Skocz do zawartości
Łukasz

Witajcie!

Rekomendowane odpowiedzi

witam

was serdecznie mam na imie Matuesz mam 26 lat.

Mieszkam w Lublinie. Studia to moja droga życia ;-)

bo można przeżyć dosłownie wszystko, tam wszystko jest możliwe ;)

strefa Podyplomówki z marketingu i Podyplomówki z zarządzania (ogólnie) w stronę administracji.

Kursy informatyczne(w trakcie),kursy corel,autocad,gimp.Jak i pisanie PHP,Mysql,CSS,HTML i takie tam maleństwa.

moim marzeniem jest instalacja windowsów na komputerach takich jak nasa itp.

Ogólnie nie windows tylko tam idzie co innego już.

byliśmy na wymianie w USA ;) Spoko klimat, ale pokazali nam tylko kilka bydynków (nie wpuszczono)nas ta, ;)

pewnie grali w CEESEA ;) przez lana i pobierali pliki z wrzuty ;) żarttttt ;)

pozdro wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominika znajomi mówią mi "Donia" lub "Siksa" :)

Jestem na drugim roku studiów :)

Witam imienniczkę :) Na mnie w dzieciństwie mówili Donia i jakoś tego nie lubiłam... do tej pory zdarza się mojej siostrze tak mnie nazwać. Ale Dominika to długie imię i dość trudne do skrócenia, żeby brzmiało to ładnie. Do zobaczenia w jakimś wątku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam na imię Agnieszka, studia zaczęłam na SGHu i tam spędziłam 3 piękne lata, działając też w NZSie (organizacji, którą wszystkim polecam). Pod koniec 2 roku odebrałam maila na grupie mailingowej o możliwości studiowania w Niemczech i stwierdziłam "co mi tam! a nuż się uda". Tym sposobem wylądowałam na stypendium w Kolonii ;)

Z racji tego, że niewiele osób wie, jak wiele wokół nich jest możliwości, by się rozwijać (oferowanych czy to w kraju czy za granicą), to postanowiłam poinformować Was o moim programie stypendialnym w wątku "Studia zagraniczne" ;)

jak macie jakieś pytania dot. działania w organizacjach studenckich, SGHu, programu stypendialnego, na którym jestem, czy studiowania za granicą to piszcie śmiało ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej:)

Mam na imię Karolina jestem z Nowego Sącza:) obecnie uczęszczam do LO w Sączu i jestem w klasie maturalnej. Jeśli chodzi o studia to co tydzień mam inny pomysł na życie i trudno jest mi się określić dokładnie. Jak już mi kolega powiedział jestem nieogarnięta. :D

Pozdrawiam Was wszystkich:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.