Skocz do zawartości
Olcik998

Mieszkanie na studiach

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, od października wybieram się na studia do Katowic. Będę wynajmowała mała kawalerkę ale mam pewne wątpliwości. Mieszkanie jak wiadomo wynajmowane jest na kogoś i tu moje pytanie. Czy wynająć mieszkanie na siebie czy na któregoś z rodziców? Co jest że tak powiem bezpieczniejsze i było by lepsze. Oczywiście za mieszkanie będą płacić rodzice i inne opłaty będą robione przez rodziców. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a jakie to ma znaczenie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A żadnego nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Hej:) Liczę, ze może ktoś na te forum jeszcze zagląda i uda mi się znaleźć odpowiedż   Moja sytuacja wygląda tak: Maturę pisałam w 2010 roku, na medycyne się nie udało dostać rok później poszłam na studia inżynierskie dziennie. Uzyskałam dyplom inżyniera nie do końca terminowo ;p ( ah ta praca dyplomowa), bo pewnym czasie zaczęłam pracować w zawodzie i robic magisterkę, której nie dokończyłam. Obecnie jestem na 2 roku medycyny, na którą dostałam sie w 2019 roku. Zastanawiam sie czy jest jakaś opcja przeniseinia się na studia medyczne do Niemiec? jak tak jaka jest droga w moim przypadku? Niestety jesli chodzi o niemiecki dopiero "ostro" zaczęłam się go uczyć. Kolejną rzecz, która jest dla mnie dość ważna to czy można liczyć na jakąś pomoc materialną na Uczelni niemieckiej itp? Na maturze zdawałam następujące przedmioty pisemnie: biologia R 73%, chemia R 73 %, fizyka R 46%, matematyka R 56 %, j.ang. podstawowy P %, matematyka P 78 %, język polski P 68%   Patrzyłam też na opcję Erasmusa plus o ile nie wyjdzie z normalnymi "przenosinamy" żeby wyjechać na ostatnie 2 lata ( na magisterskich jednolitych jest to możliwe) i czy wtedy będzie szansa jakaś na podówjny dyplom czy cos takiego?, następnie staż i praktykę?    Jezlei ktoś poratuje informacjami to byłabym ogromnie wdzięczna
    • Przecież wszystko jest na stronie uczelni opisane. Nawet są listy rankingowe.  Biorąc pod uwagę ilość chętnych i miejsc to bardzo trudno się dostać.  Jak widać po rankingu za co są punkty to głównie z portfolio i list motywacyjny. 
    • Witam, jestem w klasie maturalnej i planuję studia na wydziale animacji na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, w związku z tym moje pytanie to studentów i absolwentów tego kierunku Jak wygląda rekrutacja, co trzeba zdawać na maturze, czy trudno jest się tam dostać, ogólnie wszystko co powinnam wiedzieć idąc na ten kierunek.
    • Specjalizacja praktycznie nie ma znaczenia dla pracodawcy. Wybierz zgodnie z zainteresowaniami
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.