Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, to Sowa, Sowa Dyplomowa. Jestem mądra, inteligentna oraz poważna osoba. Rzadko się uśmiecham, bo cały czas myślę i jestem w stanie tworzenia nowych naukowych osiągnięć. Ja oraz mój zespół, przez lata zajmuje się pisaniem różnego rodzaju prac naukowych, dzięki czemu zdobyliśmy dużo doświadczenia w tym temacie. Współpracujemy z dużą ilością profesorów, doktorów oraz innych nauczycieli nie tylko w Polce, a też z całego świata, dzięki czemu, szybko możemy zareagować i przygotować najlepszą ofertę dla Ciebie. Pomoc w pisaniu prac dyplomowych – coś, czego nikt nie potrafi lepiej od nas!
Pisanie Referatów Pisanie Prac seminaryjnych (zaliczeniowych, semestralnych) Pisanie Prac licencjackich / absolwenckich Pisanie Prac magisterskich / inżynierskichPisanie Prac doktorskich / dysertacyjnychPisanie Prac MBA Pisanie RecenjiP isanie Praca semestralnych Pisanie Artykułów naukowych

 

http://www.sowadyplomowa.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznę od tego, że w życiu nie pisałem nic na forum czy jakieś komentarze na innych portalach i teraz się zdecydowałem. Nie miałem czasu żeby napisać pracę a czas mnie bardzo gonił miałem tylko tydzień i znalazłem stronkę sowy dyplomowej. Po wypełnieniu formularza szybko otrzymałem kontakt od menadżera z ofertą z wyższą ceną od zaznaczonych na stronie (menadżer powiedział że przez szybki termin) i do godziny czasu już miałem podpisaną umowę na poczcie, zostało tylko wpłacić 1 ratę i czekać aż napiszą 1 część pracy. Ale pomyślałem że poszukam coś w Internecie o nich, bardzo podejrzenie szybko wszystko. Komentarze widziałem różne typu oszuści, same plagiaty, nie otrzymałem zamówionej pracy i t.d. Ale jeśli osoba zamawia pracę skąd może wiedzieć że same plagiaty? Czy jedna osoba zamawia od razu 10 prac? Albo jeśli strona ma czat online, podany numer telefonu i pocztę, aktywną stronę FB czy jest możliwe że nie będą odpowiadać wszędzie? Raczej nie. Zadzwoniłem do nich, żeby się dowiedzieć dla czego mają opinie takie, menadżer powiedział, że to wszystko konkurenci piszą raczej, niemożliwe jest żebyśmy nie oddali pracy, albo oddali z plagiatem, a nawet jeśli coś podobnego się wydarzy, można napisać reklamacje i otrzymam zwrot pieniędzy. Do wieczora już miałem kilka ofert na poczcie od różnych stron, ale większość nawet nie daje umowy żadnej, i więcej, niektórzy mówią że u nas bezpieczne pieniądze i jak oszukamy to można ich szybko zwrócić, a jak się pytasz jak to działa to mówi ale co Pan nie wie, przecież korzystamy z bezpiecznych przelewów i t.d. po co Panu umowa? I podjąłem decyzje nawiązać współpracę z sową dyplomową. Skłonił szybki kontakt menadżera (Pani Julia C.), podpisanie umowy, i to że dużo sposobów komunikacji czego nie było na innych stronkach. (FB, zarejestrowany numer telefonu, czat online na stronie, no i ładna stronka i miła Pani Julia). Praca była oddana w terminie i w sumie, była ok. Miałem poprawki, sprawa się ciągnęła jeszcze tydzień, ale zaliczyłem. Więc mogę powiedzieć, że firma jest ok, na pewno nie oszuści. Odnośnie jakości pracy spoko, nie było to nie wiadomo jak dobrze napisane, ale zaliczono i o to chodzi, uwzględniając że to mgr na 80 stron i tydzień czasu.

