francji ? Jakie są konkretne kierunki ? Czy organizują egzaminy wstępne ?  
      Bardzo będę wdzięczna za każdą odpowiedź. 
      Pozdrawiam 
    • Oczywiście, że tak. To w dalszym ciągu są maszyny. Tylko sterowane komputerowo
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.