Skocz do zawartości
monikakrot

Kursy językowe - język niemiecki

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszam do współpracy tych z Państwa, którzy chcieliby pogłębić wiedzę z języka niemieckiego. Oferuje kursy językowe z niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Preferowane miejsca szkoleń to Poznań i Września, ale jestem otwarta na inne propozycje. Świadczę również usługi w zakresie tłumaczeń z niemieckiego. Zapraszam do kontaktu osoby prywatne, firmy i instytucje oraz zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółami mojej oferty. 

Strona www: edu-niemiecki.eu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 
    • Przez A2001
      Czy warto studiować prawo europejskie ? Nie ma na ten temat dużo informacji i zastanawiam się co wybrać: ten kierunek czy zwykle prawo
    • Przez Kamilaaaa
      Hej, zastanawiam się nad wyborem kierunku grafika na Collegium da Vinci w Poznaniu. Widziałam bardzo różne opinie na ten temat, niektóre są wręcz przerażające, ale inne bardzo pozytywne. Jest tu ktoś, kto studiuje/studiował w ostatnim czasie tam i jest w stanie opowiedzieć, ile jest prawdy w tych opiniach i czy warto próbować się tam dostać?
    • Przez PiotrW87
      Cześć, jak chyba każdy :) zastanawiam się nad szkoleniami i kursami. Domyślam się, że wiele osób zjadło już zęby przy szukaniu idealnego szkolenia. Ja znalazłem kilka, ale jedno wydaje mi się naprawdę interesujące, dodatkowo ma świetne recenzje i opinie. Chodzi mi o kurs Masaż Tkanek Głębokich MTG. Czy ktoś osobiście korzystał z tego kursu? Chciałbym od razu zapisać się na kilka kursów z MTG dlatego zgłębiam temat. Z góry dzięki!
    • Przez Licealista
      Część , matura zbliża się wielkimi krokami, więc trzeba się dopytać (kto pyta nie błądzi ).

Przechodzę do tematu - chciałbym studiować ekonomię lub FiR na UG, bądź ekonomię lub ZiIP na PG. Wiem, że żadna z tych uczelni ( a szczególnie wydziałów ) nie należą do żadnej czołówki, ale po której uczelni mam większe szanse na rynku (niekoniecznie w Trójmieście)? Która z tych uczelni najbardziej przygotuje mnie do przyszłej pracy ? I jeszcze jedno , byłbym wdzięczny gdyby napisał ktoś z Gdańska - czy to prawda że te wydziały na tych uczelniach to tzw.wydziały gier i zabaw i czy to się odzwierciedla w przyszłej pracy?

Dawniej myślałem nad UEP, ale Gdańsk jest 2 razy bliżej od mojego domu rodzinnego i lepiej go znam . Może jeszcze dodam czy kończąc UEP miałbym dużo większe szanse i lepiej byłbym przygotowany do pracy ?

Trochę się rozpisalem , ale myślę że lepiej się dowiedzieć ok.rok przed studiami , niż później płakać z nie trafnego wyboru , chociaż wiem że nic go nie gwarantuje .

Z góry dziękuję za odpowiedź i życzę miłego wieczoru oraz weekendu.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć, mój problem polega na tym, że do połowy kwietnia nie wiedziałem co chciałbym robić w życiu. W końcu zrozumiałem, że fascynują mnie tabelki, wykresy, analizowanie tych danych, itd. Doszedłem do wniosku, że w przyszłości fajnie byłoby pracować jako data science.  I tutaj pojawił się kolejny problem. Moimi przedmiotami rozszerzonymi są: wos, geografia, angielski. Co nie pozwala mi na za duży wybór. Koniec końców udało mi się znaleźć aż dwie uczelnie, które pozwolą mi na przyjęcie. AGH - inżynieria i analiza danych (Wydział Geologii, Geofizyki i Ochrony Środowiska), zakładam że będzie ciężko się dostać, ale nie wykluczam, że może się udać. Tutaj prawdopodobnie wstęp daje mi geografia rozszerzenie w okolicach 80% + matematyka podstawa ok. 80%.  UEP - Informatyka i ekonometria, tutaj wymagania są zdecydowanie mniejsze.   Sprawdzałem sylabus no i myślę, że kwestia przyłożenia się i dam radę. Są też jakieś bloki obieralne(? czy jakoś tak) i po AGH, mimo że jest to na tym wydziale, to mogę zamiast typowo geologicznych przedmiotów wybrać właśnie związane z data science, no ale trzeba też przetrwać pierwszy rok, na którym jest trochę fizyki, itp. Natomiast na UEP jest to bardziej liźnięcie tematu. Wiadomo, że jak się dostanę to wykorzystam tez czas moich wakacji na podciągnięcie się w niektórych aspektach.  Dodatkowo dodam, że nigdy nie programowałem xd tutaj sylabusy: https://syllabuskrk.agh.edu.pl/2019-2020/pl/magnesite/study_plans/stacjonarne-inzynieria-i-analiza-danych https://esylabus.ue.poznan.pl/pl/20/S/1/all/IiE/IGA   Zwlekałem kilka dni z napisaniem tego wpisu, bo nie wiedziałem o co mam zapytać i czy w ogóle oczekuję jakiejś odpowiedzi. Nie wiem też co o tym wszystkim myśleć. Możecie napisać swoje wnioski odnośnie mojego wyboru? Potrzebuję chyba poszerzenia horyzontów. 
    • Też mi się tak wydaję i chyba tak jest, poprzeglądałem to i owo. Na płatne są niższe progi, łatwiej się dostać. Mam jeszcze inne pytanie, czy spora jest różnica w poziomie nauczania np. na studiach medycznych na Litwie w porównaniu do Polski?
    • To dostosuj tak życie zawodowe aby z tego skorzystać. Człowiek który ma konkretną wiedza powinien umieć ją wykorzystać w przyszłym życiu. Przy czym ta wiedza sama  w sobie nie jest gwarantem przyszłego życia.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.