Skocz do zawartości
jakub.swiatkowski9@gmail.c

informatyka na UKSW czy SGGW

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie? Na UW się niestety nie dostanę, na SGGW brakowałoby mi 3 punktów rok temu, a na UKSW miałbym na styk, więc pomyślałem, że dobrze wykorzystać maksymalny potencjał swoich wyników. Nigdy nic nie słyszałem o UKSW, w Internecie też nie ma zbyt dużo opinii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UKSW dawna Akademia Teologii Katolickiej to uczelnia katolicka, SGGW to uczelnia o profilu techniczno rolniczym. 

Ciekawszym rozwiązaniem wydają się studia na uczelni niepublicznej w Warszawie 

https://studia.pl/kierunki/informatyczne/informatyka/?region=warszawa&category=informatyka&sort=random

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, teraz rozumiem. Nie wiedziałem o tym, nie jest to raczej zgodne z moimi poglądami. W takim razie może lepiej wybrać WAT? 

Kierowałem się progami przy wyborze, WAT ma najmniejsze, UKSW średnie, a SGGW największe. Stąd wniosek, że SGGW byłoby dla mnie najlepsze, a WAT najgorsze. 

A co z tym SGGW? Profil techniczno-rolniczy? Zresztą WAT to samo, ma w nazwie "wojskowa". Czy nie ma w Warszawie uczelni publicznej, oprócz UW i PW, która nie jest "profilowana"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma jakieś dziwne fantazje na temat uczelni katolickich. W praktyce nie wpływa to na nic. Władze kościelne zarządzają tylko wydziałami teologicznymi, reszta wydziałów działa normalnie jak na uczelni publicznej, ma normalne programy i podpada pod ministerstwo szkolnictwa wyższego. 

 

Jeśli chodzi o to, gdzie najlepiej studiować informatykę w Warszawie, to najlepiej wybrać PW albo UW, ale tam progi są niewąskie. Jak się nie uda, to jest jeszcze WAT i SGGW. UKSW bym brała w ostatniej kolejności z publicznych, ale dlatego że ta uczelnie specjalizuje się bardziej w kierunkach humanistycznych i społecznych. Jak Cię stać na czesne, to dobra jest też Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.07.2021 o 19:16, aguagu napisał:

Admin ma jakieś dziwne fantazje na temat uczelni katolickich. W praktyce nie wpływa to na nic. Władze kościelne zarządzają tylko wydziałami teologicznymi, reszta wydziałów działa normalnie jak na uczelni publicznej, ma normalne programy i podpada pod ministerstwo szkolnictwa wyższego. 

 

Jeśli chodzi o to, gdzie najlepiej studiować informatykę w Warszawie, to najlepiej wybrać PW albo UW, ale tam progi są niewąskie. Jak się nie uda, to jest jeszcze WAT i SGGW. UKSW bym brała w ostatniej kolejności z publicznych, ale dlatego że ta uczelnie specjalizuje się bardziej w kierunkach humanistycznych i społecznych. Jak Cię stać na czesne, to dobra jest też Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych. 

Hej, chciałam sie zapytać co lepiej wybrać jesli chodzi o studia informatyczne sggw czy raczej wat? Byłabym wdzięczna za odpowiedz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.