I na samym końcu, po co to piszę, nie trzeba ufać wszystkiemu co piszą w Internecie, a sprawdzać samemu i myśleć przed tym czy ufać "bezpiecznym przelewam", czy podpisywać umowę i chociaż mieć kontakt z firmą. Dobrze to znam, bo mam własną działalność i wiem czym są komentarze w Internecie od konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumie wolny rynek ale nie rozumie kupowania pracy dyplomowej. Skoro ktoś nie jest w stanie napisać pracy nie powinien wogole podejmować studiów, zdobyty tytuł mu się nie należy. Przez właśnie tego typu praktyki dyplom ukończenia studiów traci na znaczeniu. Ktoś pójdzie do wyższej szkoły zbierania czereśni gdzie jedynymi warunkami zaliczenia jest obecność i czesne, drugi kupi pracę dyplomową i jeden z drugim dumnie mgr przed nazwiskiem nosi, bo przecież pół wypłaty poszło na napisanie pracy to się należy... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włodzimierz, mówisz tutaj, że wszystko to nieuczciwa konkurencja. A może ktoś pomyśli, że to Ty jesteś pracownikiem tej szemranej firmy? Bo owszem, ja zamówiłam od nich pracę, zapłaciłam za nią, dostałam w terminie, ale praca była w 76% plagiatem. Promotor mnie dosłownie wyrzucił z seminarium. Praktycznie mam drogę do obrony zamkniętą - muszę teraz szukać nowego promotora, prawdopodobnie powtarzać rok, ale nie wiem czy po czymś takim znajdę innego promotora i czy uczelnia w ogóle mi pozwoli na powtarzanie roku. Dlatego śmiem twierdzić, że może Ty jesteś z ich firmy i piszesz pozytywne komentarze... Mnie wrobili i to ostro. Dlatego NIE POLECAM i nie będę polecać Sowy Dyplomowej. Tak, moja wina, mogłam sama napisać, wiem. Ale to nie usprawiedliwia przesyłania komuś pracy złożonej z artykułów z ściąga.pl, Wikipedii oraz innych Bryków.

Tematyka pracy była związana z pedagogiką.

Jeszcze raz NIE POLECAM.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

dziękujemy bardzo za opinię oraz komentarze dotyczące współpracy z naszym portalem.

 

SOWA DYPLOMOWA jest otwarta na realizację zleceń o rozmaitej tematyce. Pragniemy poinformować, że w okresie od 28.02.2019 do 28.02.2020 mamy zarejestrowanych tylko 5 reklamacji i 2 z nich są zaakceptowane. Pozostałe 3 zgłoszenia niestety nie zostały zaakceptowane z uwagi na brak podstaw do tego ze strony klienta. Naszym zdaniem jest to wystarczający dowód udowadniający wysoki poziom jakości oferowanych usług, uwzględniając ilość realizowanych zamówień. Dodatkowym atutem naszej firmy jest fakt, że zawsze jesteśmy do dyspozycji klienta. Nie ukrywamy się i jesteśmy dostępni dla Państwa online 24h/dobę.

 

Po opublikowanym komentarzu przez Zdystansowana12, kierownicy wspólnie z działem studia z zarządzania projektami, wyjaśniło, że rzeczywiście jest szansa, że zamieszczone uwagi mogą dotyczyć jednego z naszych klientów (Pani Marta), chociaż % plagiatu nie zgadza się z podanym w komentarzu wyżej. Jeśli z różnych przyczyn poziom wykonanych przez nas usług nie jest dla Państwa zadowalający, w takiej sytuacji zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową. W przypadku Pani Marty prosimy o napisanie reklamacji, ponieważ do dnia dzisiejszego nie mamy zarejestrowanego od Pani zgłoszenia na skrzynce pocztowej 'feedback@sowadyplomowa.pl ".

 

Prosimy nie oceniać negatywnie naszego portalu, jeśli Państwo nie skontaktowali się z nami w przypadku posiadanych uwag do wykonanego przez nas zlecenia. Jeśli zrealizowane przez nas zamówienie nie jest zgodne z Państwa oczekiwaniami, wówczas wprowadzamy poprawki zgodnie z wytycznymi otrzymanymi od klienta. Na wszelkie pytania dotyczące przedmiotu zamówienia nasz dział obsługi klienta odpowiada po konsultacji ze współpracującym z nami zespołem redaktorów.

 

Więcej szczegółów odnośnie współpracy można sprawdzić tutaj.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mogę powiedzieć o współpracy z Sowa Dyplomowa - dramat.
Zleciłem im pracę magisterską - już od konspektu rozpoczęły się problemy - pomimo przesłania im gotowej formatki i wytycznych redaktorzy nie potrafią posługiwać się edytorem tekstu.
Jednemu z redaktorów prawie 2 miesiące zajęło ustawienie odstępów między akapitami, wmawiając mi w międzyczasie, że przecież to zostało poprawione.
Do tego dochodzą błędy w interpunkcjach, literówki itd. Jak poprosiłem o 3ci rozdział to dostałem 5ty, bo przecież redaktor się zmienił i się pomylił (ciekawe jak xD)
A teraz stwierdzili, że nie mają redaktora, który da radę napisać resztę pracy i przepraszają. Nie wiem jeszcze jak z plagiatem, bo sądząc po opiniach to może być więcej niż deklarowane 15%

A, w ogóle ich opinie na stronie internetowej są nieprawdziwe - zdjęcia osób, które niby dały opinię są żywcem ściągnięte z internetu XD
Nie polecam, zmarnowałem mnóstwo czasu i nerwów. Sprawdzajcie najpierw opinie w internecie!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję Sowa Dyplomowa za pomoc w pisaniu pracy magisterskiej. Na początku, jak wszyscy, martwiłem się, czy wszystko będzie wysokiej jakości i niezawodne, ale menedżer poinformował mnie o wszystkim. Przed rozpoczęciem współpracy podpisaliśmy umowę, co jest bardzo ważnym etapem, ponieważ w ten sposób upewniłem się, że usługa zostanie wykonana. Pracę magisterską napisaliśmy w 3 tygodnie, w dwóch częściach, każdą część mogłem przesłać promotorowi dla sprawdzenia. Podobało mi się również to, że miałem czas, kiedy mogą dokonać bezpłatnych poprawek. Dlatego radzę Sowę Deplomową!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Jeśli przykładasz dużą wagę do codziennej stylizacji i lubisz zawsze czuć się piękna, z pewnością wiesz, że perfumy są nieodłączonym elementem dnia. Należy dobierać je jednak do okoliczności, pH skóry, a nawet pory roku.
    • Hugo Boss Energise z pewnością można opisać jako energetyczne i pobudzające – takie jak nadchodząca pora roku. Zapach jest trwały i silny, utrzymuje się na ciele przez cały dzień, a na odzieży nawet do kilku dni. Stanowi połączenie drzewa cytrusowego, mandarynki, kardamonu i kolendry.
    • Witajcie,  ostatnio rozważam studiowanie dietetyki na mgr bo Polskie Towarzystwo Dietetyków składa ustawę o regulacji zawodu dietetyka jako medycznego więc bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości osoby po dietetyce otrzymają Prawo Wykonywania Zawodu więc automatycznie będą miału uregulowaną pensję i pozycję z własnym samorządem jak lekarze, pielęgniarki czy farmaceuci.  Osobiście interesuje się dietetyką i rozważam robienie studiów magisterskich niestacjonarnie, tylko mam wątpliwości, czy to ma sens skoro ciągle słyszy się, że perspektywy nie są dobre ponieważ bardzo dużo absolwentów dietetyki jest obecnych na rynku pracy przez co wysoka konkurencja jest.  Mam też opcję wyjazdu za granicę i chętnie z niej skorzystałbym tylko waham się, ponieważ nie wiem, czy całe życie chciałbym mieszkać w innym kraju i dlatego rozważam tą dietetykę jako taką alternatywę, gdy za kilka lat chciałbym wrócić i wiem, że gdy ten kierunek zostanie uregulowany to raczej już nie będzie szansy na robienie magisterski bez licencjata z tego kierunku a nawet może stać się 5-letnia.  Co o tym sądzicie, czy według Was warto inwestować kolejne 2 lata czy lepiej postawić wszystko na 1 kartę i wyjechać?  
    • Holandia, kraj tulipanów, malowniczych kanałów i rowerów, jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na mapie Europy. Dla wielu z nas marzenie o zwiedzeniu Amsterdamu czy urokliwych wiosek jest jak spełnienie marzeń. Jeśli również masz tę wyjątkową okazję, zastanawiasz się pewnie nad wyborem środka transportu.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.