Skocz do zawartości
Zuzanna1992

Problem ze studiami.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niestety nigdy nie korzystałam z forum dyskusyjnego wiec za wszelkie błędy chce z góry przeprosić. Mieszkam w małej miejscowości na Śląsku i wybierałam uczelnie tak aby mieć blisko i tanio. Nie zwracałam uwagi na to czy jest ona publiczna czy prywatna. Niestety moje głupota się zemściła i szkoła zniknęła pół roku przed moim ukończeniem. Chodziłam na jednolite magisterskie prawo. Byłam z koleżanki z grupy w innych uczelniach ale żadna wręcz nie chciała nam pomóc. Usłyszałyśmy że to nie ich sprawa. Chciałabym zapytać czy znajdę gdzieś uczelnie w której mogłabym semestry zaliczyć szybciej albo w jakimś trybie dla pracujących lub chociaż jakieś zaoczne. Nie mam już możliwości aby chodzić dziennie kolejne 5 lat. Co prawda zorganizowałam sobie wyjazd za granice do pracy ale nie chciałabym wyjeżdżać z Polski i jednak mieć gdzieś poczucie że mogłam zostać. Z góry bardzo dziękuje za odpowiedz. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka to była uczelnia? Myślę że nie uda Ci się nigdzie załapać na uczelnie publiczna. Możesz próbować na prywatnych

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak myślałam. Trudno. Człowiek się uczy na błędach. Dziękuje za odpowiedz. Gdyby jednak jeszcze ktokolwiek z Państwa coś wiedział o konkretnej uczelni prywatnej lub publicznej to bardzo będę wdzięczna i bardzo proszę o wiadomość na forum lub prywatną. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłam w tych szkołach na samym początku. Niestety nic. Obecnie nawet strona internetowa nie istnieje. Jak do 15 stycznia nic nie znajdę to już w sumie nie będzie mi zleżało to podam na forum szczegółowe informacje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Innych szkół prowadzących prawo na Śląsku nie ma. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi