Skocz do zawartości
BeataK

Jakie szkolenia po studiach humanistycznych?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

W czerwcu skończę studia i powoli zaczynam się zastanawiać nad rozpoczęciem kursu/szkolenia, który dawałby mi jakieś konkretne umiejętności. Studiowałam etnologię, nie mam też żadnego poważniejszego doświadczenia zawodowego, więc szanse na znalezienie sensownej pracy mam na tę chwilę niewielkie. Moje pytanie brzmi - czy jest sens, żebym brała udział w szkoleniach związanych z tak specyficzną (i zupełnie obcą dla nie) branżą, jak np. księgowość czy audyt wewnętrzny, czy też w Waszej ocenie są to szkolenia bardziej odpowiednie dla osób, które mają już doświadczenie zawodowej w podobnej branży? Czy ktoś ma jakieś przemyślenia na temat uczestnictwa w takich kursach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaczynasz od złej strony. Najpierw pomysl co chcesz w życiu robić a później zobacz co jest wymagane. Szukanie kursów bo może coś się przyda jest bez sensu. Poza tym lepiej robić studia podyplomowe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli masz zainteresowania jednak bardziej humanistyczne? może spróbuj iść w stronę obsługi internetów :D fb, insta itp. pełno tego jest, a wydaje mi sie, że to fajna praca

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Joanna
      Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT jest członkiem programu Cisco Networking Academy Program cisco.netacad.net, w ramach utworzonej przy uczelni Lokalnej Akademii CISCO kształcą się specjaliści ds. sieci komputerowych, nabierając umiejętności w obszarze działania i konfiguracji sieci komputerowych, konfiguracji i zarządzania routerami oraz switchami firmy CISCO.
      Obecnie trwa rekrutacja na nową edycję kursów CISCO na WIT!
      Program Akademii CISCO przy WSISiZ (tak jak każdej akademii CNAP czytaj więcej http://cisco.netacad.net ) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe (http://cisco.wsisiz.edu.pl ) oraz egzaminy są w języku angielskim (semestr I oraz II posiada także wersję polską). Zajęcia w naszej akademii odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają 4h lekcyjne. W tej edycji w chwili obecnej przewidujemy utworzenie jednej grupy pierwszego poziomu (20 osobowej - termin to czwartki 17:00 N407).
      Koszt uczestnictwa w tej edycji to 400PLN/semestr.
      http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco
      Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy do rekrutacji - osoby już zdecydowane zapraszam do zapisów gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Początek zajęć już w listopadzie.
      Zapisy i szersze informacje: http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco

• Przez Centrum Medyczne CMP
      Kurs podstawowy PNF dla fizjoterapeutów w Centrum Medycznym CMP!

Kurs podstawowy PNF dla fizjoterapeutów to 100 godzin dydaktycznych, który składa się z dwóch części.

W pierwszej części omawiane są zagadnienia związane z filozofią, teoretyczne i praktyczne przedstawienie koncepcji oraz technik i wzorców ruchowych. Następnie analiza i facylitacja chodu w tym ćwiczenia z pacjentami - praca na macie.

W drugiej części zajęć instruktor przedstawi przykłady kliniczne oraz pracę z pacjentem, omawiając tym samym szczegółowo zagadnienia przedstawione w części pierwszej.

W trakcie szkolenia dla fizjoterapeutów PNF (Podstawowy ) realizowane są bloki tematyczne obejmujące zagadnienia takie jak:

Ocena pacjenta i budowa planu terapii zgodna z Międzynarodową Klasyfikacją Funkcjonowania (ICF)
          Analiza i terapia aktywności dnia codziennego obejmująca umiejętności zmiany pozycji, pracę na macie, terapię w siadzie.
          Terapię uszkodzeń nerwów obwodowych.
          Terapię zaburzeń w obrębie kończyn górnych i dolnych.
          Analizę i terapię zaburzeń chodu.
          Ocena i terapia mięśni mimicznych
          Ocena i terapia funkcji życiowych

Cena 2900 zł - najbliższy termin kursu - 20 maja!

