Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

self.storage

Przechowamy Twoje Rzeczy! Kraków

Witajcie,

SELF STORAGE to firma, która zajmuje się przechowywaniem rzeczy, o różnych gabarytach na dowolny okres czasu.

Przechowalnia Rzeczy SELF STORAGE Kraków 
Tanie przechowywanie na dowolny okres czasu.

Przechowujemy naszym klientom:
Meble i wyposażenie mieszań/domów, lokali użytkowych,
Sprzęty sportowe, narzędzia.
Wyposażenie biur.
Rzeczy osobiste/prywatne, itp.

Jeżeli bedziecie potrzebować pomocy w oszacowaniu kosztów za przechowywanie rzeczy
prześlijcie nam informacji dotyczącej wymiarów mebli, opakowań, ogólnie mienia, które ma zostać zmagazynowane.
Jesteśmy w stanie również dokonać wyceny na podstawie zdjęć, które można wysłać na E-mail self.storage@op.pl lub MMS na num 530 171 328.

Nasze pomieszczenia magazynowe są bezpieczne, czyste, suche i ogrzewane zimą,
temperatura oscyluje w granicach +15,+20 stopni C.

Prosimy o kontakt telefoniczny przed planowaną dostawą.

Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy

Załoga SELF STORAGE :)

self.storage@op.pl
Informacja +48 530 171 328 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oooo, jak dobrze, że powstaje coś takiego. Bardzo potrzebne miejsce. Ostatni raz korzystałam z takich usług w Anglii. dobrze wiedzieć, że i u nas, ktoś wpadł na pomysł otworzenia czegoś takiego:) 

Pozdawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No dokładnie, miejsce przydatne jak najbardziej i firma też godna polecenia bo juz mi się zdarzyło korzystać z ich przechowalni :) Takie miejsca są coraz bardziej poularne, ale to dobrze powinniśmy więcej wprowadzać takich nowości:)

Juz niebawem szykuje mi się przeprowadzka więc self storage miejcie się na baczności będę dzwoniła :D :D :D 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękujemy bardzo za zainteresowanie, bardzo miło nam czytać tak pozytywne opinie :)

Pani "Koralko" czekamy na telefon. Do usłyszenia:)

Pozdrawiamy,

Self Storage

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja dopiero co szukałem czegoś dla siebie i widze ze powstaje nowy punkt w krakowie lessmess, to dosc zabawny zbieg okolicznosci bo swojego czasu mieszkałem w warszawie i zgadnijmy u kogo zdarzyło mi się raz przechowywać rzeczy :D 
moim zdaniem sieciówkowe magazyny to jeszcze lepsza opcja dla mobilnych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez thediff
      Witam,
      Orientuje się ktoś ile osób dostało się na informatykę na IET poprzez bycie laureatem konkursu przedmiotowego bądź olimpiady o diamentowy indeks AGH? Zastanawia mnie, czy w tym roku będzie możliwość rekrutacji na ten kierunek samą maturą, czy też po prostu wszystkie miejsca zostaną zajęte przez ludzi z olimpiady. Co o tym sądzicie? Czy posiadacie jakieś informacje na ten temat?
      Pozdrawiam.
    • Przez agtxd
      Witam. Mam mały problem i chciałabym się poradzić. Studiuję na 1 roku 1 st. studiów stacjonarnych na kier. budownictwo na pk. Właśnie jestem po sesji, mam niezaliczony jeden przedmiot a mianowicie fizykę. Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda rezygnacja ze studiów w takim przypadku. Nie składałam żadnego podania o jakiekolwiek warunki czy coś. Ale biorąc pod uwagę fakt, że nie przekroczyłam limitu 12 pkt ECTS to chyba jestem na drugim semestrze. I teraz moje pytanie: czy jeśli nie będę uczęszczać na zajęcia a jedynie podbiję legitymację to decyzję o wyrzuceniu mnie ze studiów otrzymam w okolicach końca semestru? Dodam, że chcę zrezygnować z powodów osobistych. Proszę o pomoc, ponieważ nie bardzo wiem jak to funkcjonuje, a jak wiadomo panie w dziekanacie lubią być niemiłe, a w pytaniu o warunki czy coś udzielają różnych odpowiedzi różnym osobom. Pozdrawiam.
    • Przez evika70
      Witam, 
      Ukończyłam technikum poligraficzne w Łodzi na profilu technik cyfrowych procesów graficznych, obecnie kończę studia licencjackie w Wyższej szkole informatyki i umiejętności na kierunku artystyczna grafika komputerowa. Po ich ukończeniu chcę przeprowadzić się do Krakowa i kontynuować tam naukę na magisterce. I tu się rodzi moje pytanie, czy w Krakowie są jakieś dobre studia magisterskie, koniecznie niestacjonarne i najlepiej nie zawierające w swoim programie przedmiotów ścisłych (matematyka)? 
      Najbardziej odpowiadały mi studia na kierunku Art&Design na UP jednak nie mają one trybu niestacjonarnego. Czy ktoś z Was zna jakieś uczelnie posiadające podobne  kierunki w Krakowie lub w jego pobliżu? 

