Skocz do zawartości
paulaziu

Dietetyka,ocena żywności na SGGW

Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że ze względu na obecnie panujący niż nie jest trudno dostać się na te kierunki. Czy studia są trudne? Podstawa to jednak dobra znajomość Studia na kierunku biologia, dlatego matura z tego przedmiotu jest podstawą, a z resztą sobie poradzisz na studiach:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Witam wszystkich. Planuję rozpocząć studia na AGH i waham się pomiędzy Inżynierią Mechatroniczną, a Elektroniką i Telekomunikacją. Przeglądałem syllabusy i przedmioty na obu kierunkach leżą w obszarze moich zainteresowań. Chciałbym zapytać czy rzeczywiście na EiT jest bardzo ciężko się utrzymać? Czy naprawdę WIMIR jest jednym z gorzej zorganizowanych wydziałów?  Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Osoby, które chcą studiować zdalnie, powinny pamiętać o tym, że niezbędne jest tutaj samozaparcie. W przypadku, gdy samodzielnie decyduje się o tym, kiedy przeznaczy się czas na naukę, może być trudno o mobilizację do działania. 
    • Ostatnio zastanawiam się nad wyborem ścieżki studiów i chciałbym poznać Wasze opinie na temat studiowania filologii angielskiej w porównaniu do kierunków biznesowych. Z jednej strony, języki obce zawsze mnie fascynowały, ale z drugiej strony rozważam również praktyczne aspekty związane z kierunkami biznesowymi. Znalazłem blog, który zawiera wiele ciekawych informacji dotyczących edukacji i rozwoju osobistego. Bardzo doceniam różnorodność tematyczną i praktyczne wskazówki, które mogą być pomocne w podjęciu decyzji edukacyjnych. Jednakże, czasami brakuje mi bardziej szczegółowych analiz i opinii użytkowników na temat konkretnych kierunków studiów.
    • Takie pytanie: Jak jest ze studiami II stopnia z pedagogiki ogólnej lub np. Opiekuńczo-wychowawczej. Zawsze byly 4 semestralne. Teraz na różnych uczelniach można je skończyć w 3 semestry. Dlaczego tak jest? Słyszałam, że wtedy jest po prostu tytuł mgr, nie trzeba robić praktyk i nie ma kwalifikacji po tych 3 semestrach. A czy to jest istotne? Czy w studiach II stopnia nie chodzi właśnie tylko o tytuł mgr? Czy brak praktyk na II stopniu i kwalifikacji dyskwalifikuje w podjęciu podyplomowki? Słyszałam że to licencjat i podyplomowki dają kwalifikacje. Czy jeśli zamierzam iść na podyplomowke, to czy istotne jest Czy moja mgr była 3 semestralna czy 4 semestralna?  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.