Skocz do zawartości
pat12677

Oferty z banków i nie tylko (również dla studentów)

Rekomendowane odpowiedzi

Przedstawiam wam stronę gdzie w łatwy i przejrzysty sposób pokazana została praktycznie cała oferta finansowa Banków w Polsce i inne oferty pozabankowe. Można tam bez trudu znaleźć to czego szukacie. Od kont osobistych i firmowych, przez lokaty i kredyty, aż po oferty multimedialne i motoryzacyjne. Wszystko to na  jednej stronie gdzie w szybki sposób porównasz szukane oferty i przejdziesz bezpośrednio na stronę usługodawcy. Korzystanie ze strony jest w pełni darmowe i bezpieczne. Polecam!

https://bankoweoferty.ebrokerpartner.pl/#/ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez BeataG
      Znana na rynku międzynarodowym i wysoko wyspecjalizowana firma inżynierska zatrudni osoby na stanowisko Inżynier Mechanik, do obliczania konstrukcji stalowych

Praca będzie wykonywana w Danii, w siedzibie firmy – środkowa Jutlandia, lub w siedzibie klienta.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, wraz z szerokim pakietem benefitów.

Wymagania:
      - doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku
      - dyplom ukończenia studiów inżynierskich o kierunku mechanicznym lub pokrewnym
      - minimum 3 lata doświadczenia w budownictwie i minimum 2 lata doświadczenia w obliczaniu konstrukcji stalowych wg. Eurokodu
      - profesjonalne podejście do pracy
      - samodzielność, komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej
      - minimum dobra znajomość j. angielskiego

Wszystkie osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu:
      http://strefainzyniera.pl/index.php/oferta_pracy/464381/mechanical-engineer

• Przez Rekruter Bank
      Szukamy osoby zaangażowanej i szybko uczącej się do pracy w bankowości przy obsłudze firm. Możliwość stałego zatrudnienia po sprawdzeniu się. Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja.bank.gorzow@gmail.com
    • Przez CytrusowyBanan
      Cześć! Potrzebuję Waszej pomocy. Otóż miałam plany aplikować na Finanse i Rachunkowość (lub coś powiązanego z bankowością) LUB Zarządzanie i Inżynieria Produkcji. Zdaję matury z j. polskiego, angielskiego i matematyki, w tym z dwóch ostatnich na poziomie rozszerzonym. I tutaj pojawia się kilka pytań:
      - na prawie wszystkich uczelniach muszę wybrać dod. przedmiot -> czy bez niego mam szanse się dostać? (punktowane są j. angielski, I przedmiot (w moim wypadku matematyka) i drugi (niestety, bez polskiego...),
      - w którym mieście najlepiej studiować powyższe kierunki? Przede wszystkim chodzi mi o poziom i koszty utrzymania, reszta jest opcjonalna,
      - który kierunek jest bardziej przyszłościowy? Szczerze mówiąc moim pierwszym wyborem była Architektura, jednak po wielu staraniach doszłam do wniosku, że nie mam szans na egzaminie z rysunku.
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc i odpowiedzi! :3
    • Przez Janek Janek
      Miałby ktoś jakieś info?
    • Przez Sljak
      Oferuj na Oferni! Zapraszam na stronę http://ofernia.eu , miejsce gdzie zaprezentować można swoje umiejętności, zdolności, talenty, wiedzę i doświadczenie oraz przedmioty na sprzedaż lub swoje potrzeby. Wystarczy tylko zamieścić swoją ofertę lub zlecenie. Resztą zajmiemy się my! Każda oferta zwiększa ilość potencjalnych klientów!

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W tym problem ,że jeśli zaznaczę np. Wos to mogę się zapisać ale to nie zgodne z prawdą gdyż nie zdawałem tego przedmiotu. Na inne kierunki wystarczą 4 różne egzaminy a na ten 5 i zastanawiam się czy jest jakaś możliwość by aplikować gdyż po wyliczeniu moich wyników wystarczą one na wstępny próg(60 pkt) nawet nie dołączając tego ostatniego egzaminu i zastanawiam się czy da się z tym coś zrobić.
    • Bo brakuje Ci jednego przedmiotu? 
    • Jeśli psychologia to tylko kierunek psychologia studia jednolite mgr. Wszystkie podróbki tego kierunku omijaj szerokim łukiem. 
    • Hej.  Studiuję obecnie finanse i rachunkowość. Jestem po pierwszym roku. Jednak dręczy mnie myśl o zmianie studiów.  Szczerze mówiąc ten kierunek wybrałam już po napisaniu matury, na szybko. Stwierdziłam, że kasa z tego będzie I księgowe są potrzebne. Studia niekiedy są dla mnie ciekawe, ale czuję, że to nie to.  Od zawsze marzyła mi się psychologia. Nie poszłam na nią sama nie wiem czemu. Po prostu stwierdziłam, że finanse są bardziej opłacalne. Ale jednak chciałabym spróbować.  Niestety, ale w grę wchodzą jedynie studia niestacjonarne, bo muszę się sama utrzymywać. Też mój zasięg ogranicza się do Torunia.  Psychologia na umk odpada, bo jest tylko stacjonarna Za to znalazłam kierunek komunikacja i psychologia w biznesie. Wiem, że to nie to samo co zwykła psychologia,nawet bardzo nie to samo, ale ten kierunek ociera się nieco o psychologię i do tego ma przedmioty ekonomiczne, które są dla mnie interesujące. Też myślałam nad wsb, bo oni oferują psychologię niestacjonarna, ale sama nie wiem co myśleć o tej szkole trochę dręczy mnie myśl że jak niepubliczna to znaczy gorsza. Co mi poradzicie? 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.