Skocz do zawartości
Łukasz

Witajcie!

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie na naszym Forum. Forum, które tworzymy Wszyscy :D

Nazywam się Łukasz i co prawda studia skończyłem rok temu, ale może dzięki temu będę dysponował wiedzą i doświadczeniem, którym chętnie się podzielę.

Zapraszam Wszystkich do korzystania z forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gość lilianka

siemka

Jestem Lila i trafiłam tu całkiem przypadkowo. Jestem z Gorzowa, ale teraz próbuję swoich sił w Poznaniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Mam na imię Natalia i trafiłam tutaj szukając studiów podyplomowych w swojej okolicy z logopedii i audiologii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Ja też już właściwie skończyłam studia jedne i drugie, ale moja edukacja pewnie się na tym nie skończy ;) Służę więc radą i swoim doświadczeniem, a i sama chętnie się czegoś dowiem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.

Nazywam się Patryk,jestem z Sopot i studiuję na Politechnice Gdańskiej - teraz idę na 3 rok.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

witam

was serdecznie mam na imie Matuesz mam 26 lat.

Mieszkam w Lublinie. Studia to moja droga życia ;-)

bo można przeżyć dosłownie wszystko, tam wszystko jest możliwe ;)

strefa Marketing i zarządzanie (ogólnie) w stronę administracji.

Kursy informatyczne(w trakcie),kursy corel,autocad,gimp.Jak i pisanie PHP,Mysql,CSS,HTML i takie tam maleństwa.

moim marzeniem jest instalacja windowsów na komputerach takich jak nasa itp.

Ogólnie nie windows tylko tam idzie co innego już.

byliśmy na wymianie w USA ;) Spoko klimat, ale pokazali nam tylko kilka bydynków (nie wpuszczono)nas ta, ;)

pewnie grali w CEESEA ;) przez lana i pobierali pliki z wrzuty ;) żarttttt ;)

pozdro wam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj Mateusz:)

Cieszę się, że do nas dołączyłeś:)

Mam jednak jedną prośbę - kolor czerwony - tylko dla adminów i moderatorów:) Popraw wpis:)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej mam na Imię Damian urodzilem się i mieszkam w Piotrkowie Tryb, nie opodał łodzi , nic nie studiuje(jeszcze) ale mam ogromne zaintersowania , przede wszystkim informatyka , sport podróże i wiele wiele innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, mam na imię Łukasz i jestem z Piotrkowa Trybunalskiego, ale większość czasu spędzam we Wrocławiu gdzie studiuję dziennie na Politechnice Wrocławskiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W takim razie i ja witam wszystkich;)

Z tej strony Magda- absolwentka politologii i studentka dziennikarstwa z UAM w Poznaniu;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej na imie mam Marta ,jestem z okolic Piotrkowa Tryb. mam 36 lat i studiowałam Ekonomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z tej strony Aśka z Warszawy. Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć, jestem Paweł i jestem z lubelskiego, ale na studia wybieram się do Warszawy. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Marysia, jestem z Łowicza, ale studiuję w Poznaniu architekturę i urbanistykę :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hello wszystkim, tu Patrycja. Wybór studiów dopiero przede mną. Mam nadzieję, że wasze opinie i rady na forum pomogą mi w podjęciu tej życiowej decyzji;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dominika znajomi mówią mi "Donia" lub "Siksa":)

Jestem na drugim roku studiów :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dominika znajomi mówią mi "Donia" lub "Siksa" :)

Jestem na drugim roku studiów :)

Witam imienniczkę :) Na mnie w dzieciństwie mówili Donia i jakoś tego nie lubiłam... do tej pory zdarza się mojej siostrze tak mnie nazwać. Ale Dominika to długie imię i dość trudne do skrócenia, żeby brzmiało to ładnie. Do zobaczenia w jakimś wątku :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej:) Mam na imię Magda i stiudiuję Dziennikarstwo i Komunikację społeczną na Uam, gdzieś tam na górze mignela mi moja imienniczka i do tego osoba studiujaca to co ja:D

Milo mi Was poznac:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam na imię Agnieszka, studia zaczęłam na SGHu i tam spędziłam 3 piękne lata, działając też w NZSie (organizacji, którą wszystkim polecam). Pod koniec 2 roku odebrałam maila na grupie mailingowej o możliwości studiowania w Niemczech i stwierdziłam "co mi tam! a nuż się uda". Tym sposobem wylądowałam na stypendium w Kolonii ;)

Z racji tego, że niewiele osób wie, jak wiele wokół nich jest możliwości, by się rozwijać (oferowanych czy to w kraju czy za granicą), to postanowiłam poinformować Was o moim programie stypendialnym w wątku "Studia zagraniczne" ;)

jak macie jakieś pytania dot. działania w organizacjach studenckich, SGHu, programu stypendialnego, na którym jestem, czy studiowania za granicą to piszcie śmiało ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siema - tu Daniel z okolic Częstochowy, a obecnie student II roku medycyny w Bydgoszczy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej:)

Mam na imię Karolina jestem z Nowego Sącza:) obecnie uczęszczam do LO w Sączu i jestem w klasie maturalnej. Jeśli chodzi o studia to co tydzień mam inny pomysł na życie i trudno jest mi się określić dokładnie. Jak już mi kolega powiedział jestem nieogarnięta. :D

Pozdrawiam Was wszystkich:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam na imię Piotr, student PWR, Wydział Mechaniczny. Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam , mam na imie Krystian.

Jestem zainteresowany kierunkami takimi jak ekonomia , marketing i zarzadzanie , wg. mnie najleprze kierunki.

Chcialbym studiowac w Warszawie ale zapraszam do Krakowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam :)

Mam na imię Gosia. Jestem z dolnego śląska. Studiuję Ochronę Dóbr Kultury na UMK w Toruniu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi