Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych.
Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp.

Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych.

Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie.

Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca.
Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość.

Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym.
NAPISZ; pelcwiktoria@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem kiedyś na tym forum ogłoszenia pisanie prac licencjackich. Znalazłem post polecający serwis magisterka.edu.pl oferujący pisanie prac licencjackich i magisterskich. Wpłaciłem zaliczkę na plan i 1 rozdział, po otrzymaniu w ten sposób zlecałem kolejne rozdziały i tak do końca. Promotor zażyczył sobie niewielkich poprawek. Uwzględnili je mimo że zapłaciłem już wcześniej całą kwotę. Czytałem na forach, że wiele serwisów nie wprowadza już poprawek. Praca licencjacka przeszła też pozytywnie przez program antyplagiatowy. Została oceniona na ocenę dobrą i na taki też stopień ją obroniłem. Teraz jestem na studiach uzupełniających i swoja prace magisterską też będę zlecał serwisowi magisterka.edu.pl bo mają niezłe ceny, wyszło niedrogo 25 zł za stronę - całość 1250 zł, dobry kontakt, w tym telefoniczny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pracenapiec

Myślisz nad zleceniem napisania pracy, ale nie wiesz komu zaufać? W końcu jaką masz pewność, że praca faktycznie jest pisana dla Ciebie, a nie kopiowana bez sensu z wikipiedii?

Zgłoś się do mnie, a postaram się pomóc Ci ze wszystkim - planem, biliografią, rozdziałami, korektą. Posiadam dużą wiedzę, którą z przyjemnością wykorzystam do pomocy Tobie. Mogę także wytłumaczyć co i dlaczego znalazło się w opracowywanych przeze mnie materiałąch. Tak więc skończ szukać kolejnych naciągaczy i napisz do mnie lub umów się na spotkanie w celu omówienia szczegółów. Nie biorę zaliczek. Wysyłam próbki opracowanych materiałów, także nie ponosisz ryzyka. Powierzonie mi zlecenia to dobrze opracowana praca dyplomowa.

 

Zapraszam na stronę pracenapiec.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuje pomoc w pisaniu licencjackich, magisterskich i zaliczeniowych.
Przy pisaniu prac korzystam z różnorodnych źródeł, tj. pozycje literackie, czasopisma, roczniki statystyczne itp.
Opieram się na źródłach powierzonych lub własnych.
Cenę oraz termin ustalam z każdym indywidualnie w zależności od złożoności tematu, długości pracy oraz czasu potrzebnego na jej napisanie.
Wszystkie prace powstają na indywidualne życzenie klienta od początku do końca.
Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość, anonimowość.
Każda praca sprawdza jest w cenie systemem plagiatowym.
KONTAKT; pelcwiktoria@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferuję pomoc przy pisaniu prac dyplomowych: licencjackich, magisterskich i innych z zakresu studia z zarządzania, ekonomii, marketingu lub bankowości


Zapewniam wysoką jakość, rzetelność, terminowość i anonimowość.


Wszelkie szczegóły przez e-mail lub tel.


 


Kontakt: monyczkkaa1@o2.pl    608511099


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście miałam problem już przy samym początku pisania pracy- przy samym kompletowaniu bibliografii do pracy i zznalazłam kontakt, który szczerze polecam. Pomogli przy znalezieniu bibliografii, a jak już napisałam pracę to sprawdzili mi ją  pod względem stylistycznym. Jeśli szukasz kogoś kto pomoże Ci zacząć pisać pracę a przy okazji nie zostawi Cie bankrutem polecam pomoce.dydaktyczne@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też pisanie pracy magisterskiej przysporzyło sporo kłopotów - praca zawodowa, dziecko a do tego pisanie pracy :/ dlatego zwróciłam się do http://www.pisanieprac-redaktor.pl/ . Wygodna sprawa. Masz panel gdzie szukasz ludzi, którzy mogą ci pomóc, możesz się z nimi kontaktować i śledzić postępy w twojej sprawie. Polecam i pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony mogę tylko napisać, żebyście uważali na oferty prywatne, ja niestety strasznie się nadziałam i rok temu musiałam się bronić we wrześniu, zamiast w czerwcu :( i teraz korzystam tylko z usług zarejestrowanych serwisów, takich jak pisaniepracplus. Podpisana umowa, rozliczanie partiami materiału, więc 100% gwarancja, że za wpłacone pieniądze otrzymacie to, co należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.