Z góry serdecznie dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez qwerty7
      Witam. Jestem na ostatnim roku Inżynierii Transportu i Logistyki na publicznej uczelni w swoim rodzinnym, ~60tysięcznym mieście. Zastanawiam się nad pójściem dalej - nie zdecydowałem jeszcze czy będą to studia zaoczne czy stacjonarne, ale jeśli chodzi o miejsce to w grę wchodzi: Kraków, Rzeszów i ewentualnie Lublin.
      Co do preferencji to nie ukrywam, że pójście na studia o tym kierunku było dla mnie dość spontaniczne, ale z biegiem czasu dużo bardziej kieruję się w stronę Logistyki aniżeli Transportu od strony budowy maszyn itp - tego zdecydowanie chciałbym uniknąć. Bardziej interesuje mnie Logistyka od strony informatyki.

Uczelnie/kierunki, które wstępnie znalazłem:

Jakie uczelnie, kierunki moglibyście polecić jeśli chodzi o w/w miasta na studia II stopnia? (być może coś pominąłem)
      I jak z poziomem i rekrutacją na w/w uczelniach? Moja obecna uczelnia nie jest jakaś prestiżowa i zastanawiam się gdzie byłoby przynajmniej teoretycznie "najłatwiej" aby się nie rozczarować. Tym bardziej, że maturę zdawałem jeszcze jedynie z podstawowych przedmiotów (polski, matma, angielski). Dodatkowo - z matematyką i fizyką na swoim kierunku jakoś sobie poradziłem, ale nigdy nie była to moja mocna strona..

Będę wdzięczny za pomoc.
    • Przez xxxx
      Hej wszystkim!
      Byłabym bardzo wdzięczna aby ktoś udzielił mi informacji na temat kierunków z rozliczeniem rocznym?
      Czy ktoś z was może wie na jakiej uczelni i jakie kierunki są z rozliczeniem rocznym? Czy na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie są takie kierunki?

Pozdrawiam

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Analitycy finansowi nie zajmują się analizą kursów bukmacherskich. To jest zaawansowana analiza danych, nie da rady tego obliczyć ręcznie lub w prosty sposób na komputerze. Studia dotyczące analizy finansowej nie mają żadnego związku z data miningiem. Naprawdę uważasz, że studia dotyczące analizy finansowej mają coś wspólnego z analizą kursów bukmacherskich? Zdajesz sobie sprawę ile tam jest zmiennych? Tutaj trzeba wykorzystać data mining i uczenie maszynowe. To jest bliżej informatki, z ekonomią czy finansami i rachunkowością nie ma to nic wspólnego. Jeśli autor tematu nie jest w stanie zorientować się co studiować, żeby studia miały związek z wymienionym tematem nie ma szans się tego nauczyć.  Takie specjalizacje \ przedmioty są dostępne bez problemu na kierunkach informatycznych.
    • Powiem wprost. Nie przez przypadek analitycy w bankach i w formach bukmacherskich są zatrudniani po studiach na kierunki matematyka. Staram się znaleźć kierunek i specjalność bliska ta która jest w zasięgu forumowicza i innych użytkowników. Kierunki i specjalności o których piszesz są dostępne rzadko. 
    • Łukasz nie napisałem tego złośliwie, to naprawdę nie ma nic wspólnego z analizą finansową. Nie wprowadzajmy kogoś w błąd, jeśli ktoś wybierze źle kierunek na pewno będzie później rozczarowany.
    • O znalazł się znawca. Chętnie posłucham mądrości narodu....
  • Najpopularniejsze tematy na forum