Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

hej!
Stoję, jak wielu z was,przed jednym z najważniejszych wyborów w życiu... ukończyłam liceum, ale co dalej? Mam talent, postanowiłam, że jedyne studia,na których się odnajdę, będą studiami artystycznymi. Postawiłam na ASP we Wrocławiu. Ale mam ogromny mętlik w głowie i mnóstwo pytań, a także cały szereg problemów stojących mi na drodze. Przede wszystkim jednak zacznę od problemu:

Egzaminy wstępne na ASP odbywają się w dniach 23-27 czerwca. Ja (do k*wy nędzy dlaczego akurat w te dni?!) 24 czerwca mam termin na zabieg i utknę w szpitalu co najmniej na 3 dni. Walczyłam o ten zabieg długo, nie mogę z niego zrezygnować. No i teraz pytanie- czy w takiej sytuacji moja szansa na studia na asp przepada? Jeśli nie będę mogła uczestniczyć we wstępnych egzaminach- czy istnieje jakiś drugi termin dla osób w takiej syuacji, jak ja? Nie mam pojęcia, jak to jest i proszę kogoś o odpowiedź.

A teraz kolejne pytanie. Czy mogę próbować dostać się na kilka kierunków na jednej Akademii? Chodzi mi o to, że jeśli np. nie dostanę się na sztukę mediów, to mogę spróbować na architekturę wnętrz, czy wzornictwo? jak to jest?

pomocy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

skontaktuj się z biurem rekrutacji na asp we Wrocławiu

tel 71 343-80-31

Powinni Ci udzielić informacji dotyczącej przełożenia egzaminu, niestety to już zależy od dobrej woli uczelni. Swoją drogą trochę kicha i współczuje takiej sytuacji, jednak zdrowie w życiu najważniejsze. 

 

Co do drugiej kwestii, to naturalnie możesz złożyć dokumenty na kilka kierunków na tej samej uczelni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć, dzięki za odpowiedź :) nie udało się tak, jak podpowiadałeś. Muszę przełożyć termin zabiegu.

A co do tego drugiego pytania- nie wiem, na ile się oreirntujesz, ale egzaminy wstępne na każdy kierunek ASP są osobne- więc nie wiem, jak to tam jest, ale muszę wybrać jeden kierunek i próbować na niego się dostać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.