Skocz do zawartości
lol

JAKIE MIELIŚCIE WYNIKI Z MATUR?

Rekomendowane odpowiedzi

Czy dostanę się na kierunek ekonomia lub prawno ekonomiczny w poznaniu jesli miałbym 90 procent z angielskiego podstawa i 70 z matmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dlaczego piszesz dużą czcionką??? masz jakiś problem z przeczytaniem regulaminu forum?

Masz szanse się dostać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na ile kierunkow najlepiej wziąć udział w rekrutacji? Uczelnie maja problem z przeniesieniem na inny kierunek jesli tam gdzie pojdę nie bedzie mi odpowiadal?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na 2 do 3. Przeniesienie jest bardzo mało możliwe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy progi podawane są realistyczne? 70 z podstawy z matmy starczy na ten kierunek? warto studiować kierunek prawno ekonomiczny czy wybrac ekonomię, inżynierie srodowiska ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej wybrać ekonomię lub prawo. Nie wiem co zrobić z takim połączeniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dlaczego nie prawno ekonomiczny? a po ekonomi co bede robił?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a z biologią rozszerzoną co mozna studiowac aby miec dobrze płatną pracę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze będziesz zarabiał tylko jeśli będziesz robił coś z pasją. Studia pracy wprost nie dają. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czym się rozni prawno ekonomiczny od ekonomi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Że masz też dodatkowe przedmioty prawnicze kosztem ekonomii. Właśnie, kosztem ekonomii co nie jest dobre. A żadnych uprawnień prawniczych nie masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez MindBreaker
      Witam, pisze na szybko więc do tematu. Chcę zostać programistą lub analitykiem finansowym (quantem). Kandyduje na różne informatyki,ale... Rozważam na jednym miejscu w rekrutacji albo Teleinformatyke AGH lub Inżynierie i Analize Danych AGH.Teleinformatyka wąska  dziedzina sieci 5G itd.Analiza danych???
      Wyniki z matur:
      Angielski rozszerzony:80%
      Matematyka rozszerzona:80-90%
      Fizyka rozszerzona:50-70%

Przechodzac
      1.Jakie progi i limity byly w tamtym roku z tych kierunków na AGH
      2. Jak ocenia się te studia?Sa jakieś koła naukowe z analizy?
      3. Jak z infrastrukturą? Jest nowocześnie? 
      4.Ile osób odpada po 1roku?
      5.Czy jest czas na życie prywatne.Tzn weekendowy wypad na miasto.Oczywiscie po zrobieniu swojego i kołach.
      5. Jak z kadrą?Mili, czy lubią uwalac? A może to i to?
      6.Wreszcie co jest bardziej przyszłościowe.
      Z góry dziękuję za odpowiedź i zapraszam do dyskusji.
    • Przez Zapomnalski
      Czy ktoś wie jakie były progi na anglistyke rok temu? Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Zapomnalski
      Czy ktoś wie jakie były progi rok temu na filologię angielską ? 
    • Przez klau20
      Witam,
      Czy ktoś może orientuje się jakie były progi na ekonomie, fir na UW w zeszłym roku? 
      NA internecie są tylko progi z 1 tury, po której wiadomo dużo osób rezygnuje. Nie są one wiarygodne, gdyż studiowałam biotechnologie na uw i progi byly na internecie o wiele zawyżone. Planuję teraz zmienić studia jednakże nie podeszłam 2 raz do matury i chciałabym wiedzieć czy z wynikami: polski podstawa 76%, ang podstawa 93%, ang rozsz 86%, matematyka podst 100%, Biologia rozsz 80%, chemia rozsz 72% mam jakieś realne szanse na dostanie się? Ewentualnie czy polecacie UKSW? 
    • Przez adtrule
      Hej! Orientujecie się może jaki był próg w tym roku na kierunek Zarządzanie i inżynieria produkcji? Na Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie  Niestety nie znalazłam nigdzie o tym informacji, a bardzo mi na tym zależy. Znalazłam jedynie progi z 2016 roku. Z góry dzięki za pomoc!

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.