Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zadaniem kierunku Tkanina i ubiór jest kształcenie projektantów o wysokich kwalifikacjach, rozumiejących procesy i uwarunkowania dotyczące wzornictwa, zdolnych do podejmowania działań projektowych i indywidualnej działalności twórczej.

Więcej na: http://www.kierunki.net/tkanina-i-ubior

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie istnieje szkoła VIAMODA INDUSTRIAL. Kształcą tam przyszłych projektantów. Bardzo podoba mi się ten kierunek i będę się w tym roku ubiegać o dostanie się do niej. Niedawno, chyba 15 marca odbył się pokaz Show Trend VIA, gdzie można było zobaczyć prace ich uczniów. Z tego co widać, mają oni bardzo dobre zaplecze wiedzy projektowej. Udało mi się dorwać zdjęcia z tego eventu: http://pokazywarka.pl/94unp6/, http://pokazywarka.pl/2x2407/. Co sądzicie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam na dniach otwartych u nich i z tego co mówili to stawiają na warsztaty, praktykę, zajęcia w laboratoriach, dostęp do tkanin etc. Ja póki co jest zdecydowana, wzbudzili moje zaufanie. Przekonuje mnie nieograniczony dostęp do laboratorium – w domu nie zawsze są warunki żeby pracować… ;)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłam informację, że studenci w VIAMODZIE mogą oprócz typowych stypendiów: socjalnego, rektora dla najlepszych studentów otrzymać również specjalne stypendium branży modowej, które ma formę rocznego stypendium naukowego w wysokości 3500 zł! Jest ono przyznawane za szczególne osiągnięcia. Ważnym aspektem tego wyróżnienia jest wsparcie merytoryczne sponsora dla uhonorowanego studenta.
Ogólnie im lepsze wyniki w naucę, tym masz większe szanse :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłata rekrutacyjna wynosi u nich 900 zł, a czesne na pierwszym roku są w wysokośc za 4950 zł na semestr, trochę się boję, bo to spora inwestycja, chyba będe musiała przeznaczyć na to wszystkie oszczędności z wszelkich urodzin i imprez rodzinnych. Ale chyba zaryzykuje, bo nie chciałabym studiować czegoś czego bym nienawidziła np. ekonomii ;p Jeśli się dostanę, będe musiała spróbować zdobyć to stypendium!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie spora inwestycja, ja wykorzystałam świąteczną atmosferę, rozmawiałam z rodzicami i mają mi dać znać do weekendu czy trochę mnie wesprą.

Udało mi się tez uzbierać trochę oszczędności i mam nadzieję, ze jakoś sobie poradzę. W razie czego na wakacje też można się gdzieś zahaczyć - w  końcu to walka o marzenia! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stylove w takim razie powodzenia i mam nadzieję, że uda nam się spotkać. Ja zrobiłam wstępne rozliczenie i jeśli dobrze pójdzie będę w stanie sama opłacić pierwszy rok, a później liczę na to stypendium, w końcu dla zmotywowanych nie ma rzeczy niemożliwych! ;) Może i naiwne podejście bo chętnych będzie dużo, ale nie zamierzam zmarnować takiej szansy! ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.