Skocz do zawartości
lauregold

Kurs angielskiego w Poznaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Zaczęłam w tym roku studia w Poznaniu i chciałabym się tutaj wybrać na jakiś kurs angielskiego. Możecie polecić sprawdzoną szkołę językową? Najlepiej w centrum miasta gdzieś:)

Ostatnio w Jatomi Fitness dostałam kupon rabatowy do Open School przy Moście Teatralnym. Słyszeliście coś o tej szkole? Trochę poczytałam i to jest dość ciekawa propozycja. Małe grupki po 2-4 osoby, bezpłatne zajęcia z nativami, fajna platforma online. Ta zniżka kusi, wiecie jak to jest być studentką;) Doradźcie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skorzystaj z tego kuponu, bo Open School jest świetną szkołą. Masz u nich pisemną gwarancję zdania egzaminu na certyfikat, a jeśli z jakichś powodów będziesz musiała zrezygnować w trakcie semestru to też zwracają kasę za ten niewykorzystany okres. Świetnych native speakerów mają i zajęcia są prowadzone ciekawie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałam wczoraj pierwsze zajęcia w Open School i muszę przyznać, że jestem bardzo zadowolona. Miło, sympatycznie, lektor z mega akcentem, konkretna. Ja jestem zadowolona i myślę, że z przyjemnością będzie mi się chodziło:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzę od października do Open School poznańskiej na francuski i jestem w szoku jak szybko przyswajam wiedzę na samych zajęciach. W domu mam niewiele czasu na powtórki i wystarczy mi to co u nich, tak fajnie jest to prowadzone. Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Widzę, że Open School robi się coraz bardziej popularna  :)  Ja też szlifuję swój  angielski właśnie w tej szkole i naprawdę nie mam jej nic do zarzucenia. Doświadczeni lektorzy potrafią nauczyć języka, a z nativami aż chce się rozmawiać!  Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu szkoły- nie ma mowy o traktowaniu kursantów po łebkach, a dzięki niewielkim, kilkuosobowym grupom każdy może liczyć na indywidualne podejście. W dodatku Open School wyznaje zasadę- albo czegoś cię nauczymy, albo zrócimy pieniądze (w razie niezdanego egzaminu jest zwrot poniesionych kosztów). Dla nieśmiałych lub zapracowanych jest też opcja nauki za pomocą platformy e-learningowej  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o szkołę językową w Poznaniu to zdecydowanie polecam Berlitz, bo sama tam chodzę :) placówka na Mielżyńskiego http://www.berlitz.pl/pl/poznan/ to tak konkretniej, z resztą więcej info znajdziesz na ich stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak chcecie podnieść swoje kwalifikację zawodowe to polecam kursy i szkolenia dostępne na stronie rekrutacyjna rewolucja , jest tam wiele ciekawych ofert :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez vahardan
      Cześć, figuruję na listach kierunku finanse i rachunkowość na wydziale ekonomiczno-socjologicznym na Uniwersytecie Łódzkim oraz na finansach, audycie i inwestycjach (rok temu jeszcze jako FiR) na wydziale ekonomii na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. Istnieje również możliwość mojego pójścia na prawo w Łodzi na WPiA. Mam zatem pytanie: jaki jest charakter danych wyżej szkół? Zakładam, że na uniwersytecie ekonomicznym (skoro ma taki tytuł) finanse mogą być na wyższym poziomie, oczywiście UŁ również ma swoje sukcesy w tej dziedzinie. Dodam, że do Łodzi mam ok. 70 km, a do Poznania ok. 250 km. Czy różnica w poziomie kształcenia jest diametralnie większa dla którejś z wybranych uczelni? W przyszłości chciałbym parać się zawodem związanym z rachunkowością np. księgowy. Dziękuję z góry za opinie i informacje.
    • Przez deeudi
      Co do uczelni to tak:
      Zarządzanie - UMK w Toruniu
      Zarządzanie i inżynieria produkcji - UE Poznań
      Lingwistyka - UKW Bydgoszcz
      Są to trzy kierunki, które w jakiś sposób mnie interesują. Który wybrać, a który na pewno odrzucić? Jeśli chodzi o odpowiedzi w stylu 'zależy co Cię bardziej interesuje' to podziękuję, bo tak jak wyżej - w każdym znajdę tyle samo argumentów za i przeciw ze względu na zainteresowanie. W lingwistyce największym minusem jest to, że bardzo chciałam uniknąć studiowania w Bydgoszczy. Jakieś opinie, a może sugestie, żeby zastanowić się nad innym kierunkiem (jakim?)?
    • Przez kaspers21
      Witam. Planuję iść na studia do Poznania. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest poziom trudności studiów na kierunku prawo-ekonomiczny, jak to wszytko wygląda egzaminy, zajęcia, zaliczenia i czy da się to ogarnąć nie siedząc cały czas nad książkami?
    • Przez skowronski
      Witam wszystkich forumowiczów.

