Skocz do zawartości
Winndy

Bezpieczeństwo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, proszę o pomoc! Moja historia jest trochę dziwna. Jestem Białorusinem, uczę się języka polskiego już ponad 3 lata i chciałabym studiować w Polsce. Interesują mi kierunki związane z bezpieczeństwem. Niestety jestem obcokrajowcem, czy mam szansę dostać na studia tego typu? Czy będę miał problem z zatrudnieniem po studiach, bo jestem obcokrajowcem. Chyba dla mnie wielu drzwi są zamknięte?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko pamiętaj że te studia nie dają Ci żadnego konkretnego wykształcenie. Na żadną pracę w służbach liczyć nie możesz. Za studia będziesz musiał płacić. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Bmit
      Witam ,

Mam juz praktyki zawodowe lecz wraz z pracodawcą nie wiemy co wpisac w dzienniku praktyk . Praktyki odbywaja sie w firmie prawniczej , moj kierunek bezpieczestwo narodowe .

Co moge wpisać  w opisie zadan i czynności  wykonywanych na praktykach . Potrzebuje okolo 35 zadan ktore mogly byc wykonywane na praktykach . 
    • Przez Maseusz
      Witam. Studiuje na kierunku Bezpieczeństwo Morskie Państwa i zastanawiam się czy po tym kierunku będąc absolwentem czeka mnie jakiś szybszy awans bądź jakieś udogodnienia w Straży Granicznej bądź ich morskim oddziale w Gdańsku.
      Pytam ponieważ, zastanawiam się czy w ogóle opłaca mi się studiować by potem mieć to samo jakbym zaczął służbę teraz.
      Wchodząc na stronę uczelni po moim kierunku jest napisane, że kierunek ten ''upoważnia mnie do służby w Straży Granicznej bądź też Marynarce Wojennej'' jednak nie wiem jak to rozumieć.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.