Skocz do zawartości
Hehe_

Poświadczenie kserokopii

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Chciałam się dowiedzieć jak wygląda sytuacja z oddawaniem dokumentów. Wyczytałam że trzeba oddać poświadczoną kserokopię świadectwo dojrzałości, to nie to samo co jej odpis? Gdzie można wykonać poświadczenie i ile mniej więcej to kosztuje? Wyczytałamm, że np na UMK jeśli się dostane to robią to ,ale za opłatą. Zna ktoś jej wysokość? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U notariusza. Nie kosztuje to dużo. Mówimy o kwocie około 30 zl- 50 zl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież odpis jest na prawach oryginału, a poświadczenia za darmo dokonuje pracownik uczelni. Notariusz tylko przy wysyłce dokumentów pocztą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Prowadzenie biznesu to zadanie na tyle interdyscyplinarne, że nie da się tutaj wybrać jednego konkretnego kierunku, który mógłby cie w całości przygotować. Przyda się wiedza zarówno z zakresu marketingu, rachunkowości, zarządzania czy konkretnej specyfikacji odnośnie branży w której chcesz pracować. Najogólniej warto postawić na kierunek zarządzanie i marketing. Przyda się tez wiedza odnośnie tworzenia marki i wprowadzania produktów na rynek https://necon.pl/projekty/framelogic/  Ale weź także pod uwagę, że wiele z tych zadań możesz po prostu zlecić innym firmom. 
    • Ja myślę, że rezygnacja po zaledwie tygodniu to za wcześnie i trudno będzie ją zrozumieć Twoim najbliższym i znajomym. To oczywiście Twoja decyzja, ale może lepiej byłoby postudiować chociaż parę tygodni, żeby jeszcze bardziej upewnić się w swojej decyzji oraz lepiej zapoznać się ze specyfiką i rytmem studiowania, żeby na kolejnych studiach mieć łatwiejszy start.
    • Mozna robic praktyki w innej instytucji niz wskazuje na to specjalność jeśli odpowiednio to Uargumentujesz. Ja, tak zrobiłem.  Na filologii jest pewnie dużo trudniej. Kiedyś nie było specjalności na filologii angielskiej na licencjacie i dzisiaj jest bardzo dużo takich nauczycieli np. Moja żona. 
    • to interesujące, nie wiedziałam o tym, że można zrobić praktyki w szkole mając inną specjalność. Chętnie na magisterce zrobię specjalność nauczycielską tylko, że te praktyki będą w liceum. Nie miałabym uprawnień do uczenia w podstawówce a slyszałam, że nie mając uprawnień do podstawówki nie można uczyć nigdzie. W takim razie na darmo chodziłabym na specjalność nauczycielską na magisterce. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.