Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, proszę o pomoc:) Myślę o studiowaniu od października w ww. szkole kierunku konserwacja i restauracja dzieł sztuki. Czy jest tutaj ktoś kto mógłby wyrazić jakąkolwiek opinie o tej szkole albo najlepiej samym kierunku? Dużo czytałam nieprzychylnych komentarzy, ale sprzed lat, więc nie wiem czy mogę im ufać. Niestety nie jestem z Uczelnie we Wrocławiu i totalnie nie orientuje się w tutejszych uczelniach. Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc! Pozdrawiam i może do zobaczenia we Wrocławiu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Ogólnie obie opcje maja swoje wady i zalety.  Wynajem długoterminowy daje większą elastyczność i mniejsze zobowiązania finansowe, ale nie masz własności auta. Leasing daje możliwość eventualnego wykupu pojazdu, ale wiąże się z większymi kosztami i ograniczeniami. Najlepiej bedzie jesli na spokojnie porównasz sobie poszczególne oferty, zwracając uwagę na koszty, warunki i dostępne modele. No i oczywiście, nie zapomnij skonsultować się z ekspertem finansowym, żeby wybrać opcję najlepiej odpowiadającą twoim potrzebom i możliwościom. Ostatecznie, ważne jest, żeby być świadomym swoich wyborów i decydować na podstawie własnej sytuacji. W przypadku wspomnianego tutaj master1 to firma ma swoje place w wielu miastach, tak więc warto byłoby się przejść na jeden z nich i zobaczyć sobie samochody na żywo.
    • Chciałbym poruszyć temat nauki angielskiego online i zastanowić się, czy jest to odpowiednie rozwiązanie dla mnie. Czy ktoś miał doświadczenia z nauką angielskiego online i może podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Interesuje mnie, dla kogo nauka angielskiego online może być najlepszym wyborem i jakie są główne zalety tego sposobu nauki. Zastanawiam się także, jakie są różnice między tradycyjnymi lekcjami a nauką online, oraz jakie platformy czy kursy polecacie dla osób z różnymi poziomami zaawansowania.
    • Możesz. Plus tutaj jest też taki, ze rata Ci się nie zmieni przez czas trwania leasingu, no chyba że będziesz chciał coś w umowie zmienić (zwiększyć limit km itp).
    • Oczywiście ratę można wrzucić w koszty?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.