Już wkrótce przyjdzie mi podjąć jedną z najważniejszych decyzji w moim życiu- wybrać kierunek studiów. No i tutaj pojawiają się kłopoty
      Otóż od dłuższego czasu nie mogę się zdecydować jaki konkretnie kierunek studiów chcę studiować.
      Jestem jednak przekonany, że chcę studiować jakiś kierunek ekonomiczny, gdyż od dłuższego czasu interesuję się tymi tematami i wiem że chciałbym rozszerzać wiedzę w tym kierunku.
      Jeśli chodzi o kwestie uczelni to rozważam Uniwersytet Gdański aczkolwiek z tyłu głowy siedzi mi też myśl o Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Jeśli chodzi o same kierunki studiów to rozważam Ekonomia, FiR, Podatki i doradztwo podatkowe, Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze lub z.arządzanie.
      Nie jestem jakimś matematycznym geniuszem(na maturze przewiduję około 40-50%), ale chcę podszkolić się z matmy w trakcie wakacji. Na maturze piszę rozszerzony angielski i wos.
      Jak wygląda kwestia matematyki na ww. przedmiotach jest tego dużo czy nie jest tak źle, jakie konkretne dziedziny matematyki są poruszanie na tych kierunkach.
      Z góry dziękuję wszystkim za odpowiedź

• Przez Daga100
      Cześć,
      Czy ktoś z Was może coś powiedzieć o kierunku filologia angielska na Europejskiej wyższej szkole biznesu w Poznaniu? Czy wykładowcy sa wymagający? Są to płatne studia, dlatego zależy mi na dowiedzeniu się czegoś więcej przed rozpoczęciem. Widziałam, że są możliwe specjalizacje; nauczycielska i tlumaczeniowa. Czyli nie jest to kierunek nastawiony tylko na biznesową stronę języka? 
      Będę wdzięczne za opinie o tej uczelni i kierunku. :-)) 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ale czysta informatyka to chyba bardziej na uniwersytecie. Wejdź sobie na studia.pl/informatyka Tam masz oferte różnych uczelni prowadzących ten kierunek
    • CześZałożyłam fanpage dotyczący nauki rachunkowości Chciałabym przekazać wiedzę jak największej liczbie osób, które są tym zainteresowane (na początek na poziomie podstawowym) Jeśli chcesz otrzymywać darmową dawkę wiedzy kilka razy w tygodniu to serdecznie zapraszam Cię do polubienia fanpage! Będzie mi niezmiernie miło! :) https://www.facebook.com/Nauczsierachunkowosci
    • Witam, W tym roku piszę maturę. Chciałbym studiować informatykę tylko nie wiem, które studia wybrać ;/  Z rozszerzeń liczę sobie : matematyka ok80%, informatyka 70%, angielski 65%  Chodzi mi o czystą informatykę i głownie o politechniki jakieś. Którą uczelnie polecacie i czy będę miał mozliwość gdzieś dostać się z takim wynikiem ?
    • Też uważam, że możliwość studiowania on line to nowa możliwość, szczególnie dla tych, którzy nie mogą studiować inaczej. Niedawno na YouTube oglądałam filmiki blogerów o studiowaniu przez Internet na PUW i bardzo mi się to podoba. To, że nie ma możliwości prowadzenia rozrywkowego życia studenckiego, to nie jest najważniejsze. Ze studentami i wykładowcami kontakt jest na platformie i na okresowych zjazdach. Potrzebna jest samodyscyplina, ale myślę, że ludzie, którzy nie mogą studiować stacjonarnie lub studia zaczynają z opóźnieniem, są znacznie bardziej zmotywowani niż ci zaraz po maturze z miast akademickich.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.