Zapisz się już dziś! 22 737 5050 www.cmp.med.pl

• Przez Instytut regionalny
      Zapraszamy do wzięcia udziału w V edycji Katowickiej Kuźni Liderów. To bezpłatny projekt edukacyjny adresowany do studentów. Zapewniamy: zjazd integracyjny w Ustroniu, świetne szkolenia i konwersatoria z ekspertami. Pierwsze cztery edycje KKL ukończyło 87 studentów, a wszystkie nasze projekty liderskie - ponad 400 osób. Czas na Ciebie! Więcej informacji o projekcie, zasadach aplikacji oraz opinie absolwentów znajdziesz na witrynie: http://kuznialiderow.eu/27-ruszyla-rekrutacja-do-kkl-5
      Organizatorem projektu jest Instytut Regionalny w Katowicach. 
      Patronem Honorowym Projektu jest Prezydent Miasta Katowice Marcin Krupa.
      Partnerem projektu jest Fundacja Rozwoju Inicjatyw Demokratycznych
    • Przez fryxii
      Witam,
      Chciałbym zaprosić wszystkich zainteresowanych na udział w szkoleniach prowadzonych przez Europejskie Centrum Szkoleniowe.
      Wszystkie informacje oraz oferty zawarte są na stronie http://ecs21.pl.
      Serdecznie zapraszamy nauczycieli chcących rozszerzyć swoją wiedzę oraz umiejętności
    • Przez Joanna
      Dla wszystkich, którym podwinęła się noga na maturze polecam udział w tych bezpłatnych kursach organizowanych przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie. 

Zapisy już ruszyły!!!

Link do strony z zapisami: www.matura.vizja.pl

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Chcesz pracować za granicą to musisz skończyć studia za granicą.. najlepiej w kraju docelowym. W Polsce taki kierunek to architektura. 
    • Niedawno zainteresowało mnie kupowanie i odrestaurowywanie, a następnie sprzedawanie z zyskiem domów w Ameryce tzw. house fliping (I tak wiem że to nie wygląda tak ładnie i pięknie jak w tych wszystkich serialach, a przynajmniej jest o wiele bardziej skomplikowane) Po dłuższym przeglądaniu internetu w poszukiwaniu informacji jak wygląda taki proces od strony prawnej i z jakimi rzeczami trzeba się liczyć dokonując takiej inwestycji w dom do renowacji, doszedłem do wniosku, że chyba w każdym przypadku nad domem pracuje cała ekipa tj. robotnicy, menadżerowie, projektanci inżynierowie architekci itp. a osoba dokonująca zakupu domu często działa na zasadzie inwestora. Stąd  właśnie zrodziło się moje pytanie czy mógłbym być inwestorem, architektem i projektantem wnętrz w jednym i jaki kierunek studiów powinienem wybrać aby najlepiej przygotować się do takiej działalności, oraz czy to że studiowałbym w Polsce miałoby duży wpływ na prace za granicą pod względem technicznym, mam tutaj na myśli to że w Ameryce jest zupełnie inny typ budownictwa, bo większość domów wykonuje się z drewna. Dodam jeszcze że idę teraz dopiero do 2 kl. liceum więc jak piszę jakieś głupoty to mnie poprawcie, bo to jest pomysł,który wpadł mi do głowy kilka tygodni temu i jak na razie jest najlepszym pomysłem na jaki wpadłem. Przechodzę teraz kryzys pod tytułem "jak żyć"  
    • Aż przypomniało mi się akademickie życie, słoiczek z gołąbkami w sosie pomidorowym to nawet i teraz bym zjadł ze smakiem.
    • Niestety nie udało mi się jechać, studenckie życie nie rozpieszczało, środków brakowało na wyjazd. Kilku moich znajomych pojechało latem Party Camp i było mega zadowolonych - umiarkowanie cenowo, a klimat podobnoć mega. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.